ХикориДикори• 11 июня в 17:54

А вы бы смогли жить с парнем и его родителями на пмж и не работать?

Результат:
вже голосів: 43
26 (60.47%) Нет
14 (32.56%) Да
3 (6.98%) Свой вариант
автор ХикориДикори • 11 июня в 22:39
Ответ дляУравнобешенная
Ну если парень миллионер, то да. А так смысл дома сидеть если детей нет.
Можна виспатися, нема відповідальності, нема втоми.
автор ХикориДикори • 11 июня в 22:43
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Автор, мало вводных
1 дом в селе и ОНА ’не работает’ но пашет на огороде и по хозяйству?
2 квартира в городе и она в 4 стенах терпит вопросы ’а что ты делаешь днями? убери-принеси-подай’??
3 дом и она живет и не встречается с его родителями неделями.. и они живут своей жизнью
4 в одной квартире.. но все на ней как на ’гостя без дохода’
Что из этого?
Город і господарство це важко і ні кожній це підходить. Люди можуть бути добрі і не задавати таких питань і наказів типу прибери принеси або вона сама така що і прибере принесе. Це потрібен великий дім з декількома санвузлами і кухнями щоб не перехрещуватися. І що ви маєте на увазі все на ній як без доходу?
автор ХикориДикори • 11 июня в 22:44
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Я бы сказала фантазерок... народ верит, что кто-то ее будет терпеть и обхаживать безвозмездно... ( я о родителях)
Ну вона що інвалід обхажувати?
автор ХикориДикори • 11 июня в 22:45
Ответ дляЛетюча помилка
Что это за опция такая «на пмж»?
И в какой стране в квартиру к родителям приводят курицу жить и, при этом, не работать?
Автор что-то такое попытался выдумать, но у него не получилось...
На пмж це не тиждень чи місяць, а довго
автор ХикориДикори • 11 июня в 22:45
Ответ дляОсвічую темряву
Ледве спекалися такої невісточки. Всі пашуть в три зміни, а їй немає підходящої роботи. Шмотки купи, їжу купи. Просто перестали сину давати гроші, сказали хай сам своє принцеско забезпечує. Сама й відвалилася.
А син як?
автор ХикориДикори • 11 июня в 22:45
Ответ дляСиреневая цапля
Я бы такую прихлебалку сразу бы выкинула за порог и спустила с лестницы.
А якщо вона розумна і цікава?
автор ХикориДикори • 11 июня в 22:46
Ответ дляЗапароленое одеяло
фізично б могла, якби інші варіанти були суттєво гірші, але це точно дуже далеко від життя мрії для мене
А яке життя ваших мрії?
Освічую темряву• 11 июня в 23:41
Ответ дляХикориДикори
А син як?
Авто купив нарешті.
Щасливий.
автор ХикориДикори • 11 июня в 23:47
Ответ дляОсвічую темряву
Авто купив нарешті.
Щасливий.
Дівчині чи собі?
Освічую темряву• 12 июня в 00:19
Ответ дляХикориДикори
Дівчині чи собі?
Ахаха. Смішно.
Собі, звичайно ж.
автор ХикориДикори • 12 июня в 07:05
Ответ дляОсвічую темряву
Ахаха. Смішно.
Собі, звичайно ж.
Так дівчина його самого не влаштовувала виходить?
Освічую темряву• 12 июня в 08:26
Ответ дляХикориДикори
Виходить не розумів, що не його формат тягти на собі і батьках такий безцінний скарб, який навіть не намагається хоч щось робити в житті, крім висіти на шиї у чоловіків.
TANYA 0 0 0 0• 12 июня в 11:18
Ответ дляХикориДикори
Ну свекруха може бути гарною людиною, їй можна допомагати. Мити посуд і підлогу щодня. Яка свекруха не буде такому радіти, розважати хлопця.
Просто мрія всього життя)
автор ХикориДикори • 12 июня в 11:45
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
Просто мрія всього життя)
Ну а чого на роботу треба вранці вставати кудись йти відповідальність втома, вдома ж куди легше, буде гарна робота гарна зарплатня і поруч може і піти , а за копійки не хочеться. Хлопець якщо запропонував жити разом не залишить же голодною.
Освічую темряву• 12 июня в 13:07
Ответ дляХикориДикори
Звідки взятися гарній роботі? Ну реально? Без досвіду і бажання працювати?
Хлопець голодною не залишить. Але більшості з часом набридає ця гра в одні ворота.
Ну це типу як ви б пахали, як віл, а хлопець на дивані за ваші кошти пиво пив, на плейстейшені грав і в бари ходив. Надовго б у вас вистачило любові чекати, поки йому на голову гарна робота звалиться?
TANYA 0 0 0 0• 12 июня в 15:15
Ответ дляХикориДикори
Хитрий той хлопець)))) .
автор ХикориДикори • 13 июня в 09:04
Ответ дляОсвічую темряву
Ну можна використовувати час на навчання але ж і навчання може бути як місяць так і декілька років, якщо вивчати щось по ютуб наприклад , цьому навчанню може не бути кінця.

Я ви що знаєте що ті кому нема що істи роблять і за мінімалку, а молодь хоче гарну грошову роботу, щоб якщо напружуватися що було за що а не тільки взуття зношувати і одяг терти
автор ХикориДикори • 13 июня в 09:06
Ответ дляОсвічую темряву
Для хлопця можна робити якісь приємні речі -підтримувати теми спілкування , грати в якісь ігри чи допомагати де потрібно, турбуватися, робити все як зручно йому тоді від буде задоволений
автор ХикориДикори • 13 июня в 09:08
Ответ дляОсвічую темряву
Бачила неодноразово як молода дівчина років 21 після вузу шукає одразу роботу щоб зняти житло купити косметику манікюр там , інше її не цікавить , вона або так згодна або ніяк і буде жити за рахунок батьків і шукати шукати
автор ХикориДикори • 13 июня в 09:09
Ответ дляОсвічую темряву
Щоб не набридати треба робити приємності різні
автор ХикориДикори • 13 июня в 09:11
Ответ дляОсвічую темряву
Знаєте багато хто вважає що чоловік на то і чоловік щоб заробляти а жінка щоб створювати затишок, приємні відчуття обом непогано чи ні?
автор ХикориДикори • 13 июня в 09:21
Ответ дляОсвічую темряву
Ви знаєте випадки коли гра в одні ворота набридла?
Запароленое одеяло• 14 июня в 12:18
Ответ дляХикориДикори
А яке життя ваших мрії?
у якому я не залежу ні від кого і від чого, це головне
розвиваюсь, є спеціалистом у своїй справі, можу завжди забезпечити собі гідне життя
Мрію про пончик• 18 июня в 11:30
Ответ дляОсвічую темряву
Авто купив нарешті.
Щасливий.
А чого не навчилизаробляти?
Освічую темряву• 18 июня в 11:41
Ответ дляМрію про пончик
А чого не навчилизаробляти?
В сенсі не навчили? Заробив, купив авто. І заробляє зараз.
Чи маєте на увазі чому не навчили тьолочок ледачих утримувати?
Мрію про пончик• 18 июня в 11:42
Ответ дляОсвічую темряву
В декрете женщину тоже будете на работу гнать?
Освічую темряву• 18 июня в 11:47
Ответ дляМрію про пончик
До декрету вони налагодять сумісний побут. Спільне рішення народжувати і утримувати дитину. Якщо нема за що, то де мізки і жінки у тому числі, щоб народжувати?
Мрію про пончик• 18 июня в 11:51
Ответ дляОсвічую темряву
Удалено администрацией...
Освічую темряву• 18 июня в 11:54
Ответ дляМрію про пончик
Удалено администрацией...
Цікаво, ви звинуватили, що я не навчила заробляти сина на халявщиць, а потім ще й нахамили.
Це взагалі до чого?