Трільчиха• 13 июня 2025
Іран. Ядерна зброя
Іран планує застосовувати ядерну зброю.Україна це відчує?
Пасти Ла• 14 июня 2025
Ответ дляСегодня сержусь
Якщо в тебе в паспорті штам в´їзду в іран, то ніяка нормальна країна тебе вже не впустить до себе. Я вже не кажу про те що вони спокійно брали цих людей в заручники. Єдина відмінність з північною кореєю, це те що якщо ти жити в цій країні не хочеш, то можеш спокійно їхати
Неправда. У нас сотрудники ездили в Иран на Бушер. Спокойно ездили по Европе потом.
Пасти Ла• 14 июня 2025
Ответ дляАсобеннАя
они производили дроны, продавали их. да, некрасиво с их стороны, но чисто бизнес. лично они их нам на головы не запускали.
а наши соседи могут эти дроны купить у кого то другого.
в сша тоже есть ядерка, и еще в паре стран, так что теперь и в эти страны ракетой пульнуть потому что в них потенциальная угроза?
Если это только бизнес и ничего личного, то что мешало Украине покупать шахеды тоже в Иране?
Чижик Пижик• 14 июня 2025
Ответ дляДобротная
Почему людям просто не живется. Ведь век Интернета. Столько всего интересного. Живи и радуйся. Нет, надо уничтожать друг друга
Плюсуюсь, кожного дня над цим замислююсь, деградація людства неймовірна
Життє Бентежне• 14 июня 2025
Ответ дляПасти Ла
Хороший вопрос !
ЯяяКакаджамбо• 14 июня 2025
Ответ дляЧижик Пижик
Та ні. Люди воюють всю історію свого існування. Це людська натура і вони ще занадто примітивні щоб перемогти.
Життє Бентежне• 14 июня 2025
Ответ дляОце потужно
столько матрешек повылазило под личиной сочувствующих ирану.
Почему сразу матрешки, мне поведение Израиля очень напоминает РФ, как можно этого не видеть ?
Также против угенитения и режима причем в чужой стране, и так же видят неминуемую угрозу и поэтому решили уничтожить режим...
Бавовнятко• 14 июня 2025
Ответ дляЖиттє Бентежне
Це ви мисляча людина, яка може аналізувати , але нажаль основне маса керується думкою ворог мого ворога-мій друг, тому легше обізвати всіх матрьохами і виконати свою місію на форумі, але зазвичай це люди не великого ума.
90x60x90• 14 июня 2025
Ответ дляЖиттє Бентежне
Загроза з боку України хоч комусь була???
Обнемашечка• 14 июня 2025
Ответ дляСегодня сержусь
Яка дурниця 😂, де ви це берете з якого марафону
Мама Никитки-2• 14 июня 2025
Ответ дляМания-Величия
Не Іран влаштував різню
Ну вам би почитати про звʼязок Хамасу і Хазболи. І все стане на свої місця
Мама Никитки-2• 14 июня 2025
Ответ дляSometimesDiena
И тут же ответный по Израилю, так как у Ирана ядерные боеголовки глубоко под землёй
Якщо буде кому.
А потім буде жопа всьому ближньому сходу.
Донні оно у власній країні грається в солдатиків, а тута така можливість зявиться
жар-птица Нюра• 14 июня 2025
Ответ дляО_Юми
Якщо хтось застосує ядерну зброю, то відчує весь світ. Бо одним ’малюком’ в наш час вже не відбудеться
Советчицам не понять
Юпитерная• 14 июня 2025
Ответ дляЖиттє Бентежне
Нужно с соседями жить мирно, не драться за парковочное место, реки не поворачивать, не развывать налаженных связей ..резко
Ви країни попутали трохи - росіянам це повторюйте частіше, дивись на хомо сапієнс перетворяться
Юпитерная• 14 июня 2025
Ответ дляЖиттє Бентежне
Вы одинокая женщина ?
Що таке, за штани страшно? Ну то тримай вдома на поводку.
Особисто мені, як і більшості українців, страшніші обстрілі.
Юпитерная• 14 июня 2025
Ответ дляЖиттє Бентежне
+100, но даже сейчас не все поняли , что их спровоцировали...
Тобто Іран ні в чому не винний, його спровокували напасти?
Юпитерная• 14 июня 2025
Ответ дляШукаю трусики
США и Европа перестанут давать оружие, а это шанс прекратить войну, потому как по другому нам не выжить.
Не припинять, не сподівайтеся)
Юпитерная• 14 июня 2025
Ответ дляШукаю трусики
Ну я женщина не одинокая, а потому да, от обстрела мне менее страшно.
Переживете)
Юпитерная• 14 июня 2025
Ответ дляАсобеннАя
получается Иран не может развиваться как он хочет, потому что Израилю что то не то показалось и он вчера обстрелял Иран?
саме так, тому що терористам не можна давати навіть шанс на розвиток.
тому що на благо людства Іран поки ніц не створив - все для вбивств та террора.
Такі ж іпанати як кацапи.
Юпитерная• 14 июня 2025
Ответ дляАсобеннАя
никто ничего не узнает, много засекречено.
есть информация что Британия спонсировала Гитлера. иначе откуда у него столько денег на массовые сборища, митинги, лозунги и тд.
Господи, що тільки від кацапів не почуєш
Юпитерная• 14 июня 2025
Ответ дляПодвійна веселка
В багатоіерхівки де жили ядерщики.
Звідки така інформація?
Мания-Величия• 14 июня 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Проксі війна? Типу як бріти і америкоси на певних землях?
Шукаю трусики• 14 июня 2025
Ответ дляЮпитерная
Не припинять, не сподівайтеся)
Удалено администрацией...
Юпитерная• 14 июня 2025
Ответ дляПасти Ла
А в росії теж готові купувати балістичні ракети?
Юпитерная• 14 июня 2025
Ответ дляШукаю трусики
Удалено администрацией...
Мания-Величия• 14 июня 2025
Ответ дляЮпитерная
Вони свої виробляють в достатній кількості