Гадаю_По_шнуркам• 12 июня 2025
Порадьте хороший тональний для жирної шкіри, щоб не сушив.
Більшість тонів сушать обличчя, зволожуючим кремом користуюсь. Erborian BB , Dior natural nude лягають норм, але швидко жирний блиск з´являється. Este Lauder futurist , то взагалі треш, хто придумав що він зволожуючий, шкіру сушить жахливо. Lancome Idole матуючий, непогано але плотний на кожен день. Мені треба щось таке, щоб мало природній фініш без блиску, і не сушив волосся
Гадаю_По_шнуркам
• 12 июня 2025
Пробувала бюджетні варіанти Eveline, L´Oreal після цих не те щось
Уси Пуси• 12 июня 2025
Ответ дляМорковку дай
Шоб не сушив волосся? Де?
Для якої зони потрібен тональний?
Щоб підкреслював завиток))
Пані з калабані• 12 июня 2025
Я думаю надо искать среди бб и муссовых лёгких текстур. Все что матируещее, все сушит и подчеркивает неровности, часто плотной текстуры. К сожалению, тут только методом проб и ошибок, по-хорошему, набрать разных пробников.
БЦАшка• 12 июня 2025
Мне кажется проблема не в тональниках, а в Вашем уходе. У Вас нарушен липидный барьер кожи, вот все и сушит. Разберитесь с кожей и все будет ОК