Оксана-28de• 13 июня в 08:22

Хочу піти пізніше в декрет

Чи можу йти в декрет в 36т і чи отримаю ті самі виплати? Маю йти з 2 липня, а хочу з 2 серпня, в 8м вагітності! Цікаво чи отримаю я всі 4 оклади, чи тільки 3?
floxey• 13 июня в 08:30
Отримаєте виплати за 126 днів лікарняного
Соседка Маши• 13 июня в 08:42
Наверное официально вы не можете не идти в декрет, идите и месяц доробатывайте неофициально.
Florisia• 13 июня в 09:21
Ванітним з 30го тижня відкривають лікарняний на 126 днів.
Згідно законодавства за бажанням можна написати в заяву і піти в будь-який час після 30 тижня. Хоч з дати пологів на 126 днів піти.
Але при умові, що у вас все добре по самопочуттю і стану вагітності
Настасенька• 13 июня в 13:03
Якщо працюєте офіційно, погоджуєте з лікарем дату відкриття лікарняного (хоч за день до пологів виходьте, ніхто вам не забороняє), з дня відкриття 126 днів вам оплатять по середньому, якщо операція чи ускладнення, подовжать ще на 14 днів