Люблю пиво• 13 июня 2025
Хтось працює медсестрою в ЗСУ? Яка зарплата?
Може там більше платять? Бо 13000 це ще в 21 році було більш менш. А зараз у 2025 це копійки просто. Якесь знущання з медиків (
Де знайти роботу медсестри з нормальною зарплатою? Київ.
Мастер Пис• 13 июня 2025
В приватній клініці немає вакансій?
Багато медсестер шукають підробітки. Роблять уколи/крапельниці лежачим пацієнтам на дому
Физрукая• 13 июня 2025
Базова ставка 20-25, ще можуть бути бойові, так медсестер відправляють
Тоді доплата від 2000 грн доба
Дон Пэдро• 13 июня 2025
капитан медичної допомоги 49-55 тыс. , боевые выхода присутствуют, в 2022 была контузия, оперировано ухо и стопа, продолжает оперировать в компрессионных чулках и памперсе (просто иногда нет возможности отойти от секционного стола). Можете сменить его?
Физрукая• 13 июня 2025
Ось вам перша вакансія для прикладу
Медсестра (ЗСУ)
20 000 – 50 000 грн
154 ОМБр (Південь, ОК)
Сили оборони; більше 1000 співробітників
Медсестра (ЗСУ)
20 000 – 50 000 грн
154 ОМБр (Південь, ОК)
Ищу-брожу• 13 июня 2025
Ответ дляМастер Пис
В приватній клініці немає вакансій?
Зачем нужна работа, после которой нужно бежать ещё на одну
Физрукая• 13 июня 2025
Ответ дляИщу-брожу
Ну люди хочуть їсти
Що ж робити
Ищу-брожу• 13 июня 2025
Ответ дляДон Пэдро
К чему ваш вопрос? Вы же понимаете , чтт медсестра не имеет нужного образования и не может претендовать на офицерскую должность.
Ищу-брожу• 13 июня 2025
Ответ дляФизрукая
Ну люди хочуть їсти
Що ж робити
Искать одну нормальную работу
Ms. Анонимная• 13 июня 2025
Ответ дляLacrimo
В тилу медсестра без уточнень, прибідняючись сказала 35-40 чистими. Але казала є прибавки, які не знаю. Львів. Купила дочці квартиру у Львові за 3 роки війни , тоохи займала. Ціна хати у Львові 2 млн +
Та то они на квартирах заработали, какая медсестра)))
andrey_spec• 13 июня 2025
20к - стандартний мінімум для ЗСУ в тилу. Але треба розуміти, що служба - не робота: за власним бажанням звільнитися не можна, при переведенні згоду ніхто не питає.
Физрукая• 13 июня 2025
Ответ дляИщу-брожу
Искать одну нормальную работу
Ну от автор і шукає
А скільки платять в приватних, не знаю
Знаю, що сусіди наймали медсестру на домашній догляд за бабусею
Їй крапельниці і уколи регулярно
Тиск, і такі маніпуляції
То їй платили 1000 в день
Це вона вранці приходила і до обіду
Рідко коли раптом щось вввечері
А скільки платять в приватних, не знаю
Їй крапельниці і уколи регулярно
Тиск, і такі маніпуляції
То їй платили 1000 в день
Це вона вранці приходила і до обіду
Рідко коли раптом щось вввечері
Допоможіть знайти• 13 июня 2025
Ответ дляLacrimo
40×12×3= 1 440 000грн. Це якщо не їсти, не пити і не дихати.
Киев_Елена• 13 июня 2025
Ответ дляДон Пэдро
Так капитан мед. помощи с ВО медицинским? А девушка спрашивает про должность медсестры. Хотя я б на ее месте смотрела в сторону частных клиник, а не в сторону фронта
Ответ дляДопоможіть знайти
Ну правильно. Ціни нерухомості я не знаю точною. У них мабуть були якісь заощадження, у неї є рукастий чоловік, на жопі рівно не сидить. Ще частину вони зайняли ( скільки я не знаю, вона троюрідна сестра ). Квартира новобудова , досить велика , майже 70 кв. 40 це без позаурочних ( а вона трудяга) і без надбавок які я не знаю. Вона живе в селі, хата укомплектована умовами які влаштував чоловік уже давно для сімї, не мазанка, а будинок, є город, свинки, курки ітд. Їжа практично вся своя. Чоловік працює на техніці і по господарству теж. Працювала вона щоб здійснити свою мрію ( виїхати з в місто), але вже не для себе, а для улюбленої дочки, щоб вона виїхала з села. Там і дочка інтелектуальною працею планує працювати, а не руками.
МаксХмара• 13 июня 2025
Ответ дляДон Пэдро
как она сможет его заменить, если она обычная медсестра? Она никак не сможет оперировать
Весела моль• 13 июня 2025
Ответ дляИщу-брожу
И уж тем более, на должность врача. Люди странные. Сравнивают, что попало
Обращеница• 13 июня 2025
Ответ дляИщу-брожу
Не бігти, а йти з задоволенням.
Іноді дві, три прості по 20 краще, ніж батрачити за 50 на місяць
Мастер Пис• 13 июня 2025
Ответ дляИщу-брожу
Потому что вот так ценит медицину наше государство.
Чтобы выжить им приходится бежать на 2ю и на 3ю работу
Ищу-брожу• 13 июня 2025
Ответ дляМастер Пис
Наше государство так ценит всех, окромя депутатов и судей. Именно поэтому я ушла из образования
Області пітьми• 13 июня 2025
Ответ дляИщу-брожу
теперь вы судья или депутат?:))
Несу добро людям• 13 июня 2025
Ответ дляКиев_Елена
Приватна з з/п в максимум 20000 не попадає