Виправлялочка• 11 июня в 14:06
Видалення зубів мудрості підлітку, краще загальний наркоз всі за раз чи двічі по
Треба видалити дитині зуби мудрості. Є варіант на стаціонарі лікарні всі 4 за раз під загальною анастезією, чи двічі по два місцево. Лікар каже вам вирішувати, як хочете. Може хтось вирішував подібне питання і може підказати як краще?
Виправлялочка
• 11 июня в 14:08
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Бідні діти з такими мамами.
Тобто? Я ж не сама вирішила що треба їх видалити
З царем в голові• 11 июня в 14:08
Ответ дляВиправлялочка
удалять по очереди, без наркоза общего.
Виправлялочка
• 11 июня в 14:09
Ответ дляSo_so
Я за вариант удалить два, хорошо подождать и удалить два.
Своей дочки перед брекетами зубы мудрости не удаляла.
Два ортодонти сказали, що треба видаляти, бо без цього немає сенсу ставити брекети
Я_з_Франека• 11 июня в 14:09
ліпше по 2. бо наркоз це не цяцьки. це конкретний вплив на організм. У львові помер хлопчик,бо наркоз не розрахували.як буде з вами- невідомо.
зуби не та операція ,де конче треба заг наркоз. Ну чесно. я робила по 2 зуби,1 р на місяць. + за заг.наркоз ціна множиться у 2 рази. якщо за зуби я віддала 12 тис,то з заг наркозом 24
Банка з медом• 11 июня в 14:10
Лучше по одному.
На крайняк по одной стороне под обычным уколом в десну.
Ребенок нормотипичный?
Зачем общий наркоз?
Ребенок нормотипичный?
Зачем общий наркоз?
Баба на горошині• 11 июня в 14:11
Мені один видалили і то, відчуваю його ’недостачу’, майже рік. Але, там міст пооуч був, тому порадили..З уколом, навіть не зрозуміла, так швдко і безболісно.
Вельшановна• 11 июня в 14:14
Лікарі з загальним наркозом подуріли!
Аби гроші тільки, більше нічого не бачуть і не чують. Моїй доньці для видалення молочного зубу рекомендували загальний
і коли я відмовилася, ще вмовляли! І робили вигляд, що я через гроші не хочу. Дуже мало нормальних стоматологів зараз.
Баба на горошині• 11 июня в 14:15
Капець, такі ортодонти. Якщо нормальні мудрі зуби видаляти, то ’профі’ працюють.
Мальовнича даль• 11 июня в 14:16
Автор ,это удалять зачатки ?
Сыну зимой удалили сразу 2 верхних ( у него нижних и нет )
А подруга удалили сыну сразу 4
Одноклассник сына удалил тоже сразу 4 зачатка
У всех было под местным наркозом
А подруга удалили сыну сразу 4
У всех было под местным наркозом
Виправлялочка
• 11 июня в 14:16
Ответ дляБанка з медом
Лучше по одному.
Ребенок нормотипичный?
Зачем общий наркоз?
Ребенок нормотипичный?
Зачем общий наркоз?
Лікар так окреслив. Або чотири разом під загальним наркозом у нас ( відділення стаціонару щелепного), або в приватних по два двічі під місцевим. На питання як краще сказав я не можу вирішувати, ваша дитина
Роза в вазі• 11 июня в 14:17
Мені видаляли по два з місцевою анастезією, але там було дуже складне видалення.
Виправлялочка
• 11 июня в 14:17
Ответ дляМальовнича даль
Автор ,это удалять зачатки ?
А подруга удалили сыну сразу 4
У всех было под местным наркозом
А подруга удалили сыну сразу 4
У всех было под местным наркозом
Так, це ще ті що не прорізалися
Мальовнича даль• 11 июня в 14:17
Ответ дляВиправлялочка
Так, це ще ті що не прорізалися
Местной анестезии будет достаточно
Если Киев ,то могу дать контакты хорошего хирурга
из_под_тишка• 11 июня в 14:18
Ответ дляВиправлялочка
По 1 краще за все
Мне без сахара• 11 июня в 14:20
Ответ дляБаба на горошині
У дитини показання до видалення? Уявіть ,4 рани одночасно?
у моїй було одначасно сама захотіла так. і все було добре
Синиця у спідниці• 11 июня в 14:21
Сестра в 16 лет удаляла 2 раза по 2 под местной
Все равно те 2 зуба удаляются 10 минут и не больно, основной момент это когда анестезия заканчивается
Мальовнича даль• 11 июня в 14:23
Ответ дляСиниця у спідниці
По разному по времени удаляются
Зависит как зуб лежит
У некоторых долго все проходит ,у кого то действительно быстро
Сыну 1 зуб достали легко ,а вот со вторым врач повозился .
Зависит как зуб лежит
Видаляли сину в 17 ть років, бо почав рости один зуб мудрості. Спочатку видалили один, який вже ріс, дуже швидко, взагалі без наслдіків. З наступним візитом видалили два (верхній і нижній), зайняло це не більше 20 хвилин, був невеличкій набряк, нічого критичного. Я б радила видаляти по два в два заходи, так менше навантаження на організм.
Мне без сахара• 11 июня в 14:24
моя сама вирішила що буду видаляти одразу 4. щоб не мучатися по декілька разів. зуби були у дісні. 3 години видаляли. відійшла швидко. не жалкує. зараз вже 2 місяць з брекетами.
у подружки не видаляли перед брекетами. тепер полізли ті зуби, видалили все рівно...дай Бог щоб зуби ті що рівняли не поїхали.
Шаманю второпях• 11 июня в 14:27
Моєму сину ставили брекети у 9 років спочатку на 6 зубів, потім ще добавляли. Все було добре, носив років 2. У 13,5 лізуть клики, знов кривиться. У 14 мали б ставити брекети. Але ж кажу, що потім будуть лізти мудрості і шо прийдеться третій раз рівняти?? Як варіант - вирвати зараз всі 4 мудрості, які ще й не прорізались.. Але я на таке не поведу дитину. Порівняє тоді, коли вилізуть мудрості, без їх видалення.
Виправлялочка
• 11 июня в 14:27
Ответ дляМне без сахара
Під місцевим видаляли? А через скільки після видалення брекети ставили?
Білка в колесі• 11 июня в 14:28
Я видаляла в щелепно-лицевому відділені зуб складний. Дуже боялась( дурна),тому обрала загальний наркоз. Вранці прийшов анестезіолог і каже: « ну Ви ж в курсі, що це не той загальний наркоз, про який Ви думаєте, Ви не будете повністю у відключці, Ви просто будете як дуже пʼяна». Я охреніла, бо я боялась страшно, а тут ще і спати не буду) щоб Ви розуміли, в операційну я зайшла своїми двома, лягла, мене там привʼязали, лікар хєранув в ясна знеболювального, а лише потім мені ввели анестезію. Я чула абсолютно все, що говорив лікар до мене, до медсестер, просто сплутана свідомість була. Лікар постійно казав: « Катя, відкрий рот, Катя, не закривай, Катя, ширше» і тут як буха, але ж слухаєшся.
Коротше, наступні рази я була розумнішою і видаляла так, бо тільки гроші заплатила, а чула все. І як інструментами там робив теж. Ото тільки що ти більш розслаблена, але воно того не варте взагалі.
Поділилась досвідом, думати Вам
Мне без сахара• 11 июня в 14:29
Ответ дляВиправлялочка
під загальним))) через 2 місяці почали лікування далі