Тётя Хрюша• 14 июня в 09:54

Який профіль вибрати після 9 класу дівчині?

Добрий день.
Вчиться донька добре , вирішила уходити зі школи в іншу старшу школу ( де є профілі , філологічний , фізико-математ, інформатичний, економіко- географічний, Інтелект)
Вибрала філологічний , я сумніваюсь...
Ще й подруга туди йде , нехай іде чи все- таки в фіз.мат ?
Чи йдуть ваші діти в профільні ліцеї?
З родзинкою• 14 июня в 09:57
Дочка же выбрала ,что ей по душе
Вы хотите противоположный ее желанию ,зачем ?
Миллениалка• 14 июня в 09:57
Я за экономико-географический.
Нехай щастить• 14 июня в 09:57
ну а ей то что нравится или к чему способности, физ-мат потянет?
Тро Нью-Йорку• 14 июня в 09:58
Ви дивіться те, куди вона планує далі поступати. Теж думали над ліцеєм, але напрямок біологія. Так як, дитина хоче навчатися в медичному закладі. Будемо пробувати в наступному році поступати після 9 в медичний коледж, якщо не пройде на бюджет то підемо в ліцей з профільним факультетом біологія. Потім вже в ВНЗ.
Дуб береза• 14 июня в 09:59
Для неї немає різниці? Обидва профілі ’ потягне’?
Пухнасті штани• 14 июня в 10:00
Это уже смотрите совместно, прежде всего желание ребенка, а вы оцениваете реальные способности, перспективы . Перед физматом дочь год готовилась с репетитором на спец уровне, и мы смотрели как оно ей пойдет, взрослые люди и понимали что одного ее желания мало. Пошло, математику прям полюбила. Поговорите для начала
автор Тётя Хрюша • 14 июня в 10:01
Ответ дляНехай щастить
Вона тягне і математику( з фізикою важче ) і мови.
Тро Нью-Йорку• 14 июня в 10:02
А куди Ви далі плануєте вступати? На який напрямок?
Трохи злякана• 14 июня в 10:02
Ви взагалі нормальна?
Якщо дитині подобається філологія, заперти її на фізмат це взагалі…
Червона ікорка• 14 июня в 10:03
Ответ дляТётя Хрюша
Чужие бабы должны принять решение вместо Вашей дочери? Тем более, она уже решила. О чём, вообще, тема?
автор Тётя Хрюша • 14 июня в 10:06
Ответ дляТро Нью-Йорку
Не знає. Ще є 2 роки подумати.
автор Тётя Хрюша • 14 июня в 10:06
Ответ дляТрохи злякана
Ви взагалі нормальна?
А ви нормальна ?
Угадайс• 14 июня в 10:06
Можливо ій буде ближче інформативний, моя племінниця його обрала.
Дуже подобається.
Пухнасті штани• 14 июня в 10:06
Да и ещё не очень хорошо идти с кем то за компанию, с подругой другом и тд. Вы с дочкой должны обдумать только ее желание и способности. Друзья и подружки находятся везде, и со старыми связь не теряется, если это настоящий интерес друг к другу. Дочь уже в универе, куча новых друзей, а со школьными подружками связь постоянная, искренняя
автор Тётя Хрюша • 14 июня в 10:07
Ответ дляУгадайс
Дуже подобається.
Я пропонувала , не хоче
Пухнасті штани• 14 июня в 10:08
Ответ дляЧервона ікорка
При чем тут решение, чего вы такая агрессивная? Просто советуется человек . Для этого и чат
Нехай щастить• 14 июня в 10:10
Ответ дляТётя Хрюша
тогда б, для своей, я выбрала бы филологию
Угадайс• 14 июня в 10:11
Ответ дляТётя Хрюша
Я пропонувала , не хоче
А вона намагалася знайти якусь інформацію про інформаційний простір?
Якщо ні, запропонуйте щоб почитала, та зважила все за та проти.
Це ж її майбутнє.
Трохи злякана• 14 июня в 10:14
Ответ дляТётя Хрюша
А ви нормальна ?
Я так. Завжди прислухаюся до дитини. По вашому питанню, можна уявити ваш портрет, як домінуючої матері. Яка не прислухається до дитини. Для якої її подруги- це не її соціальний розвиток, а перепона? До чого? До вашого ідеалу людини?
Великий сатирик• 14 июня в 10:17
филологу на физмате будет очень-очень сложно. если она уже сейчас плавает в математике и физике, в профильной школе будет еще хуже, а в профильном вузе будет полный писец. наоборот было бы проще немного, но в этом случае точно нет
сладкий_ноябрь• 14 июня в 10:37
Автор, ваша дитина вже вибрала, навіщо ця тема?
Чи вибір чужих людей для вас цінніший, ніж вибір власної дитини?