Пластилин_Колец• 11 июня в 15:11
Вы каждый день делаете одно и тоже?
Или какое-то разнообразие присутствует каждый день, или раз в неделю/месяц?
Ответ дляЧаюри
Загалом так, але не зовсім) Сьогодні думала вже смерть моя прийшла, як спікірувало біля вікна прям, зазвичай ми не ховаємося і я така хз малий спить, тікати пізно, але пронесло. То я сьогодні накатила, а це буває дуже дуже рідко.
и мне слава богу ракеты не каждый день под окна падают - это исключение, а так все одинаково практически. ТОлько до этого жили одинаково в целой крватире, а теперь в сарае
Я не Тролль• 11 июня в 15:19
щоби не двинутся повністю періодично чищу зуби іншою рукою і стараюся хоч раз в місяць вийти в театр чи кіно
Завжди з рушником• 11 июня в 15:38
Ні. Кожний день як не срачка, так пердячка)
Якось з віком життя стає стає більш непередбачуваним та цікавим
Грамотний хвіст• 11 июня в 15:58
+/- одне й те саме 🫠
різниця напевно тільки в їжі.
а так - догляд за дитиною, прогулянки, домашні справи, приготування їжі, попрацювати.
день бабака.
різниця напевно тільки в їжі.
день бабака.