Alpha Centauri• 12 июня 2025

Жінки з косоокістю — СЕКСІ?

З косоокістю жила ще з дитинства. Пережила дуже багато тупих жартів від оточуючих.
Пережила 4 складні операції, адже косоокість — не тільки для мене НЕ гарно, але і функціонально погіршує життя.
Після цього всього від багатьох знайомих чоловіків чую щось типу «фу, навіщо??це ж так сексі!!»
Може, я чогось не розумію?🌝
Що думаєте?))
Брюнетка в Мармеладе• 12 июня 2025
Так огидно, коли чоловіки розглядають жінок тільки для сексу. А те що це Ваше здоровʼя - то начхати, головне, щоб у них пісюн стояв. Фу
Борець за гаманець• 12 июня 2025
многим мужчинам нравится то что женщина ненавидит в себе
Морская свинка• 12 июня 2025
Может у ваших знакомых фетиш или перверсия такая. Имхо, косоглазие не считаю сексуальным.
БолеИменее• 12 июня 2025
А я сама с косоглазием.И приняла это,считаю себя очень даже симпатичной С изюминкой
автор Alpha Centauri • 12 июня 2025
Ответ дляБолеИменее
Розумію, ви молодчинка!
Для мене це велика перешкода, бо ще й умудрилася стати художником..))
Як міряти?• 12 июня 2025
Нет косоглазие точно не секси.
БолеИменее• 12 июня 2025
Ответ для Alpha Centauri
Розумію, ви молодчинка!
Ну?И в чем препятствие...Вы даже художник,уважаю
автор Alpha Centauri • 12 июня 2025
Ответ дляБолеИменее
В мене була велика призма (кут косоокості). Близько 60ти… Після операції наново вчилася сприймати світ і тримати олівець. Дуже тонко це відчула.
БолеИменее• 12 июня 2025
Ответ дляЯк міряти?
Нет косоглазие точно не секси.
Та зачем мне секси.Я живу как хочу
автор Alpha Centauri • 12 июня 2025
Ответ дляБолеИменее
Та зачем мне секси.Я живу как хочу
Головне щоб самосприйняття було гарне! Уважуха! Я не змогла таке прийняти в собі❤️
Морожена_курка• 12 июня 2025
Автор, вы завели новый профиль, чтобы опять про свои картины рассказывать, да?
Танцепесенная• 12 июня 2025
В тик ток видела девушку
Ведёт прямые эфиры и часто получает комплименты от мужчин, а у неё откровенно косит один глаз
Да и в принципе внешность посредственная
Хз, что в голове у таких мужчин
автор Alpha Centauri • 12 июня 2025
Ответ дляМорожена_курка
Ох уж еті художнікі…
Морожена_курка• 12 июня 2025
Ответ для Alpha Centauri
Ох уж еті художнікі…
Т.е., я угадала? Следующая тема будет уже с картинами?
БолеИменее• 12 июня 2025
Да комплексы были,и может немного и есть.Просто у меня появилось хоби(купила выбракованых кур несушек и начала заниматься яйцами.Думать про проблемы некогда от слова вообще)
автор Alpha Centauri • 12 июня 2025
Ответ дляМорожена_курка
Та, ні) І картини я не малюю…😄
Лапка• 12 июня 2025
Ответ дляБолеИменее
Частный дом?
Куда продаёте яйца?
Морожена_курка• 12 июня 2025
Ответ для Alpha Centauri
Та, ні) І картини я не малюю…😄
Ну, картинами это действительно трудно было назвать...
автор Alpha Centauri • 12 июня 2025
Ответ дляМорожена_курка
Що саме?
Пилосмок працює• 12 июня 2025
Я вообще не считаю косоглазие каким-то внешним недостатком
Единственное, моя личная проблема и я не знаю, почему так, но когда я смотрю на человека с косоглазием у меня начинают слезиться глаза и течь слезы
Что за фигня - вообще понять не могу. Если бы не этот мой нюанс, вообще бы не замечала
#Пойду_кгадалке• 12 июня 2025
Автор, де ви робили операції ? Маю косоокість, робили 1 операцію , але виправили не повністю. Це було 15 років тому як мені було 16 років. А зараз може вже якісь нові технології є .тому цікавлюся де і в кого ви робили операцію?
Люблю джаз• 12 июня 2025
Если лёгкая, почти незаметная.

Хотя у детектива Коломбо тоже был свой шарм.
Ліплю вареники• 12 июня 2025
Сейчас среди парней в моде лицо ахегао. Многих оно возбуждает. Там как раз глаза у девушки должны быть закатанные или перекошенные. Вот, наверно, и просто косоглазие их ’вставляет’.
КротоТо• 12 июня 2025
Так. Якщо не сильна. Знаю в житті декілька прикладів, всі дівчата/ жінки нарасхват були
Як міряти?• 12 июня 2025
Ответ дляБолеИменее
Та зачем мне секси.Я живу как хочу
Вы название темы читали? Автор спрашивает , выглядит ли косоглазие секси , советчицы высказывают своё мнение. Как это мешает вам жить так как вы хотите ?
Як міряти?• 12 июня 2025
Ответ для Alpha Centauri
Автор, да правильно вы решили и сделали операцию. Теперь вы и выглядите явно лучше и ,как я понимаю , для вашего зрения это лучше.
автор Alpha Centauri • 12 июня 2025
Ответ для#Пойду_кгадалке
м. Київ, Німецька очна клініка.
Роблять радіохвильовим ножем, безкровно. Під наркозом, звісно.
Повернули повністю бінокулярний зір
автор Alpha Centauri • 12 июня 2025
Ответ дляЯк міряти?
Так так! Я на 100% задоволена🙌
Self confidence так точно збільшився))
автор Alpha Centauri • 12 июня 2025
Ответ дляЛіплю вареники
Капець…
#Пойду_кгадалке• 12 июня 2025
Ответ для Alpha Centauri
м. Київ, Німецька очна клініка.
Повернули повністю бінокулярний зір
Дякую дуже за те що поділилися інформацією)