Одні думки• 13 июня в 09:04

До какого возраста детей вы себе могли позволить спать без белья?

И без закрытия дверей в вашу спальню?
празники не помню• 13 июня в 10:17
Ответ дляБутербродница
А показувати і спати - це одне і теж?
Ото радость- лицезреть маму голой. Треш. Хорошо, что моя так не делала.
Марс атакует• 13 июня в 10:23
Ответ дляБутербродница
В мене 2 хлопця 14 і 17 років. Все життя сплю в нічній сорочці без трусів. І двері в нашу кімнату не зачиняються. Вони не мають звички приходити до нас.
Так вы же не ходите без ночнушки и без трусов по дому . Что у вас там под ночнушкой никто не видит
Марс атакует• 13 июня в 10:24
Ответ дляБутербродница
А показувати і спати - це одне і теж?
Нет
Бутербродница• 13 июня в 10:25
Ответ дляпразники не помню
В мене виховані діти і вони не знайдуть до нас в кімнату, коли двері причинені. У нас і в туалеті не має ніяких замків і ніхто туда не ломиться, якщо хтось там є. А ви вихувуйте дітей своїх. Звичайно, то складніше, аніж сидіти на форумі і когось обсирати.
Мerida• 13 июня в 10:46
Ответ дляБутербродница
А в туалете с какой целью замков нет? Какая логика этого поступка? Я вроде воспитываю. Вроде мама не очень и плохая. Но у меня замки и в ванне и в туалете есть.
празники не помню• 13 июня в 10:47
Ответ дляБутербродница
А Ви не обсираєте,вихована? Я жодного слова не сказала про Ваших дітей. Для деяких: замки ставлять в тому числі в туалеті, що бувають і гості. Як до Вас ніхто не ходить, то що поробиш.
автор Одні думки • 13 июня в 10:51
Ответ дляБутербродница
А как кто-то узнает есть человек в санузел или нет? Или у вас убогое правило держать дверь открытой если там никого?
Мerida• 13 июня в 11:14
Ответ дляОдні думки
А чем держать, если я на унитазе?
Бутербродница• 13 июня в 11:20
Ответ дляОдні думки
Світло видно.
Бутербродница• 13 июня в 11:22
Ответ дляпразники не помню
Бувають гості, і що ? Гості ж свідомі, не напиваються , бачать що світло горить в туалеті.
Бутербродница• 13 июня в 11:27
Ответ дляпразники не помню
Ви дуже вузько мислите. Для Вас, якщо людина спить без білизни - значить її бачать діти, якщо не має замка- значить можна просто заходити. Але існують і інші люди, інші сімейні правила. У нас в сім´ї поважають один одного, і без причини не лізуть.
празники не помню• 13 июня в 11:32
Ответ дляБутербродница
Виховання- це не про наявність замків. Двері можна відкрити випадково, поспіхом. У мене завжди купа підлітків зависала, до сина в гості приходили. І це не тому, що вони не виховані. Так буває. Так що не треба про вузьке мислення і сімейні правила.
празники не помню• 13 июня в 11:33
І надзвичайно некомфортно приходити в гості, йти до туалету і побачити відсутність замків.
автор Одні думки • 13 июня в 11:33
Ответ дляБутербродница
Каким образом? Двери купите нормальные без щелей
В шоколаде• 13 июня в 11:38
Ответ дляМарс атакует
Вы видели какие там сейчас цены ?
Может в предпоследний день пройти, еще что то остается
Доросла дівчинка• 13 июня в 11:42
Сплю без білизни. Але останнім часом в піжамі. Діти вже достатньо дорослі, щоб бігати до нас у ліжко. Одного не розумію: з яких це пір спати голяка у власному ліжку стало збоченням? Це про комфорт))) Тим паче халат поруч)))
автор Одні думки • 13 июня в 12:14
Ответ дляДоросла дівчинка
Да некоторых послушать, так мужа голым видеть стыдно)))))
празники не помню• 13 июня в 12:18
Ответ дляОдні думки
Раскрепощенная Вы наша, что ж Вас так интересует тогда, кто и в чем спит? ) Не можете определиться, что делать?
автор Одні думки • 13 июня в 13:55
Ответ дляпразники не помню
Стеснительная?
Бутербродница• 13 июня в 14:13
Ответ дляпразники не помню
Я Вас і не кличу в гості.
Бутербродница• 13 июня в 14:14
Ответ дляОдні думки
Мені мої двері нормальні, влаштовують.
автор Одні думки • 13 июня в 15:25
Ответ дляБутербродница
Мені мої двері нормальні, влаштовують.
Ага замков нет, щели есть удачи