Настасья Пицун• 14 июня в 17:27
Чи можна в priority алкоголь та набір косметики
Добрий день. Чи можна в чемодан, який входить у квиток priority в літак поставити алкоголь і міні набір косметики на подарунок?
Гірчинка• 14 июня в 17:33
приоритивам дает право на посадку по отдельной очереди, ну и сумку лишнюю небольшую В ручную кладь жидкость не более литра по 100 гр
Гірчинка• 14 июня в 17:35
если багаж купили и сдаете сумку, то туда алкоголь, ну или в дьютике купите и тогда в самолет с собой
Белочкой зови• 14 июня в 17:36
Алкоголь в д´ютіку купіть. Косметику до літра у флаконах по 100 мл максимум, в окремій прозорій сумці.
Заліковий троль• 15 июня в 11:22
Ответ дляБелочкой зови
Уточніть будь-ласка, той алкоголь що в д´ютіку можна без обмежень? І не тільки алкоголь - колу, воду?
Белочкой зови• 15 июня в 12:44
Ответ дляЗаліковий троль
Я не знаю чи без обмежень. Ну не ящик напевно)). Воду, колу теж собі купляєте. Вам це мають спакувати в прозорий пакет і прикріпити чек щоб можна було на борт пронести
Заліковий троль• 15 июня в 12:45
Ответ дляБелочкой зови
Бо я прилітаю вночі, то ж я б і воду взяла - де її купити. За їжу також думаю - хоч печива взяти.
Белочкой зови• 15 июня в 12:49
Ответ дляЗаліковий троль
На літак зможете пронести тільки запаковане. В самому літаку бортпровідники продають каву, інші напої, перекуси.
Настасья Пицун
• 15 июня в 19:51
Дякую. тепер зрозуміла. хотіла кумі взяти на подарунок бутилочку п´яної вишні:) . тепер розумію, що можна взяти тільки якщо буде окремий багаж, який не йде в салон