Мэри Попкинс• 11 июня в 18:19

Відмовилась від роботи, тепер жалкую

Довго проходила співбесіди з іноземною компанією, в кінці кінців, коли я вже і не сподівалась, вони таки зробили пропозицію про роботу. Але я попросила зп на 30% більше ніж вони прописали. Компанія відмовила, без торгів. Тепер жалкую... Навіть та зп що вони пропонували, була більше ніж моя зараз відсотків на 20. Але там і ризиків було багато...
І дивно що вони зовсім не спробували домовитися, просто написали що стільки зарплати не можуть.
Що це - жадность фраера погубит - з мого боку?
Муркамурковна• 11 июня в 19:36
Ответ дляМэри Попкинс
зараз маю 1200-1300
в кінці попросила 2000
з огляду на навантаження, яке па першій співбесіді не було до кінця зрозуміле і повну відсутність будь-якого соц. пакету.
Ви праві
автор Мэри Попкинс • 11 июня в 19:38
Ответ дляКастрюлька
а як же ви погодились на з/п ще меншу на іншій посаді?
там інші умови, навантаження ітп
плюс компанія українська і іноземна - це різні бюджети
Мій не такий• 11 июня в 19:54
Ответ дляКастрюлька
ви розраховували на 100 тис, а вам запропонували зі старту 120 тис. Ви будете довго думати, чи приймати таку пропозицію?
А якщо мені запропонували 100 тис, то ймовірно у мене може бути і інша пропозиція на 100 тис, але може там будуть інші бонуси і я все ж оберу ту іншу компанію.

Я і кажу, що все визначає, хто в кому більше зацікавлений. Коли я шукала роботу, то завжди обирала з декількох варіантів.
Ви казали це:
’ І кандидат який разраховував 130 тис, а йому запропнували лише 100 буде демонтивовани й і так і працювати.’
Ще раз повторю питання Навіщо йти на 100 тис щоб погано працювати і інші вакансії дивитися, не простіше не морочити нікому голову і Не погоджуватися на зп в 100 тисяч, при чому тут виберу Іншу роботу, якщо ви писали що погодилися, але....далі по списку.
Белая и пушистая• 11 июня в 20:02
Ответ дляМэри Попкинс
зараз маю 1200-1300
в кінці попросила 2000
Это в какой стране?
Кастрюлька• 11 июня в 20:06
Ответ дляМій не такий
Ви казали це:
не простіше, якщо людині зараз треба робота, вона погодиться і на гірші умови, але при першій же нагоді, змінить її.
Мій не такий• 11 июня в 20:10
Ответ дляКастрюлька
))) як не простіше, як вона буде на співбесіди ходити, шукаючи омріяну зп і погано працюючи вигрібаючи від керівництва з перших днів? Такого працівника, скоріше всього, попросять після випробувального строку
Кастрюлька• 11 июня в 20:10
Ответ дляМій не такий
ви завжди така дотошна?))
Мій не такий• 11 июня в 20:14
Ответ дляКастрюлька
ви завжди така дотошна?))
)) так, не люблю коли щось таке кажуть аби сказати, якщо вже пишеш свою думку, потрібно її аргументувати
Кастрюлька• 11 июня в 20:17
Ответ дляМій не такий
я вам свою думку обгрунтувала, якщо вам все ще незрозуміло, це вже не мої проблеми, ходіть без розуміння))
Мені достатньо, що цю логіку розуміли мої роботодавці)
Мій не такий• 11 июня в 20:21
Ответ дляКастрюлька
Ні, ви писали про різні речі, спочатку про Вже працюю, а пояснюєте не працюю, а Вибираю, і пишете не роботодавцю, а на форум)) вам достатньо просто щось писати, аби писати? Ну тоді звичайно, ОК)) логіка зрозуміла але все рівно дивна, але вашим роботодавцями з вами працювати, то правда))
Кастрюлька• 11 июня в 20:22
Ответ дляМій не такий
не просто дотошна, а ще і страшенно приставуча)
Мій не такий• 11 июня в 20:24
Ответ дляКастрюлька
)) як все по класиці, хамити вміємо, пояснити думку ні, удачі вашим роботодавцям, обіцяю більше не ’приставати’
Кастрюлька• 11 июня в 20:25
Ответ дляМій не такий
щиро дякую!)
автор Мэри Попкинс • 11 июня в 21:20
Ответ дляБелая и пушистая
Это в какой стране?
в нашій)
автор Мэри Попкинс • 11 июня в 21:23
Ответ дляЗастряла
Це ваша помилка. Зазвичай в іноземних компаній торги не припустимі (принаймні спочатку ). Згодом , після року праці , можливе підвищення . А так вони знайдуть іншу людину , хто без питань погодиться на запропоновану ЗП . Але вже нічого не вдієш .
буду знати.
досвіду такого не було, так як компанія іноземна і робота на зовнішні ринки.
знаю як українські торгуються)))
Белая и пушистая• 11 июня в 21:57
Ответ дляМэри Попкинс
в нашій)
А на какую должность претендуете, что хотите зарплату 2 тыс у.е.?
автор Мэри Попкинс • 11 июня в 22:09
Ответ дляБелая и пушистая
спеціаліст у вузький сфері
2 000 у.е. - це що щось неймовірне ?
Белая и пушистая• 11 июня в 22:12
Ответ дляМэри Попкинс
спеціаліст у вузький сфері
2 000 у.е. - це що щось неймовірне ?
Конечно! вы зарплаты специалистов в Украине видели?
автор Мэри Попкинс • 11 июня в 22:18
Ответ дляБелая и пушистая
в моїй сфері в Україні платять 1500 спеціалісту і 2-3 керівнику
тому 2 000 для іноземної компанії - це ніщо
європейцям платять 4 на аналогічних посадах

і це не тільки в моїй сфері, хороший бухгалтер і логіст теж має 1500-2000 зараз в Києві
Белая и пушистая• 11 июня в 22:19
Ответ дляМэри Попкинс

А что за сфера такая?
автор Мэри Попкинс • 11 июня в 22:22
Ответ дляБелая и пушистая
А что за сфера такая?
навколомедична)