Без образів• 14 июня 2025
Кужи поїхати в серпні з дітлахами? Показати світ
Не туреччина
наКоблучках• 14 июня 2025
Звідки ж ми знаємо ваші можливості?
Японія, США (Боже! Там одні національні парки об´їхати це на все літо і то не на одне але я б поїхала. Мрію про це), Китай, Індія/Камбоджа (храми цікаві, природа інша)/Тайланд, Австралія, Мадагаскар
Вареничніца• 14 июня 2025
Очень жарко в августе показывать мир, можно показать бассейн и воду
И не мучать детей
А ось і я• 14 июня 2025
Ответ дляВареничніца
И не мучать детей
Не у всьому мірі в серпні жарко
Слава Українi• 15 июня 2025
Ответ дляВареничніца
И не мучать детей
Мы в прошлом году в августе извержение вулкана и северное сияние смотрели - ни разу не жарко