Я Головна• 15 июня в 10:20

Чи відпрошуєтеся з роботи якщо погано себе почуваєте?

Вперше в новій компанії стало погано, сильно впав і до того низький тиск та мігреневий головий біль. Що робити в таких випадках я знаю, тому приблизно через годину стало краще, а до цього важко було сконцентруватися, бо наче чую що говорять, а в ушах шум, перед очима щось відбувається, мутний стан, важко встати бо голова обертом, як у вакуумі якомусь. Таке у мене буває, коли сильні погодні коливання, в цьому році вже замучили мене, але зазвичай не відпрошуюся, випиваю пігулки, трохи на свіже повітря і далі працювати. А тут стало сильно зле з тошнотою (все обійшлося). Чоловік за це дуже злий був, бо свідомість я вже втрачала декілька раз.
Керівник сказав, що всім погано, попий чаю, випий пігулку і треба доробити задачі.
От питання, коли вам дійсно погано, чи відпрошуєтеся з роботи та як ставляться до цього керівники? Якщо це не регулярно.
Грибной_Дождик• 15 июня в 10:26
Я можу сказати, що мені погано, розвернутися і піти додому. В нас рабства немає
КарамбОлька• 15 июня в 10:27
отпрашиваюсь, только когда совсем плохо, t поднялась или подобное
ЯНаПэПэ• 15 июня в 10:27
У мене була начальниця дебілка, не можна було хворіти з температурою вдома, дзвонила щодня, щоб виходила на роботу. ’Всім погано, ми всі хворі, я з температурою ходила на роботу, Таня з температурою ходила на роботу’.
Я сказала, що я не Таня і з температурою ходити не можу, кожен переносить по-різному, я до туалету навіть не можу дійти. Так вона ще почала обсміювати.
Ну, більше я там не працюю.
Ще і вмовляли залишитися і підвищували зарплату.
А чим ви думали до цього, що людина буде все терпіти?
Нетутешня• 15 июня в 10:29
Ні, не відпрошуюся ніколи. Є таблетки свої і аптечка на роботі. Якщо захворіла і зовсім погано, до кінця дня таблетки, на наступний день до лікаря і за необхідності лікарняний. Я проти цих відпрошувань і цілком зрозуміла б керівника, якому б це не сподобалося, тому що люди часто люблять цим зловживати. Як дитячий садок, надоїло працювати, а зроблю вигляд, що мені погано і відпрошуюся.
175см55кг19лет (она)• 15 июня в 10:29
Если по мне видно, что мне плохо, меня саму домой отправляли, а я - ой, та пройдет.
Файно Замало• 15 июня в 10:30
В мене треба писати заяву на це діло, тому терплю
мистерЛяпсус• 15 июня в 10:30
Я летом постоянно в таком состоянии
автор Я Головна • 15 июня в 10:30
Ответ дляЯНаПэПэ
Ну, більше я там не працюю.
Знаходяться ж такі унікальні люди.
Знаю випадки коли людина каже: мені погано і через півгодини викладає сторіс як каву п`є біля озера.
Але ж є коли дійсно погано. В минулій компанії, чоловіку так стало зле, що викликали швидку, забрали його.
І знаєте, що саме образливе, що займаюся спортом, харчуюся правильно, алкоголь взагалі не вживаю, ніякий, найміцніше це кола і кефір у мене.
dulenok• 15 июня в 10:31
Если я буду отпрашиваться каждый раз, когда мне плохо из за погоды,то мне лучше вообще не работать. Очень часто мутит, штормит и голова болит до одури. Отпрашиваюсь когда температура
Видна міленіалка• 15 июня в 10:33
Ответ дляЯ Головна
Знаходяться ж такі унікальні люди.
Якщо погано - я не йду на роботу
А беру три дні і відпочиваю
автор Я Головна • 15 июня в 10:33
Ответ дляНетутешня
Ну є випадки коли люди свідомість втрачають, не думаю, що вони це роблять щоб уникнути роботи і десь тусити.
Я теж проти, але буває що на це ніяк не можеш вплинути. Одна справа нежить, а інша коли кров носом йде і не реагуєш на зовнішні подразники. Ну типу це таке. Люди різні.
автор Я Головна • 15 июня в 10:34
Ответ длямистерЛяпсус
Я летом постоянно в таком состоянии
Оу у мене і в зимку таке, типу цілий рік можу так реагувати.
автор Я Головна • 15 июня в 10:36
Ответ дляdulenok
Так по різному ж буває, так сильно не кожен раз. Я вже через таке свідомість втрачала. Тому зазвичай відпрошувалася коли критично себе почувала. Якщо розумію, що мені достатньо випити таблетки та півгодинки в тиші, то нікому не кажу нічого.
Ку-кусик• 15 июня в 10:37
Отпрашиваюсь или не прихожу
Самое интересное, что я сейчас за границей и тут намного чаще я позволяю себе не выйти на работу или отпроситься по состоянию здоровья (потом или отрабатываю или у меня есть переработки и они идут в счёт таких вот отгулов)
Нетутешня• 15 июня в 10:37
Ответ дляЯ Головна
У таких випадках питань ні у кого не виникне. У мене буває, що місячні тяжко проходять, і тиск скаче, і болить усе, якось я так зблідла, мало не від´їхала, керівник побачив і звісно запитав,чи все добре. Коли людині дійсно погано, це добре видно. Але ж теж це має бути не на постійній основі.
Ангелок з ріжками• 15 июня в 10:38
Бюджетна організація.Тільки за свій рахунок.
автор Я Головна • 15 июня в 10:39
Ответ дляНетутешня
Зрозуміло, що не на постійній, хоча це теж таке собі.
Ну, якщо і часто погане самопочуття, то що?
Це питання риторичне, бо після п`ятниці я вирішила, що з цією компанією мені не подорозі.
Проработник• 15 июня в 10:42
В мене мігрені влітку майже через день - випиваю антимігрен, іду в вільну кімнату для конференцій, там відповідаю тільки на термінові питання, через півгодини біль проходить і я повертаюся на робоче місце
Колдунья-вещунья• 15 июня в 10:45
звичайно відпрошуюсь, я в себе одна і здоровʼя мені моє набагато важливіше чим робота!
Love_Love_Love_• 15 июня в 10:48
В нас ніхто не відпрошується, просто говорить що потрібно йти і йде, ніякому керівнику не прийде в голову не відпустити когось з роботи, бо він не має на це права.
Мию вікна у мороз• 15 июня в 10:52
Ответ дляГрибной_Дождик
Сумно що вас замінусили. У мене так само як і у вас. Робота робиться - у керівництва нема питань, можеш бути де завгодно
Отжигающая• 15 июня в 10:55
Ответ дляГрибной_Дождик
если мне действительно плохо, я просто ухожу.
ОхиИВздохи• 15 июня в 10:56
Я не отпрашиваюсь, я ставлю в известность, что я сейчас ухожу. И это нормально.
Федорино Горе• 15 июня в 10:57
Ответ дляЯНаПэПэ
Ну, більше я там не працюю.
Кончена. Зазвичай хворі люди заражають весь колектив. Та і як працювати хворому, та і навіщо!?
Белочкой зови• 15 июня в 11:00
Моя робота і життєві обставини-то вже хіба буду помирати.Я сама з дітьми і маму доглядаю.Робота не реально відпроситися,мене нема кому замінити,має бути зроблено,при тому робота з клієнтами,не можливо перенести,вони і по запису і так звертаються.Зарплата,це єдиний фактор,без неї всі пропадемо.Тому поки в свідомості-пашу
Чучело-Мяучело• 15 июня в 11:10
Если сильно плохо, то отпрошусь. За последний два года один раз написала в счёт отпуска, потому что было очень плохо, я на удаленке в основном, но даже так работать не могла, температура, трусило.
А вообще работаю пока не упаду, один раз даже припёрлась с маточным кровотечением, пришлось скорую вызывать, начальник в шоке был, знает, что я больная в плане работы, но не знал, что настолько.
Значит надо• 15 июня в 11:55
Ответ дляФедорино Горе
Ага, это точно. У меня была начальница, кто то чтхнет, она с круглыми глазами говорила, а ну на больничный, нечего тут коллектив заражать. Вообще, такая классная была, юмористка, позитивная личность.
Федорино Горе• 15 июня в 12:40
Ответ дляЗначит надо
У нас тоже хорошая начальница, отпускает если очень плохо.
Как- то коллега пришла с температурой, кашлем, ее отправили домой. Но она ж ухайдокала весь коллектив - все переболели по очередности.
Xвостокрутелка• 15 июня в 14:44
Нет, конечно. Если плохо, то идите к врачу берите больничный. А такое ’сегодня хочу работать пока погода плохая, а завтра жару обещали совру что плохо а сама на пляж, а через месяц независимая проверка фирмы поэтому тоже просимулирую’ нормальный работодатель терпеть не будет. Чего он должен вам верить? Предоставьте документы от врача о том что вам действительно нужен больничный, тогда уже и не сидеть на работе ибо есть основание (больничный). У вас основания для ухода раньше не было. Если сильно плохо было, то надо было к врачу отпроситься или скорую вызвать.
Xвостокрутелка• 15 июня в 14:49
Ответ дляЯ Головна
И правильно, избавьте компанию от сотрудника на которого нельзя положиться.
Я понимаю такие качели у работников некоторые предприятия терпят если работник-исследователь грамотнейший с опытом работы 40 лет, но у рядового средненького сотрудника (особенно в некоторых других профессиях) нет ничего такого чтобы и дальше его держать.