Липка-прилипка• 11 июня в 21:59
Як це сказать коректно і не нашкодить?
Мама гарної дівчинки хоче, щоб я з нею додатково займалась англійською.
Тато в дівчинки недавно загинув на фронті.
Я хочу підтримати маму й дитину. Не хочу брати гроші зовсім.
Але не знаю, як сказать, щоб не зачепити за живе?
Дитину знаю, контакт є. Добра, скромна.
Мама ще не відійшла від горя.
Дитину знаю, контакт є. Добра, скромна.
Мама ще не відійшла від горя.
Кучерявочка• 11 июня в 22:05
Не могу сформулировать мысль.. Наверное, нужно сказать, что Вы донатите и что в ’этот раз’ Вы бы хотели сделать это в форме такой помощи.
Хотя мне и здесь сложно что-то более толковое советовать (
Липка-прилипка
• 11 июня в 22:05
Ответ дляПишущаяся
Так и сказать - денег с вас брать не буду
Ще б якось самій при цьому не розплакатись.
Я дитину обіймаю - і в мене вже сльози блищать.
Пищалка• 11 июня в 22:11
Шановна пані Юлія, Ваш чоловік віддав життя за нашу безпеку, в тому числі за мою безпеку і існування. Я хотіла би допомогти вашій родині в тій мірі, в якій можу. Пропоную Вашій дитині (пропоную Софії) відвідувати мої заняття безкоштовно.
Герцогиня• 11 июня в 22:15
’мені буде дуже приємно займатись з вашою дитиною. дозвольте мені робити це безкоштовно для вас’
Контрольница• 11 июня в 22:15
Ответ дляЛипка-прилипка
Мда, це чкладно і боляче,.. Вибачте, хочу віддячити вашому татові за те, що маю змогу жити і працювати. То дозвольте, я буду займатмсь з Марійкою на безоплатній основі, вона на це заслуговує, бо, ще й дуже старана та талановита дитина.
Указка• 11 июня в 22:26
Ответ дляЛипка-прилипка
скажите, что хотите поддержать и сочувствуете горю.
Но определите себе: на какой период вы не хотите брать деньги и оговорите это сразу.
Цідило правди• 11 июня в 22:56
Ответ дляЛипка-прилипка
А я Вас обіймаю
СМСница• 12 июня в 09:59
А через пів року ми будемо читати тему - ’ Як мамі гарної дівчинки сказати, що я заняття платні’?