МинерАлочка• 12 июня в 16:52
Зуб з гранульомою почав реагувати на погоду, нагадує про себе
Наче і не ниє щоб боліти
А ось так відчуваю тиск в зубі
Або ось зараз захворіла і кашляю інтенсивно- то зуб теж наче ходить і болить
Якщо що, цей зуб вже перелікований, але гранульома зменшилась тільки на 50%. Пройшло 4 роки
А ось так відчуваю тиск в зубі
Щепотка_совести• 12 июня в 17:28
Фігово(((( в мене простояв 14 років: після 4-х років рецидив, відкрили, лікування не дало ефекту, зробили резекцію кореня
МинерАлочка
• 12 июня в 19:02
Ответ дляЩепотка_совести
А після резекції стало добре?