Мій не такий• 14 июня в 09:15

Очень сильно извиняюсь за тупой вопрос.

Если я официально вышла замуж за человека у которого ПМЖ, неограниченное, я могу подаваться на внж? Я знаю тупее вопроса не придумаешь, но кому не лень и кто знает ответьте
СирОжино пирОжино• 14 июня в 09:17
Все зависит от законов страны
И как вы там вообще сейчас находитесь
Помеха справа• 14 июня в 09:19
Від країни залежить.
Ми в Італії. У чоловіка внж по роботі.
Мені зробив ’сімейне’ внж.
Так можна.
Я повністю залежна по продовженню внж і по наданню медицинських послуг в країні від внж чоловіка))

Все залежить від відносин і вашої точки зору.
Моя подруга зробила ТЗ і навіть не хоче отримувати громадянство ща спрощеною системою.
Як і отримувати ’сімейне’ внж.
Лише через роботу після ТЗ.
Не хоче бути залежною на 100% від рішень чоловіка
очки_ннадо• 14 июня в 09:21
Так, можете
Незламна• 14 июня в 09:28
Ответ дляочки_ннадо
Так, можете
у вас хрустальный шар?
автор Мій не такий • 14 июня в 09:29
Ответ дляПомеха справа
Від країни залежить.
Ми в Італії. У чоловіка внж по роботі.
Мені зробив ’сімейне’ внж.
Так можна.

Як і отримувати ’сімейне’ внж.
Лише через роботу після ТЗ.
Ну у моего ПМЖ, он его не продлевает, не надо. Никак не завишу и зависеть не буду. Работодатель не хочет иметь головняк, хотя могла бы помочь и получила бы я документы. С работы уходить не собираюсь
vecya• 14 июня в 09:29
Можете по воссоединению семьи
автор Мій не такий • 14 июня в 09:30
Ответ дляНезламна
у вас хрустальный шар?
Ну я теоретически спрашивала, так мне и ответили, получу или нет, то понятное дело неизвестно
очки_ннадо• 14 июня в 09:32
Ответ дляНезламна
у вас хрустальный шар?
Ні, це звичайна процедура
Воззʼєднання сімʼї, автор отримає теж внж і поки не розлучені ( раптом і таке ) то з часом, може отримати і ПМЖ
Це всюди є, в більшості країн світу
автор Мій не такий • 14 июня в 09:37
Ответ дляочки_ннадо
Ні, це звичайна процедура
Це всюди є, в більшості країн світу
Спасибо, просто мне отвечают по разному, во в ТТ обращалась, кто-то пишет могу на ПМЖ подаваться, муж гражданин ЕС, кто-то на внж.
очки_ннадо• 14 июня в 09:40
Ответ дляМій не такий
На Пмж ще не можете
Але ж в тій країні зайдіть на офіційний сайт міграційної служби
Я не питаю, яка країна, то не має значення і там є інфо, клацаєте якщо чоловік громадянин ЄС і навіть онлайн можна же податись ( багато де) або там чат підтримка чи пошта
Вони відповідають
Якщо знаєте мову - просто подзвоніть
Помеха справа• 14 июня в 09:50
Ответ дляМій не такий
Пмж по роботі набагато краще ніж возз´єднання родини.
Це потім буде вам час від часу виразити.
Але я теж так зробила, бо мені так простіше)
Борець за гаманець• 14 июня в 09:53
Ответ дляМій не такий
Не во всех странах есть ПМЖ, сначала внж, а потом подаются на гражданство
Борець за гаманець• 14 июня в 10:00
Автор, отбросив ситуацию с вз, в другой стране вы не можете находится больше чем 3 месяца. Поэтому вы просто обязаны оформить внж, иначе у вас нет оснований находиться в стране
Знову Я• 14 июня в 10:01
Ответ дляочки_ннадо
Ні, це звичайна процедура
Це всюди є, в більшості країн світу
завидую вашему личному опыту
очки_ннадо• 14 июня в 10:05
Ответ дляЗнову Я
завидую вашему личному опыту
Чому ?)
Знову Я• 14 июня в 10:06
Ответ дляочки_ннадо
Чому ?)
ну вы в большинстве стан мира замуж выходили за мужика с внж и в курсе описываемых процедур.
очки_ннадо• 14 июня в 10:08
Ответ дляПомеха справа
Ну не краще, по роботі - багато де платна подача, то треба ще щоб роботодавець заморочки всі виконав
Далі є нюанс, що привʼязаний до роботи, а якщо раптом звільнили чи звільнився, а може бути всяке, то дають тільки 60 днів на пошук аналогічних умов ( це я за себе пишу )
Тут звичайно є ризик теж, розлучення
Тоді шукай роботу. Але, якщо є дитина спільна, то буде привʼязка до дитини до її 18 років. А за цей час вже і громадянство отримаєш, якщо сильно треба
Борець за гаманець• 14 июня в 10:09
Ответ дляЗнову Я
Так вам правильно написали, это стандартная процедура, одинаковая во всех странах при замужестве
очки_ннадо• 14 июня в 10:10
Ответ дляЗнову Я
Офіційно тільки раз виходила за людину, яка має ПМЖ
Але то європейська країна і правила більш - менш схожі в Євросоюзі
І плюс, що ми пожили в декількох країнах, де подавали воззʼєднання