Дитина під опікою, які документи потрібні для перетину кордону з Польшею(на польському кордоні) можливо хтось перетинав і знає
Love_Love_Love_• 11 июня 2025
Обов’язкові документи
1. Закордонний паспорт дитини — основний документ, що посвідчує особу.
2. Рішення суду або органу опіки про встановлення опіки
— оригінал або нотаріально засвідчена копія; потрібно, якщо дитина оформлена під опіку  .
3. Документ/довідка про статус опікуна
— рішення суду або відповідне розпорядження; також копія, завірена нотаріусом .
4. Погодження служби у справах дітей
— письмовий дозвіл на перетин кордону із зазначенням країни призначення (Польща тощо)  .
5. Документ, що посвідчує особу опікуна — паспорт або інше посвідчення.
3. Документ/довідка про статус опікуна
4. Погодження служби у справах дітей
Love_Love_Love_• 11 июня 2025
Ответ дляMyrka3096
Потрібно взнати які потрібно іменно для Польського кордону
Ви не розумієте що польському кордону плювати на вашу опіку?