ЯсноВидящая• 11 июня 2025
Посоветуйте психолога
Отношение со взрослыми детьми , я хочу научиться выстраивать границы и говорить нет .
Телячі ніжноСті• 11 июня 2025
То чому це не робите? Як психолог має це вирішити? У вас дуже чіткий і зрозумілий запит.
ЯсноВидящая
• 11 июня 2025
Ответ дляТелячі ніжноСті
Не получается самостоятельно, говорю нет , потом жалко становится.
Психолог может подсказать, не решить точно.
Телячі ніжноСті• 11 июня 2025
Ответ дляЯсноВидящая
Ви шукаєте складних відповідей, за гроші, на прості запитання. Для початку вирішить для себе, чого ви бажаєте більше? Сказати ні, чи справді це так необхідно? Чи все ж таки шкода і погодитись на те що просять? Зробіть вибір усвідомлено і змиріться з ним. Але будьте готові що наслідки, також будуть відповідні. Із собою розберіться, це безкоштовно.
ЯсноВидящая
• 11 июня 2025
Ответ дляТелячі ніжноСті
Не всегда получается с собой разобраться
Викупана• 11 июня 2025
Мені тут телефон давали.
Я один раз спілкувалась з нею. В цілому поради толкові дала. Але вірно вам тут пишуть, все дуже індивідуально.
Мені тут телефон давали.
Мальдивирую• 11 июня 2025
Ответ дляТелячі ніжноСті
Якщо б автор могла це зробити, то вже давно б зробила.
Більшітьс запитів до психологів - це те, з чим інші люди можуть справитись самостійно, в той чи інший спосіб. Але якщо хтось не справився, коил все так очевидно, то мабуть є причина, яка це не дозволяє зробити.
І для цього і потрібен психолог.
ЯсноВидящая
• 11 июня 2025
Ответ дляМальдивирую
І для цього і потрібен психолог.
Дякую , так і є , не можу самостійно . Знайти психолога теж , тому що частіше діти не хочуть спілкуватися з батьками бо ті дуже назойливі . А в мене навпаки .
Мальдивирую• 11 июня 2025
Ответ дляЯсноВидящая
подивіться в інстаграм професійні сторінки різних психологів, почитайте їхні дописи, чий стиль і погляди вам відгукнулись, хто пише про вашу проблему.
Так ви скоріше знайдете свого психолога, ніж за чужими рекомендаціями.
Ну і розраховуйте свій бюджет, зараз психолог - це дороге задоволення.
Гергель Татьяна Психолог• 15 июня 2025
Добрый вечер. Я психолог ,психотерапевт .Консультирую онлайн,пишите в приватные сообщения.
Королева ганделику• 27 июня 2025
Мені відгукується те, що розповідає в коротких і довгих відео ця жінка:
https://www.youtube.com/@sublimnata/featured
Як раз підписалася була на неї після якогось її відео про як говорити ні.
Думаю, вона і особисто консультує також.