На привозе• 12 июня 2025

Якщо чоловік записує квартиру на тещу

Ситуація. Чоловік в шлюбі купує квартиру, але не хоче записати її на себе, тобто на сім´ю (є типу причина, але вважайте, що нема). Спочатку хоче записати на свого батька. Я бачу в цьому його перестраховку від мене і підготовку до ймовірного розлучення.

Щоб мене заспокоїти, він готовий записати її на мою маму. Пояснює, що ну як ти можеш не довіряти, адже записавши на твою маму я взагалі ризикую залишитися без квартири (хоча моя мама поверне чуже 1000000%). Питання. Що буде в ситуації, якщо він зараз записав квартиру на мою маму, зустрів умовно якусь фею, захотів розлучитися і повернути собі свою квартиру?

Моє бачення. В разі покупки на себе, це буде спільно нажите і 50% він ризикує втратити. Якшо на мою маму, то навіть при поганому розкладі може подати до суду, де докажуть, що моя мама-пенсіонерка не купувала - не працювала, коштів не мала, а він мав, тому суд відіжме від мами квартиру і віддасть йому. Тобто не втрачає він нічого. Я права чи помиляюся?

Це питання не грошей та квартир якшо шо. Це питання довіри. Тому поясніть, будь ласка, чим він ризикує?
Фіфачка• 12 июня 2025
Ви правильно мислите
КохайтесьЧорнобровi• 12 июня 2025
такі питання юристам ,адвокатам задають,а не тут, невідомо кому. про маму ,яка без грошей,якийсь бред сивої кобили. він в здравому розумі переписав на неї. але це не робить її власницею.просто документи рахунки особові будуть на ній.
Просто звязда• 12 июня 2025
ну а мамка пусть сразу вам подарит)))
Даха-сваха• 12 июня 2025
Меняйте мужа , автор🫣
Solar Cloud• 12 июня 2025
Лучше проконсультироваться с юристом
КохайтесьЧорнобровi• 12 июня 2025
Ответ дляПросто звязда
ну а мамка пусть сразу вам подарит)))
вона не може її подарувати,бо це не її власність. записати на маму не = що вона є власницею майна
Просто звязда• 12 июня 2025
или ваша мать окрутила вашего мужа!!! ..задумайтесь!!!
Біток чи ефір?• 12 июня 2025
Лично знаю ситуацию, где при разводе бывший муж через суд доказал, что дом покупал он (тоже на маму жены оформили). Но дом стал совместно нажитым имуществом (тк купил он его уже в браке) и подлежит разделу 50/50. Пока так, суд еще идет…
автор На привозе • 12 июня 2025
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
ні, тут може я не правильно пояснила. купує він, але власницею стає мама
КохайтесьЧорнобровi• 12 июня 2025
Ответ дляНа привозе
яким чином? він робить дарчу? в іншому випадку вона не власниця
Просто звязда• 12 июня 2025
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
ну а шо таке ’записати’ взагалі??
сама себе прекрасная• 12 июня 2025
Ответ дляПросто звязда
ну а мамка пусть сразу вам подарит)))
Но перед этим с адвокатом лучше посоветоваться
Пэрисхилтонша• 12 июня 2025
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Это как это?
А кто же собственник, если по всем документам мама?
З вишневого садка• 12 июня 2025
Боже люди, навіщо ви взагалі одружуєтесь? Тої квартири ще немає, а ви вже сцитесь за неї , хто ту квартиру у кого скоріше відіжме
сама себе прекрасная• 12 июня 2025
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
С чего бы это?
КохайтесьЧорнобровi• 12 июня 2025
Ответ дляПросто звязда
ну а шо таке ’записати’ взагалі??
дивіться ,я маю квартиру,записана на мамі,особові рахунки на мамі. АЛЕ. у мами лиш 25%,бо 25% у мене,25% у батька,і 25% у сестри.а так- квартира на мамі.
Аноним НаВсеГда• 12 июня 2025
У вас з чоловіком є спільні діти?

Скажіть йому, що для вас прийнятний варіант записати на вас половину, тобто ви співвласники з ним. Інші варіанти ви будете розглядати, як недовіру і будете думати, чи потрібен вам такий шлюб взагалі. Не треба вплутувати вашу маму, це якийсь розводняк.
Викачую яйцями• 12 июня 2025
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Идут к нотариусу оформлять сделку, муж даёт деньги, а приобретает собственность по факту мама автора, на неё и оформляется сделка, она собственник
Омлетик• 12 июня 2025
Муж у вас автор крыса, вот и все
Дайте згадаю• 12 июня 2025
За чей счёт муж будет покупать квартиру? Если за свои, то при чем тут вы и ваша мама. Его деньги-сам решает на кого записать.
Пэрисхилтонша• 12 июня 2025
Ответ дляДайте згадаю
Нет в браке «его денег»
Вакцениро Вона• 12 июня 2025
Ответ дляНа привозе
Автор так сходите к юристу и выясните как надо оформить документы, чтобы хотя бы половина квартиры при разводе досталась вам )
Пэрисхилтонша• 12 июня 2025
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
У вас долевая собственность
У автора мама станет единственным собственником. 100% ее, так понятно?
Котогосподиня• 12 июня 2025
Вы больны. Ничего он не докажет и не отожмет.
мимАпроходила• 12 июня 2025
Ответ дляНа привозе
Він не може купляти. Всі документи підписує мама - значить власниця мама. Договір купівлі продажу буде без фіо вашого чоловіка
Котогосподиня• 12 июня 2025
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
У вас не на маме, а в совместной собственности. Скорее всего приватизация , куда вписан имя мамы
мимАпроходила• 12 июня 2025
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Ви не маєте квартиру . Ви маєте лише 25%. І є відповідний документ. На відміну від ситуації авторки.
Котогосподиня• 12 июня 2025
Ответ дляАноним НаВсеГда
У вас з чоловіком є спільні діти?

Мы первую квартиру покупали и оформляли на мою маму. В чем разводняк?
svetolino• 12 июня 2025
Ответ дляНа привозе
А у вас є брати і сестри? Ми всі під богом!!! І хто буде претендентом якщо з мамою щось трапиться ? Здоровья всім!!! Удачи!!!
Все буде Україна• 12 июня 2025
Приховання доходів така штука, непроста )
Нічого він у вашої мами вимагати не буде ( спойлер - навіть якби хотів, то 100 % програш), і ви це прекрасно знаєте