Гуру троллинга• 13 июня 2025
Якщо вже є паспорт, чи потрібно брати з собою свідоцтво
Скажіть, будь ласка, якщо дитина 15 років їде з батьками, то достатньо її паспорту, чи потрібно брати і свідоцтво про народження.
ВільнаНазавжди• 13 июня 2025
Возьмите на всякий случай,он же не чемодан занимает.
Все таки нужен ,потому что в свидетельстве указаны родители,в паспорте этих данных нет
А самостоятельно ребенку можно выезжать с 16 лет,вашему 15
Примарочка• 13 июня 2025
Ответ дляГуру троллинга
Дякую всім за відповідь
Якщо через кордон, то свідоцтво потрібне до 16 років. По Україні свідоцтво вже вашій дитині не потрібне
Галя із Дарниці• 13 июня 2025
Свідоцтво про народження не вказано в переліку документів, по яких здійснюється перетин кордону, але у разі сумнівів прикордонної служби, чи дійсно ви є батьками цієї дитини, можуть попросити підтвердження. То ж свідоцтво про народження треба мати хоча б Дії
Наверняка• 13 июня 2025
Ответ дляГуру троллинга
Дякую всім за відповідь
треба обовязково, в свідоцтві вказано хто батьки, а в паспорті немає такого.
Акукарача• 13 июня 2025
В Молдові свідоцтво дітям до 18 років обов´язково, в минулому році автобус цілу годину стояв, бо одна мадам була без свідоцтва, потім якось вони домовились)