Потужна махіна• 14 июня в 15:48
Дайсон
Дівчата, у кого є дайсон, як вам? У мене довге пряме фарбоване волосся, укладку тримає погано якщо сама роблю, краще тримається якщо наніч накрутити, але при високій температурі швидко падає все. Хочу дайсон, але боюсь що мені він не підійде. У кого схожа ситуація, порадьте, будь ласка ;)
Julia-39ce• 14 июня в 15:57
При таких вводних даних не підійде, якщо Ви саме крутитися їм хочете
Якщо просто як фен використовувати то мені подобається, в мене пористе волосся яке зазвичай на плойку тримає добре накрутку, на Дайсон 20 хв і все
Я б порекомендувала ці штуки для накрутки з якими або спати лягати або вдень ходять
Потужна махіна
• 14 июня в 16:01
Ответ дляJulia-39ce
Я спробувала дайсон один раз у подруги, на мені без всяких засобів протрималось 20 хв, а в неї цілий день, дуже шкода, але я все ще сподіваюся на стайлінг, бо саме бігуді просто дають кучері, а мені хочеться ще й обʼєму
Julia-39ce• 14 июня в 16:04
Ответ дляПотужна махіна
знаєте, коли дуже хочеться і є можливість купіть)
в мене це була саме така покупка, хоча користуюсь з того всього набору лиш феном і то раз на місяць)
можливо у подругу волосся хвилясте і тримається так довго
я навіть купувала собі спреї для об´єму
але я не спец оце самій це все робити
напшикала коріння- посушила- годинка і все ))
але спробуйте, всі ми різні)
я навіть купувала собі спреї для об´єму
але я не спец оце самій це все робити
але спробуйте, всі ми різні)
Julia-39ce• 14 июня в 16:06
Ответ дляПотужна махіна
волосся не псує, хвилястість дає, об´ємність
але спати з такою не можу
лиш вдень ходити
але частіше лінь ))
Потужна махіна
• 14 июня в 16:08
Ответ дляJulia-39ce
я навіть купувала собі спреї для об´єму
але я не спец оце самій це все робити
але спробуйте, всі ми різні)
я навіть купувала собі спреї для об´єму
але я не спец оце самій це все робити
але спробуйте, всі ми різні)
дякую, Ви мене підтримали)) я теж так думаю, а про подругу ще скажу що в неї волосся пористе і коротше ніж в мене, структура в нас з нею зовсім різна, але так хочеться тих локонів🙈
Потужна махіна
• 14 июня в 16:10
Ответ дляJulia-39ce
але спати з такою не можу
лиш вдень ходити
але частіше лінь ))
о, я маю таку, накручую собі на ніч і сплю, але мені воно обʼєму не дає, правда я це роблю без всяких засобів, просто помила голову, посушила, закрутила і спати, зранку лаком пшикаю і все
Julia-39ce• 14 июня в 16:13
Ответ дляПотужна махіна
в моєї доньки довге товсте пряме волосся, її ніякий утюжок ( на накрутку), плойка, дайсон не бере))
це всі з прямим волоссям хочуть хвилясте))
в мене також пористе - після миття на голові копна волос smile_adaptive
але звісно спробуйте, може з якимись засобами для об´єму, знаєте коли 100 раз зробити - рука приловчиться
КонхфЭдкаТузик• 14 июня в 16:16
Маю фен. Задоволена. Різниця відчутна. Волосся сушить швидко і при цьому не пересушує. Там є різні насадки, не користуюсь. Але я і укладки ніколи не роблю. Просто пряме волосся в мене, пушиться, то з дайсоном значно краще.
Блондинка в Законе• 14 июня в 16:52
У дочки, волосы длинные пористые , хорошо научилась делать, нормально держит, но она ещё какие-то пенки или что-то такое для укладки берет, на мягкость волос не влияет, не как после лака, но держит
Потужна махіна
• 14 июня в 17:14
Ответ дляJulia-39ce
але спати з такою не можу
лиш вдень ходити
але частіше лінь ))
якраз попалось)))😂😂😂
А вы сушите волосы феном от корней до кончиков? Я свои длинные максимум корни сушу и челку укладываю, поэтому мне все эти приблуды до одного места. Если что у меня не Дайсон а китайский аналог за тысячу гривен, но все эти тесты на закручивание локона прошёл на ура. Только это никак не влияет на моё желание/терпение сушить длинные волосы до конца. Мне кажется качественно уложить можно только короткую стрижку