Оновлена версія• 14 июня 2025
А вам было бы комфортно если б у вас были сбережения 20 тыс дол?
Есть свое жилье но в Украине (Киев).
А у нас макарошки• 14 июня 2025
Ответ длянеДоПриличий
Гроші уявні виховання не додають ?
Так, це правда!
Оскільки, вас, як вихованого співрозмовника, нічого ж не зупинило запитати про дохід і сальдо незнайому вам людину.
неДоПриличий• 14 июня 2025
Ответ дляА у нас макарошки
Так, це правда!
Який дохід ? Українська вам не рідна ?
Зазвичай такі успішні на мамських форумах за рахунок чоловіків
От і питаю Ваш вклад є чи при чоловікові мудрі поради сипляться ?
А у нас макарошки• 14 июня 2025
Ответ длянеДоПриличий
Який дохід ? Українська вам не рідна ?
Вибачте! Я давала комусь пораду в цій темі?
Попихтю та й годі• 14 июня 2025
Ответ дляДваДваВісім
Не знаю навіть, гроші сьогодні є, а завтра з доларом щось може статись, чи з гривнею. Готівку страшно, в банку тримати може теж всяке бути, квартиру купити, може прилетіти.
В кого нема грошей, то й не переживають за це)
Страшно без подушки безопасности. Когда боишься выпасть из ритма или потерять работу.
Деньги - только средство для достижения целей. Если постоянно бояться, что курс изменится, обесценятся, обворуют или что-то подобное, то тогда лучше без них. Хоть нервы целее.