Зоркая Зорро• 12 июня 2025
Ваше любимое блюдо советской кухни?
У меня гороховый суп с сухариками, макароны по-флотски и кампот из сухофруктов
Лагшмивара• 13 июня 2025
Ответ дляКвартираЧья
Какое перемешивание? Зачем нас с кем-то перемешивать для изобретения голубцов, если набеги турков на Украину были столетиями до появления совка. То, что москали щи перестали хлебать, а нормальную еду увидели - это для них плюс, конечно. Но у нас и так богатая кухня была
Ви не розумієте про що я вам кажу? Ви історію вчили, скільки республік було в срср? Під приводом держрозподілу після навчання людей відправляли за тисячі км від рідного дому. Моя бабуся з Уралу була направлена в Дніпропетровськ. Її подруга в то й же Дніпро була розподілена після навчання в Молдові. Моя свекруха попала в Дніпро з Білорусії, а її 3 брати в різні міста донецької області. Моя сусідка, старенька бабця лікар, по держрозподілу з Вільнюсу попала з початку в Крим, а потім зі своїм чоловіком кримським татарином переведена до Дніпропетровська. Так само і українців після закінчення навчання в вишах відправляли працювати в інші республіки радянського союзу і вони там створювали родини і там залишалися жити. Таким чином в радянському союзі перемішувалися традиції готування різних страв і народжувались нові радянські рецепти, навʼязувались народу нові радянські традиції замість автентичних для кожного народу окремої республіки.
Цікавий писочок• 13 июня 2025
Ответ дляАлесс
Какой год?
А я себе никак не куплю бумажную. Электронную скачала. Не помню какой год. 56 или 65
Пойду на кухню, посмотрю. На холодильнике лежит. Пользуюсь
Очень хорошие рецепты
КвартираЧья• 13 июня 2025
Ответ дляЛагшмивара
І Ви не розумієте. Ті страви, які тут наводять як приклад, запозичені не у радянських республік, а у зовсім інших народів і готували їх в нашій країні задовго до утворення СРСР. Ви вважаєте, що Туреччина була радянською республікою?
Соседушка• 13 июня 2025
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Чому холодець та голубці це страви совєтської кухні, поясніть, будь ласка?
Бо їла їх в своєму радянському дитинстві. А чи їли їх як то кажуть ’спокон віку’, я не знаю
КвартираЧья• 13 июня 2025
Ответ дляСоседушка
А омлет їли? Мабуть, те совєцька страва
Привіт з ботойбіччя• 13 июня 2025
Ответ дляСоседушка
Тобто, якби ви в своєму радянському дитинстві їли би, скажімо, яловичину Велінгтон, то також вважали б її совєтською?
Соседушка• 13 июня 2025
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Проблема в тому, що яловичину Велінгтон я не їла. Упс) відчепіться від мене. Голубці як зачепили
Привіт з ботойбіччя• 13 июня 2025
Ответ дляСоседушка
Просто це абсурд. Ок, не будемо про страви української кухні. Візьмемо як приклад, грузинську. Ви ж не вважаєте чахохбілі чи той же суп-харчо стравами совєтської кухні, то з якого дива холодець чи голубці вважаєте?
Соседушка• 13 июня 2025
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
З такого. Я вже написала з якого. Виправдовуватися не збираюся