Dumky• Изменено 28 мая в 13:14

І скільки мова матиме значення?

Узагальнено.
❗️путін озвучив свої вимоги щодо завершення війни в Україні

1. Він вимагає, щоб Захід письмово пообіцяв не брати Україну в НАТО, а також Грузію, Молдову та інші колишні республіки СРСР.
2. Нейтральний статус України.
3. Зняття з рф санкцій.
4. «Захист» російськомовних українців. Фактично деукраїнізація України.

🤬росія буде вимагати «повернути в Україну рускій язик» на наступних перемовинах.

Лавров заявив, що на наступному раунді переговорів з Україною, дату якого оголосять найближчим часом,росія буде наполягати на скасуванні ’дискримінаційних законів’ щодо обмеження російської мови
Чому такі вимоги до незалежної держави? І скільки можна говорити, що мова не має значення?
В Україні має бути лише одна державна мова- українська.
ㅤ
Seehund• 28 мая в 13:15
Я считаю, что ради спасения жизни людей, можно на время и поступиться языковыми принципами.
автор Dumky • 28 мая в 13:16
Ответ дляSeehund
І перейти на українську
lnnel• 28 мая в 13:16
Ответ дляSeehund
Ми століттями поступалися. І що? Легше стало?
rybka21• 28 мая в 13:16
як це - письмово пообіцяв?
типу, дай чесне піонерське?
і хто таки ’Захід’ як суб´єкт права.
pupsi4ek• 28 мая в 13:17
Опять мовосрач
чаревна• 28 мая в 13:17
Так русский и не исчез из оборота.
Это все условия или ещё есть с десяток невыполнимых?
In limbo• 28 мая в 13:17
Ответ дляrybka21
як це - письмово пообіцяв?
типу, дай чесне піонерське?
і хто таки ’Захід’ як суб´єкт права.
Ага, мені так «подобається» ця «письмова згода», коли в практиці рф ще з часів московії існує чисто бандитське «ми підписували з іншою людиною, отже всі угоди скасовуються».
автор Dumky • 28 мая в 13:18
Ответ дляpupsi4ek
Опять мовосрач
Так. Бо під цим замісом зараз знайшли привід для війни
rybka21• 28 мая в 13:18
Ответ длячаревна
Так русский и не исчез из оборота.
і не тільки, а ще й 10 стаття Конституції діє
ptica• 28 мая в 13:18
Мова має значення
І це Українська мова.
А росіі вірити не можна сьогодні мова, завтра нація
Дивилися б на себе, народ покидьків
pupsi4ek• 28 мая в 13:19
Ответ дляIn limbo
Так і у нас наступник зєлькі зможе сказати, що папєрєднік був нелегітимний, оскільки забив на вибори, тому все, що він там напідписував, сили не має.
In limbo• 28 мая в 13:19
Ответ дляrybka21
💯
«10 стаття Конституції України визначає українську мову як державну, гарантує її розвиток і функціонування в усіх сферах суспільного життя. Вона також гарантує вільний розвиток, використання та захист інших мов, зокрема російської, мов національних меншин. Держава сприяє вивченню мов міжнародного спілкування.»
Що їм ще треба?
Seehund• 28 мая в 13:19
Ответ дляlnnel
Вам никто не мешает пойти защищать язык с оружием в руках.
sunholder• 28 мая в 13:19
півукраїни говрить російською і все їм мало, таки хочуть добить, щоб всі говорили російською
Asteroidea• 28 мая в 13:19
Вони там зовсім й@бнуті? Ніхто російськомовних українців не пригнічує, не стримує в їх правах. Кожен розмовляє тією мовою, якою хоче. Але державна мова в нас одна єдина і не фіг втручатися в закони НЕЗАЛЕЖНОЇ держави.
Вони будуть вимагати… та вони хоч всертися можуть від свої спроб вимагати, а Україна буде мати одну єдину державну мову
чаревна• 28 мая в 13:19
Что там с территориями, армией, вооружением?
sunholder• 28 мая в 13:20
Ответ дляSeehund
а ви впевнені, що справа в язикє?
іншими словами - коли путін казав правду?
Птицекрыл• 28 мая в 13:20
мусимо все підписувати щоб зупинити цей жах
нічого потім підитремося всіми цими папірцями, як вони будапешським меморандумом. Настане той час, я вірю.
автор Dumky • 28 мая в 13:20
Ответ дляsunholder
Вони хочуть Україну без усього українського
lnnel• 28 мая в 13:21
Ответ дляSeehund
Ви вже там? Чи триколор готуєте?
автор Dumky • 28 мая в 13:21
Ответ дляSeehund
Чому не на росіі?
Seehund• 28 мая в 13:21
Ответ дляsunholder
а ви впевнені, що справа в язикє?
Не уверена. Но автор похоже уверена, что дело именно в этом.
Olvia1987• 28 мая в 13:22
Ответ дляDumky
Не переживайте,всю вони не хочуть.Хтось же повинен сотні мільярдів державного боргу віддавати.
чаревна• 28 мая в 13:22
Ответ дляПтицекрыл
Как легко из Польши ЦУ раздавать
Asteroidea• 28 мая в 13:22
Ответ дляSeehund
Якби це стосувалось виключно мови. Але ви ж зрозумійте, що це підґрунтя для поступового підтягування за расійською мовою їх традицій, їх історії, їх культури, їх менталітету і «адін народ».
dream7• 28 мая в 13:23
Если бы вопрос был только в языке, даже как втором государственном, то не было бы проблем. путину нужна Украина, и не 4 области, а вся Украина.
Asteroidea• 28 мая в 13:23
Ответ дляlnnel
Нас століттями насильно переводили на руську. І як нам зараз, легко?
symbol• 28 мая в 13:23
Ответ дляSeehund
Ну ви серйозно? До 2014 року хтось звертав увагу на мову? Дуже прітєснялі? Це не тимчасово, зараз чи не останній шанс не стати рашкою
rybka21• 28 мая в 13:24
росія буде наполягати на скасуванні ’дискримінаційних законів’ щодо обмеження російської мови
оце цікаво
які саме закони ’обмежують’ російську мову
Птицекрыл• 28 мая в 13:25
Ответ длячаревна
Как легко из Польши ЦУ раздавать
думаєте не підпишуть?