Леопардові панчохи• Изменено 13 июня 2025

Які вимоги у вас до репетитора

Дитини з іноземної мови? Як ви контролюєте процес вивчення мови з репетитором в 9-11 класі?
Порадьте лайфхак.
Ниф_ниф• 13 июня 2025
С1. не ниже.
Умение обьяснять, подстраиваясь под ученика.
Адекватность.
Умение находить общий язык с ребенком.
Бавовнятко• 13 июня 2025
Моя донька в такому віці сама знайшла собі репетитора і займалась. Я ніяк не контролювала, лише оплачувала.
Кукарикуууууу• 13 июня 2025
Репетитор повинна дітям подобалась
Контроль - якщо дитина все розуміє і нормально вчиться, то до репетитора нема питань
Медсестричка• 13 июня 2025
Досвід роботи в якомусь престижному мовному ліцею міста.Відгуки подруг, та і оцінки сина.
Наизнанку• 13 июня 2025
В мене 6 клас, математика.
П.1 Щоб син біг до неї на заняття, а не я випихала
П. 2 я бачила покращення знань.

В мене той випадок, коли син з 11 з´їхав на 7, бо змінилася вчителька і бажання ходити на її уроки взагалі пропало. Ті дні, коли мала бути математика він ішов в школу зі сльозами на очах.
Я щаслива, що знайшла гарного репетитора, яка врятувала цю ситуацію
Медсестричка• 13 июня 2025
Ответ дляНиф_ниф
С1. не ниже.
Адекватность.
Умение находить общий язык с ребенком.
Для мого 15 ти років я таких умов до репетиторів не визнаю.’ Подстраиватся под ученика’.Він що дитя безмозгле, капризне, що не хочу не буду
Ло Шарик• 13 июня 2025
Ответ дляМедсестричка
Мой занимается с репетитором лет 40ка, ему комфортно , проблем нет. А с супер-пупер репетитором 60+ не смог найти общий язык. Отказался ходить
Губной рояль• 13 июня 2025
Дитина за 2 роки стала вільно володіти мовою. Дивиться фільми.читає неадаптовані книги, слухає відео.підкасти англ.мовою. слухає інтерв´ю відомих людей. Все розуміє. Оце результат.
З математики те саме. З 6 стало 10-11. І полюбила математику.
Криниця щастя• 13 июня 2025
1. Ребенок должен хотеть ходить.
2. Результат. Сама я его проверить не могу, но когда дите смотрит ютюб на трех языках, без проблем, то делаю выводы, что инглиш знает. При этом смотрит не просто ролики глупые, а лекции по истории того периода, которым увлекается.
Кицюююня• 13 июня 2025
Ответ дляГубной рояль
порекомендуйте репетитора по мове
Пампушечка• 13 июня 2025
Для мене головне-результат. Син самякось контролював це. Зараз вже має С1 і навчається за кордоном в двомовному класі. Вивчає і математику,і фізику,географію,філософію,інформатику,біологію англійською
Ниф_ниф• 14 июня 2025
Ответ дляМедсестричка
это звучит страшно. на деле это элластичность подхода. Если у педагога есть программа и он тупо шпарит, не анализируя, понимает ли клиент ( ребенок или взрослый), то нет смысла в таком сотрудничестве. Эффективности не будет. Кроме того, каким бы высоким ни был уровень ученика, всегда будут темы в прошлом, которые он знает слабее. Хороший педагог эти пробелы обязательно увидит и вернется к ним, даже если программа не предусиатривает. Я об этом.
И я не писала о неадекватности. Мое мнение, что с неадекватами ( с любой стороны процесса) не стоит сотрудничать.
Я об этом
Ниф_ниф• 14 июня 2025
Ответ дляЛо Шарик
и я об этом