Проня_Прокоповна• 14 июня в 19:13
Оплата на ФОП
Коли вас просять в призначені платежу написати номер замовлення, ви пишете так як просять чи розписуєте позиції товару в коментарях до платежу?
Як ухурделю• 14 июня в 19:16
Просять вказати номер замовлення, а не труси в смужечку та в трояндочки, по 2 шт.
Мизимец• 14 июня в 19:17
Ответ дляДверной_Проем
Я ж не хвора, щоб перераховувати позиції.
І це вірно, так бісить, коли пишеш що треба вказувати... Починають перераховувати чи крем то ,чи спідниця ...нема слів.
Мизимец• 14 июня в 19:17
Ответ дляЯк ухурделю
О так.. є такі кадри 🙃
Проня_Прокоповна
• 14 июня в 19:18
Ответ дляЯк ухурделю
Ну я так і прошу. Але бувають дивні покупці, які розписують склад замовлення. Хочу зрозуміти, чим керуються…..
Сливочная пенка• 14 июня в 19:19
Если в инструкции к макаронам указано, что варить 7 мин, вы варите 25 или просто кипятком отдаёте, автор?
Мизимец• 14 июня в 19:20
Ответ дляПроня_Прокоповна
Не знаю чим, ми їм капсом пишемо окремо, що треба вказувати... Починається: гребінець рожевий, резинка для волосся чорна, .... Одні матюки)
Привіт з ботойбіччя• 14 июня в 19:21
Номер замовлення пишу, або оплата згідно договору такого то від такого то числа . Призначення вірне полегшить бухгалтеру чи фопу розуміти за що прийшла оплата . Це ж не важко
Проня_Прокоповна
• 14 июня в 19:22
Ответ дляСливочная пенка
Почитайте мої коментарі і зрозумієте
Проня_Прокоповна
• 14 июня в 19:22
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Треба писати те, що вам вказали в наданих реквізитах для оплати. А не те, що ви придумали
Сливочная пенка• 14 июня в 19:23
Ответ дляПроня_Прокоповна
Почитайте мої коментарі і зрозумієте
Ваш один, який аи писали одночасно зі мною? Почитала
Привіт з ботойбіччя• 14 июня в 19:24
Ответ дляПроня_Прокоповна
А звідки Ви взяли, що я придумала ?
Белая котичка• 14 июня в 19:26
Ответ дляПроня_Прокоповна
Скажите спасибо, что пишут за товар, а не от фонаря, за какие-нибудь послуги. Поверьте, бывает и такое. А ты потом в ужасе на это смотришь и не понимаешь как выкручиваться если налоговая тебя начнёт проверять.
Малявка ще та• 14 июня в 19:31
Ответ дляПроня_Прокоповна
отсуствием мозга
Привіт з ботойбіччя• 14 июня в 19:32
Ответ дляБелая котичка
Та пофіг . Призначення не можна ж контролювати . Мені вчора написали в призначенні : « для підприємництва» 🤷, хоча прошу писати просто оплата за товар без заморочок з номером замовлення і так далі
Проня_Прокоповна
• 14 июня в 19:32
Ответ дляБелая котичка
Якщо ти не продаєш цей товар по своїм кведам, то там само можуть перевіряти. Так що дякувати нема за що
Белая котичка• 14 июня в 19:33
Ответ дляПроня_Прокоповна
Ну именно по кведам у нас торговля через интернет, там почти все можно продавать, кроме ювелирки тощо.
Проня_Прокоповна
• 14 июня в 19:34
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
А звідки Ви взяли, що я придумала ?
Я спитала: ви пишете те, що вам прописує продавець, чи щось інше. І ви пишете перелік своїх коментарів. З цього я роблю висновок, що ви це пишете від себе. Тому що якщо б писали те, що вас просять, так і написали б: «пишу те, що просять»
Белая котичка• 14 июня в 19:35
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Я тоже смирилась. Если вижу чудернацьке назначение, просто отдельно себе записываю номер заказа с той же Шафы или откуда пришло и делаю скрины на всякий случай. Если вдруг спросят, я сразу покажу всю переписку с покупателем.
Привіт з ботойбіччя• 14 июня в 19:36
Ответ дляПроня_Прокоповна
Ок, виправлюсь. Пишу те, що просять: зазвичай це номер замовлення , або згідно договору такого-то дати такої то
Всех в сад• 14 июня в 19:37
я пишу, как просят
но если распишут и я действительно это продаю, то в чем проблема?
Привіт з ботойбіччя• 14 июня в 19:37
Ответ дляБелая котичка
І я скріни роблю на всяк випадок
Всех в сад• 14 июня в 19:39
Ответ дляБелая котичка
Если у вас по КВЕДам только торговля через интернет, то у вас нет КВЕДа ни на какую торговлю. Необходимо иметь и КВЕДы по всем групам продаваемых товаров.
Всех в сад• 14 июня в 19:40
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Мне в назначении платежа вместо Оплата товару написали Оплата повару:)
Не любовница• 14 июня в 19:40
Ответ дляПроня_Прокоповна
Вы в назначении платежа и КВЕД указываете?
Я пишу просто ’Згідно рахунку ... від .... В т. ч. ПДВ ... ( або Без ПДВ) . Нечего мне делать - КВЕДы поставщика проверять . Я тогда на работе жить буду круглосуточно .
Привіт з ботойбіччя• 14 июня в 19:41
Ну якщо 20+ відсотків призначень буде за холодильник , а Кведів відповідних нема- тоді може зацікавитись податкова . Але! Оплата ж на рахунок і податкова це не бачить просто так , лише під час перевірки, яку ініціює через якісь інші моменти
Всех в сад• 14 июня в 19:44
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
в данном случае хватит и одной оплаты за холодильник
особенно, если у ФОПа кведы, не требующие товарного учета
Привіт з ботойбіччя• 14 июня в 19:48
Ответ дляВсех в сад
По даному питанню було багато думок і розбирали це з податковою . Висновок в результаті : призначення хто як хоче так і …малює . Це не впливає ні на що , якщо коротко
ГоловнаЯ• 14 июня в 19:57
Ответ дляПроня_Прокоповна
То добавте кведи, або не торгуйте товаром без кведів, за це злетите з єдиного.
Успокойся_Успокойся• 14 июня в 20:02
в мене один клієнт якось вказав ще місто та номер нової пошти