ПрипоРошенная• 14 июня в 17:37

Така, неприємна життєва ситуація

Якось тепер так дивлюсь і не розумію, як вони жити будуть...
Знайома вийшла заміж, переїхала до його батьків, народила дітей, діти вже підлітки, так вони і жили всі разом. Поки невістка не вижила батьків чоловіка з міста, з шикарної чотирикімнатної квартири в село. Батько помер, мама сама в селі сиділа. Тут помирає і сам чоловік знайомої. Виходить невістка залишилась сама з дітьми в чотирикімнатній квартирі.
І от я уявляю себе не місці свекрухи , чужа жінка, приведе в її квартиру нового чоловіка...і не виженеш же...онуки ..
І на місці невістки якби я була б, то мабуть би зібрала речі і з´їхала з дітьми, адже квартира не моя ..
Нажитого її там абсолютно нічого немає, все його батьків
Ви б як вчинили?
автор ПрипоРошенная • 14 июня в 17:51
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Вы не загадывайте, жизнь интересная штука. Как бы ещё вселенная не заставила вас просить угол у невестки
Так от для того, щоб його не довелось просити - не потрібно віддавати своє. Вона так пахала на цю кВ...
Кusalochka• 14 июня в 17:51
Куда бы вы съехали с детьми? Сколько бы за съем платили? В каких бы условиях жили дети?

А главное, допустим, у вас умер отец, стресс, шок, а мамаша ещё и перевозит вас на съем из квартиры отца. Там же есть его часть...
автор ПрипоРошенная • 14 июня в 17:51
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
ну ок, а діти чим завинили?
Дітям можна потім відписати кв
автор ПрипоРошенная • 14 июня в 17:53
Мабуть , я думаю не так , як усі...Я б не змогла жити в квартирі, де мого немає нічого. Ще і хахаля привести
я Кукарача• 14 июня в 17:54
Ответ дляЙосип_молодий
Слабкохарактерно себе повели і свекруха, і свекор,, коли дозволили себе вигнати в село, а також покійний чоловік, який не перешкоджав дружині. Жити там звісно там має право і невістка, і онуки, але чітко знаючи, хто в домі господарі.
Яке право має? Згідно якого закону?
Цвірінь• 14 июня в 17:56
Ответ дляПрипоРошенная
Ні, просто в мене син і я думаю, що 4х кімнатну квартиру невістці я б не залишила. Так, я скотина
это вы. а моя свекровь всегда говоря обо мне говорила:’ Моя Танюша’. И я ее обожала
Впс, наверное, бы нет
я Кукарача• 14 июня в 17:56
Ответ дляПрипоРошенная
Я була шокована, коли дізналася, скільки людей сприймають батьківське майно як своє. А якщо власники ще й примудряються розпоряджатися своїм власним майном не так, як це бачать їх діти, то то взагалі рятуйте...
Я только за!• 14 июня в 17:57
Ответ дляПрипоРошенная
а у вас есть 4-к квартира?
Цвірінь• 14 июня в 17:58
Ответ дляПрипоРошенная
она еще никого не привела, а п.зда с соседней лавки уже темку настрочила.
Господи, сохрани мой здравый ум и адекваьность в годах
автор ПрипоРошенная • 14 июня в 17:58
Ответ дляЯ только за!
а у вас есть 4-к квартира?
Ні, але в мене є інша нерухомість і не одна
Смурфетта• 14 июня в 17:58
А каким образом она выжила из квартиры?
Не обижаюсь• 14 июня в 17:58
Ответ дляПрипоРошенная
Це зрозуміло. Але уявіть, що у вас є квартира і там буде жити чужі вам люди, але онуки ваші...Така, двояка ситуація...Неприємна
Вы странная....
автор ПрипоРошенная • 14 июня в 17:59
Ответ дляНе обижаюсь
Вы странная....
А не дивно нічого свого не нажити і жити в чужому житлі?
Не обижаюсь• 14 июня в 17:59
Ответ дляПрипоРошенная
Так Вы и не оставляйте. Только огласите все сразу, до свадьбы))
автор ПрипоРошенная • 14 июня в 18:00
Ответ дляНе обижаюсь
Звісно, бо у мене в квартирі вони жити не будуть
Цвірінь• 14 июня в 18:00
Ответ дляПрипоРошенная
ну копытнете ж вы когда- то
автор ПрипоРошенная • 14 июня в 18:01
Ответ дляЦвірінь
ну копытнете ж вы когда- то
Ну тоді перша черга - онуки, будуть вступати у спадок
Кusalochka• 14 июня в 18:01
Ответ дляПрипоРошенная
И не должны. Я бы и 2мя семьями не жила... но там же жизнь во имя сына была...так что теперь? Не невеста сучка, а сын устроил свою жену и потомство за счёт родителей.
Цвірінь• 14 июня в 18:02
Ответ дляПрипоРошенная
пеивая очередь это дети, если шо
Не обижаюсь• 14 июня в 18:02
Ответ дляПрипоРошенная
Знаете, у меня два сына. И я Вас не могу понять. Невестка делала Вашего сына счастливым очень много лет, родила детей, обхаживала, кормила, лечила... Считаю она заслужила жить с детьми в этой квартире. Не она ж мужа убила?)
автор ПрипоРошенная • 14 июня в 18:03
Ответ дляЦвірінь
пеивая очередь это дети, если шо
Так дітей немає, є онуки
Снідаю авокадо• 14 июня в 18:04
Ответ дляПрипоРошенная
Можете взагалі відписати чужим людям
Цвірінь• 14 июня в 18:05
Ответ дляПрипоРошенная
Так дітей немає, є онуки
Удалено администрацией...
Чарівна патика• 14 июня в 18:05
Ответ дляПрипоРошенная
Вона працює, може знімати житло, або повертатись до своїх батьків. Варіантів більше немає
вы та которая в селе осталась?
Ламборджини• 14 июня в 18:05
Ответ дляПрипоРошенная
А ви хто в цій ситуації?
Снідаю авокадо• 14 июня в 18:05
Ответ дляПрипоРошенная
У вас і хахаля нема
автор ПрипоРошенная • 14 июня в 18:05
Ответ дляЦвірінь
Удалено администрацией...
Кusalochka• 14 июня в 18:08
Ответ дляПрипоРошенная
Удалено администрацией...
Расскажите, как может невестка на птичьих поавах выжить 2х хазяев из квартиры? Каким образом?
Цвірінь• 14 июня в 18:08
Ответ дляПрипоРошенная
Удалено администрацией...
бабо, ти читаєш сракою? . до чого тут та баба? я тобі відповідала на те, що ти нікого не пустиш. ТОБІ, а не сусідці. і ти копитнеш колись, і твоєму синові все дістанеться. твоєму сину та його дружині
Чарівна патика• 14 июня в 18:08
Ответ дляПрипоРошенная
Удалено администрацией...
а в чем проблема вернуться с села и жить там или выжить всех в село а самой в 4к. - и будет тема - муж умер - свекруха выгнала внуков в село