SometimesDiena• 15 июня в 08:57

Война Израиля и Ирана. Эскалация набирает обороты

Израиль ночью поразил штаб-квартиру минобороны Ирана в Тегеране, пишет CNN.

Последствия ночных ударов по Израилю.

МИД страны сообщил, что погибло восемь человек, в том числе четыре ребенка.

Более 200 человек получили ранения. 35 человек числятся пропавшими без вести. Сильно пострадал от разрушений город Бат-Ям

Президент Трамп заявил, что США не имеют отношения к ударам по Ирану и очень надеются на то,что иранцы не выйдут из переговоров по вопросам ядерной энергетики.

Военные эксперты в свою очередь отмечают тот факт, что эффективность сил ПВО Израиля оказалась недостаточной в контексте отражения массированных ракетных ударов в исполнении Ирана. В свою очередь, последствия иранских ударов по городам Израиля оказались чрезмерными в глазах израильского правительства и населения.

Да уж, Иран это не Хизбалла и хуситы, израильтянам больно стало от ответных ударов. Всё ещё верите в непобедимый Израиль и его райскую жизнь?
Результат:
вже голосів: 68
42 (61.76%) Не верю
26 (38.24%) Верю
Marinamariana• 15 июня в 09:01
Ой все ! Израиль
проиграл , аж 8 человек погибло и 4 детей . И что ??Израиль уже победил, там народ такой- Победитель
автор SometimesDiena • 15 июня в 09:02
Ответ дляMarinamariana
Ой все ! Израиль
Ага, главное верить в эту пропаганду
Marinamariana• 15 июня в 09:03
Ответ дляSometimesDiena
Ага, главное верить в эту пропаганду
Это вы верите кацапской пропаганде. Я смотрю на факты , что Израиль уничтожил в Иране за эти несколько дней . А Иран убил аж 8 человек .Евреев не любите ? Кацапов любите ?
SantaMonika• 15 июня в 09:05
Меня больше Украина беспокоит
LudaSHS• 15 июня в 09:06
А мені жалко діток і жінок. І там, і там. Не тих хто жінки шахідки, ісламістки агресивні...А тих жінок з маршів свободи їх, тих хто боровся з урядом Ірану, мітінгував, бажав освіти і свободи, кого били камінням, знущалися і яких масово вбивали за відкрите обличчя і непокори.
І зараз вони теж з дітками в укриттях і під обстрілами. А еліта ірану то втекла, частково. Писали навіть в рашку.
LudaSHS• 15 июня в 09:10
Бачили як Іран прширив фото вбитих пілотів Ізраїлю, на одному Чак норіс, на іншому Макаревич, щось фотки не ті вставили
gizzaGinora• 15 июня в 09:10
Ответ дляSometimesDiena
Ага, главное верить в эту пропаганду
А ви ведете прямий репортаж з місця подій в Ізраїлі?))

Так от, Ірану значно больніше))
Ollka• 15 июня в 09:10
Ответ дляSometimesDiena
Ага, главное верить в эту пропаганду
А вы так радуетесь за Ирак, который составляет рашке ракеты, чтобы нас обстреливать.
Что не первый день темы радости клепаете.
Апель-синка• 15 июня в 09:10
А я вспомнила недавнюю тему, как женщина хотела в Израиль ’поехать к сестре отдохнуть на море’, а сын сказал - мама, в своём уме? И оказался абсолютно прав!
viter33• 15 июня в 09:12
Ответ дляSantaMonika
Меня больше Украина беспокоит
Все в світі взаємопов’язано
Чим довше триватиме війна Іран-Ізраїль - тим гірше для України: зростатимуть ціни на нафту (наповнення рос.бюджету), зростатиме політична вага раші (як можливого посередника між Іраном та Ізраїлем), США ще більше здаватимуть інтереси України (взамін за обіцянку хуйла постаратися домовитися з Іраном)
LudaSHS• 15 июня в 09:12
Я доповню
Я про цих жінок, ці родини
Які теж зараз у війні
Там стільки покатованих жінок, вбитих було за ці протести
SantaMonika• 15 июня в 09:14
Ответ дляviter33
Все в світі взаємопов’язано
Вот поэтому, и беспокоит
Ещё, если закроет Иран затоку надолго ( еще не закрыл ?) то РФ заработает на десятки лет войны
LudaSHS• 15 июня в 09:14
Ответ дляviter33
Все в світі взаємопов’язано
Рашці вигідна війна там
Пуйло типу миротворець, тиск через це на трампа, плюс доходи від надр
Тобто оце все на Б С продовжує нашу війну. Тому що сильний пуйло і вливання в економіку рф - це довша наша війна
viter33• 15 июня в 09:16
Ответ дляSantaMonika
Вот поэтому, и беспокоит
Ще не закрив
Нікому не потрібна ’нафта по 200’ (крім раші). Тому ніхто не дозволить надовго закрити Ормузьку протоку
viter33• 15 июня в 09:17
Ответ дляLudaSHS
Рашці вигідна війна там
100%
SantaMonika• 15 июня в 09:17
Ответ дляviter33
Ще не закрив
По 200 и не надо, можно и по 100 на десятки лет войны заработать
Нужно, одной стране, кроме рф точно это нужно, и это США
SantaMonika• 15 июня в 09:19
Ответ дляLudaSHS
Рашці вигідна війна там
Да, тут згідна з вами абсолютно
Все продовжує війну у нас
viter33• 15 июня в 09:20
Ответ дляSantaMonika
США теж не потрібні , того вони і тиснули на саудитів, щоб ті збільшували видобуток та знижували ціни. США потрібні недорогі енергоресурси для збільшення усього пром.виробництва у США
А також не потрібні зростання основним покупцям нафти - Китаю, Індії та Європі . Тобто, нікому, крім раші
SantaMonika• 15 июня в 09:21
Ответ дляviter33
Вы ошибаетесь
klaraneill• 15 июня в 09:22
Ответ дляLudaSHS
Я доповню
Я про цих жінок, ці родини
Які теж зараз у війні
по ним не бьют, бьют по военным объектам, тоннелям, аэропортам
LudaSHS• 15 июня в 09:22
Ответ дляviter33
100%
Зараз наче Ізраїль гідрі голову рубає, те що треба було в зародиші . І Іран союзник рф і постачальник шахедів, ракет
З 2008-2014 робити в рф, і все правильно
Але по іншому він грає в системі, яка мінус для нас.
’’Коли розпочалося вторгнення Росії, Байден намагався удушити Росію нафтовим ембарго. Для цього, щоб ціни на нафту не злетіли, він намагався додати на ринок нові обсяги нафти.
Перший метод - домовитися з саудитами про нарощування видобутку. Для цього Байден заради нас навіть погодився публічно на камери потиснути руку принцу Салману, відновлюючи таким чином його реноме у світі. Потиснути руку людині, яка до того замовила вбивство журналіста в Туреччині, якого заманили в посольство Саудівської Аравії задушили і труп розчинили в кислоті. Байден, який до виборів обіцяв ізолювати Салмана за цей злочин, пішов на відступ від своїх принципів заради нас.

Другий спосіб — домовитися з Іраном.
Ось це США і намагалися зробити до середини 2022 року - відновити дію ядерної угоди, з якої Трамп вийшов варварським чином. За планом Байдена Іран відмовлявся б від розробок ядерної зброї, натомість США знімали з Ірану санкції і, що для нас головне: допускали іранську нафту на ринок. Сам Іран, не дивлячись на цілування в дьосна з Росією, був не проти підставити підніжку другу. Бо союз Ірану з Рашкою ситуативний. Це знають всі. Іранці легко були готові рашку кинути.

Цей план Байдена дозволяв замістити російську нафту майже повністю, викинути Путіна з ринку , не допускаючи підйому світових цін на нафту. ’’

Але вбивство полковника Сайяда Ходаї — офіцера КВІР, прямо в Тегерані. Іран звинувачує Ізраїль.
Цим скористався Путін.
У липні 2022 року Росія та Іран підписують угоди і все... осінь 2022 року на голову полетіли шахеди нам
А Байден засцяв з салівансткою неЕскалацією, червоними лініми, просрали час ініціатив і виграшів Зсу.
Зараз те ж саме, знову відкат. А по нам зрекошетить
LudaSHS• 15 июня в 09:25
Ответ дляklaraneill
Так
Але Тегеран палав
Це дім де вчені ядерщики жили
Інфа не підтвержена, вона олноосібна, субʼєктивна, це австріяк Том Купер
може не 80 цивільних, а 40
В общем якось так. Інформаціі мало в мережі
viter33• 15 июня в 09:26
Ответ дляLudaSHS

Другий спосіб — домовитися з Іраном.

Цим скористався Путін.
Доки там режим яатолли - там повністю непрогнозоване керівництво (для якого основна мета - знищити Ізраїль) + йо..нуте населення (прямо як в раші - готові самі загинути, але щоб нашкодити Ізраїлю)
Тому тільки міняти владу Ірану (знищивши повністю теперішню).
Так, на жаль , час не ідеальний - повністю імпотентні США((( + ніхто не хоче повномасштабну війну на Близькому Сході (з перспективами зростання цін на нафту/газ до небес), де абсолютна більшість арабів/мусульман будуть підтримувати Іран чисто за релігійною ознакою.
LudaSHS• 15 июня в 09:28
Ответ дляviter33
Але то була адміністрація Байдена
А ця, одного Рубіо там не хватить, віткофф то черті що
mymoly• 15 июня в 09:31
Ответ дляSometimesDiena
Ага, главное верить в эту пропаганду
А как это 35 зниклобезвісти. Це ти їх тойво
LudaSHS• 15 июня в 09:32
Ответ дляviter33
Режим яатолли- це постійне вогнище
Всі бачили фото Ірану 70-80 х, яка прекрасна країна, іран і Ірак стояли у колисках цівілізаціі і тепер це. Дивлюся ці ролики, де ці іранці скачуть і шаленіють від ударів по містам Ізраїлю.. прямо як русня біснуються. Накачані
Ті аятолами, ці пуйловщиною
От якби рф пішла демократичним шляхом після Єльціна, то 100% війн було б світі менше, адже рашка підтримує терористів
автор SometimesDiena • 15 июня в 09:33
Ответ дляАпель-синка
Дети иногда бывают гораздо умнее своих родителей
Манула• 15 июня в 09:34
І цей ще ´миротворець´, мля

🇺🇸🇮🇷США не причетні до атаки на Іран, – Трамп виправдовується за нові удари по Ірану.

Водночас президент пригрозив потужною відповіддю у разі нападу на США: ’Уся сила і міць Збройних Сил США нападе на вас на рівнях, яких ніколи не було’.

📃Трамп також заявив, що США готові допомогти укласти мирну угоду між Іраном та Ізраїлем.
LudaSHS• 15 июня в 09:34
Ответ дляviter33
Тут за нас буде ще ’грати ’ Туреччина, цим не потрібно оце все в регіоні. Плюс новий шовковий шлях, новий шляхопровід газу, там інтереси Китаю. Тож є надія що стишать і не буле великої там війни, і пуйло тут не виграє
viter33• 15 июня в 09:35
Ответ дляLudaSHS
Режим яатолли- це постійне вогнище
Ті аятолами, ці пуйловщиною
Не перебільшуйте силу тоталітарних режимів.
Вони лише зі своїми громадянами здатні воювати + десятиліттями накачувати пропагандою.
В Іраку теж скакали (розкатали їх за 20 днів, населення мовчало), Асад правив 50 років - впав за тиждень перед якимось будулаями на мопедах.
Так, в Ірані специфіка - всі бояться непрогнозованості на ринку нафти/газу