Сиреневая цапля• Изменено 13 июня 2025
Хто зтикався у житті з привидами, чимось непізнанним? Ваші історії.
До 14 років я бачила щось типу духів. Тіні померлих людей ( чи душі). Я їх бачу, інші ні. Особливо старалася не ходити повз кладовища і старі -старі приватні будинки. Бо часто на подвір´ях бачила тіні(душі) померлих людей. Так моторошно. При чому вони теж бачили, що я їх бачу.
Після 15 років то пройшло. Але час від часу дуже добре працює інтуїція. Може прийти інфа зненацька, щоб кудись не йти/не їхати/щось не робити, бо не буде успіху, буде поразка,невдача і т.д.
З чим зтикалися ви?
Ухахайкина• 13 июня 2025
Утром встаю и вижу перед собой нечто: бледное, опухшее, лохматое... Бррррр
Бл*...., это я просто вчера бухала и не накрашенная
Сиреневая цапля
• 13 июня 2025
Ответ дляпу_пугренчик
Кто-то в это вообще верит?
ви можете йти далі.
пу_пугренчик• 13 июня 2025
Ответ дляСиреневая цапля
ви можете йти далі.
Да не. Поржать останусь
Регионщица• 13 июня 2025
Ответ дляпу_пугренчик
Кто-то в это вообще верит?
Лєна з Соломи, наприклад
Чекаю завтра• 13 июня 2025
Я більше схиляюсь до наявності психічної хвороби у таких «видящих», ніж на містичні прояви
Сиреневая цапля
• 13 июня 2025
Ответ дляпу_пугренчик
Да не. Поржать останусь
Удалено администрацией...
Жена брата Админа• 13 июня 2025
Дитина 4 роки сказала на могилі дідуся, що бачить його нагорі і він грає з нею у прятки. Закриває очі руками. Що він веселий.
Інша дитина в 5 років побачила свого батька у вікно. Сказала, що бачить його і він каже, що вимушений йти,що любить її. І що буде її оберігати.
Дитина в 5 років і слово таке ’ оберігати’ не знає. Сказала, що він ’ уплив’.
Через годину зателефонувати із лікарні і сказали, що її батько помер.
Після цього я вірю у все))
Регионщица• 13 июня 2025
Ответ дляСиреневая цапля
Удалено администрацией...
Цю інфу вам теж щойно підкинули?
Сиреневая цапля
• 13 июня 2025
Ответ дляЖена брата Админа
Після цього я вірю у все))
звичайно то є,просто бачать то одиниці.
Жена брата Админа• 13 июня 2025
Ответ дляСиреневая цапля
звичайно то є,просто бачать то одиниці.
Діти часто бачать до якогось моменту.
Потім перестають
Тролю як можу• 13 июня 2025
Ответ дляСиреневая цапля
звичайно то є,просто бачать то одиниці.
автор классная тема)) вечером расскажу историю из реанимации, я скептик... но было в моей жизни такое....
Сиреневая цапля
• 13 июня 2025
Ответ дляСірничок
привид лишив(
бідолаха..чи ви,чи привид.
очки_ннадо• 13 июня 2025
Ответ дляТролю як можу
Давайте сейчас!
TANYA 0 0 0 0• 13 июня 2025
Ответ дляЧекаю завтра
Щойно хотіла написати, що бачити духи і чути голоси, то таке на дуже здорове щось. Якщо і так, то чому автор вирішив поділитись цим тут?)))
Розбещена цяточка• 13 июня 2025
16 років, на ДР отруїлася дешевим портвейном. Так погано мені не було ніколи, ригала пів дня дальше, ніж бачила. Думала помру.
Вдень заснула, сниться мені Діва Марія біля нашого місцевого джерела. Набирає в долоні воду і дає мені зі своїх рук пити. Я аж відчула, як холодна вода по стравоходу пішла, від того прокинулася.
Мені все ще дуже погано, не можу навіть встати. Дзвоню своїй подружці, і прошу принести води з того джерела. Подружка поржала, але пішла, принесла мені 0,5 банку води. Я її залпом випила і просто ожила, в ту ж хвилину, не повірите, як спало з мене все.
Морковку дай• 13 июня 2025
Автор, вот про инфу что-то не делать, а вы хоть раз проверили, что эта инфа была правильной и случился неуспех? Тут сильно двояко, можно заранее подходить к вопросу так, что таки случится неуспех. Вот если обратная ситуация, тогда интереснее.
Сиреневая цапля
• 13 июня 2025
Ответ дляМорковку дай
конечно,я ж себе сразу не верила,думала,что у меня бздыки. а нет...