Спілий баклажан• 12 июня в 21:11
Дитина літом не ходить на секцію, а платити треба. У кого так же?
Дочка влітку не ходить на гімнастику. Але тренер написала, що треба платити 50% оренди, тому що інші діти тренуються і іде оренда за зал. У інших моїх дітей в інших секціях такого ніколи не було. Якщо влітку не ходиш, то і не платиш нічого. А як у вас? Які у вас умови оплати?
Аноним_1859• 12 июня в 21:15
У нас абонемент как в зал.
Хочешь - ходи, не хочешь- не ходи. А оплата должна быть
сладкий_ноябрь• 12 июня в 21:16
Заводи платила.
Тому що це зарплата тренера теж. Чи вона не повинна їсти все літо?
Спілий баклажан
• 12 июня в 21:16
Ответ дляKikoMilano
А почему вы не ходите
Тому що виїжджаємо на літо з міста.
Любовь Калистратовна• 12 июня в 21:16
Оплата только за занятия, раз в месяц, тоже уходим на каникулы до августа, айкидо, ничего не будем платить
Спілий баклажан
• 12 июня в 21:17
Ответ длясладкий_ноябрь
Заводи платила.
За які заводи ?
Перша на селі• 12 июня в 21:19
Платим, такой договор изначально был
Нельзя не платить
Тренер оплачивает зал, , коммунальные , налоги в конце концов
Нельзя не платить
Все знаю від і до• 12 июня в 21:24
Ответ дляЛаскове телятко
Очевидно тренер должен перестать кушать на 3 летних месяца.
Тренер не в офісі працює, зі сталим графіком, а має оплату залежно від проведених занять. Є заняття - є оплата, нема - то й оплати нема.
Я, наприклад, плачу за школу. Але лише за ті місяці, що є навчання. Оплата порахована за кількість навчальних місяців і поділена на рівні платежі. Було б дивно оплачувати час літніх канікул. Аналогічно харчування у школі. Ви платите, якщо дитина не їсть? А повар же хоче теж їсти.
Тётя Хрюша• 12 июня в 21:25
А зал де? Бо я таких хитрозроблених знаю, що тренування в школах, де оренда не платиться, але за оренду гроші з батьків брали)
Кучерявочка• 12 июня в 21:35
В сина безкоштовно все, ДЮСША з боксу.Кожень день , окрім вихідних.Вже три роки відвідує.Серпень канікули, бо тренера в відпустку йдуть та ремонт
ПробілНеПрацює• 12 июня в 21:38
Ответ дляВсе знаю від і до
А вам відпуск не оплачує роботодавець?
3@йk@• 12 июня в 21:44
Мої діти завжди ходили весь період, коли є тренування. Зазвичай це червень.
Все знаю від і до• 12 июня в 21:45
Ответ дляПробілНеПрацює
А вам відпуск не оплачує роботодавець?
Почитайте про відрядну оплату праці.
ПробілНеПрацює• 12 июня в 22:12
Ответ дляВсе знаю від і до
Почитайте про відрядну оплату праці.
Де почитати, що при відрядній праці немає оплати відпускних?
На циголках• 12 июня в 22:26
Про секции кружки и речи не было, в стиле Деньги ходят за ребенком , имела я ввиду оплачивать тренерам отпускные. У нас школа хотела такое заделать, оплачивать в род коме летние месяцы, я тоже послала, плачу строго за ребёнка и его пребывание
На циголках• 12 июня в 22:27
Ответ длясладкий_ноябрь
Заводи платила.
Ну вы меценат содержать всех
сладкий_ноябрь• 12 июня в 22:27
Ответ дляНа циголках
Ну вы меценат содержать всех
Це є нормальна практика.
На циголках• 12 июня в 22:31
Ответ дляПробілНеПрацює
А вам відпуск не оплачує роботодавець?
Так потребитель услуг это не работодатель, вы спутали х с пальцем. Потребитель платит за полученные услуги
На циголках• 12 июня в 22:32
Ответ длясладкий_ноябрь
Це є нормальна практика.
Это не нормально платить за не полученные услуги
Відкушу все що стирчить• 12 июня в 22:32
Пусть тренер пересчитывает цену на целый год с учетом летнего простоя
сладкий_ноябрь• 12 июня в 22:34
Ответ дляНа циголках
Для вас так, це не нормально.
Для мене нормально, тому що я розумію, що тренер теж людина.
На циголках• 12 июня в 22:35
Ответ дляЛаскове телятко
Кушать можно, но за счёт сделанной работы
На циголках• 12 июня в 22:36
Ответ длясладкий_ноябрь
Для вас так, це не нормально.
Ну и я тоже человек, давайте за это мне будем платить отпускные ))
сладкий_ноябрь• 12 июня в 22:43
Ответ дляНа циголках
Я вам не буду пояснювати і так зрозумілих речей