Не заздріть тьоті• 14 июня 2025
А ви пишите на цьому форумі образливі коментарі тим, хто вам не подобається?
Під анонімом. От є хтось і цей хтось вам не подобається, або колись давним давно у вас був конфлікт. Не такий конфлікт прям конфлікт, а так, не зійшлися у поглядах. А потім ця людина створює якусь тему, без аноніма або зі своїм фото.
Станете зачинщиком травлі, підтримаєте інших, якщо там вже є образливі коментарі чи мимо пройдете?
Навіяно однією вчорашньою темою
ЗновЗдоров• 14 июня 2025
Ответ дляНе заздріть тьоті
Я не сприймаю, але там прямо слина летіла у деяких. Причому тема була абсолютно нейтральна, чисто особистість автора - образи, прокльони в т.д. причина незрозуміла
Знову я все пропустила
ЗновЗдоров• 14 июня 2025
Ответ дляПацаааааааан
Це не група людей. Це життя у людей не просте, і не всі справляються. Хтось намагається залишатися людиною, а хтось сходить на гі...но. і у такий спосіб зриває свою злість на іншому.
Неправда, просто життя показує справжнє нутро таких
Не заздріть тьоті
• 14 июня 2025
Ответ дляЗновЗдоров
Знову я все пропустила
Судячи з усього тут таке через день