Сиреневенькая• 15 июня в 12:36

А що робить щасливим саме вас?

Сьогодні прочитала в календарі і не можу не погодитись.
автор Сиреневенькая • 15 июня в 12:36
На фото дрібненько

Щасливими нас роблять прості речі:
правильно підібрана музика вранці, квіти на підвіконні, обійми, повідомлення в месенджері, нові шкарпетки, свіжий хліб або навіть сонце на заспаному обличчі.
Маю натхнення• 15 июня в 12:38
чистая квартира и путешествия
ничего из этого нет
Да, я блондинка!• 15 июня в 12:38
путешествия
ну, и цветы да
Хвігура мічти• 15 июня в 12:40
Відпустка. Втомилася чекати😭
автор Сиреневенькая • 15 июня в 12:40
Ответ дляМаю натхнення
чистая квартира и путешествия
ничего из этого нет
Так, я теж люблю чистоту та порядок, від цього становиться затишно та спокійно. І мандрувати люьлю, але на жаль зараз такі обставини, що не дуже помандруєш
Кавуся• 15 июня в 12:40
Виспатись уночі і випити каву зранку
автор Сиреневенькая • 15 июня в 12:41
Ответ дляХвігура мічти
Відпустка. Втомилася чекати😭
Напевно ми всі чекаємо на відпустку. Війна додатково стомлює
Мусик Пусик• 15 июня в 12:46
Спорт, веллнесс, покупки дорогих вещей
ША! я прийшла!• 15 июня в 12:46
Чоловік зробив сніданок, включила музику , і вже щаслива
PORKA• 15 июня в 12:47
Ми все чогось чекаємо кращого для щастя, а насправді щастя в простих речах в моменті
Носки на подтяжках• 15 июня в 12:48
Спокойная атмосфера на работе.
автор Сиреневенькая • 15 июня в 12:48
Ответ дляPORKA
Так, саме про це і тема. Що не треба чогось чекати, треба жити зараз і радіти простим речам
PORKA• 15 июня в 12:49
Ответ дляСиреневенькая
Це правда. Бо буває людина чекає чогось роками, десятиліттями для щастя і так його й не відчула й не дочекалася🥹
Полтавська галушка• 15 июня в 12:50
Квіти, обійми, подорожі і чистота в домі (краще що б не я її наводила)
Inspired_by_God• 15 июня в 12:50
Кормление бездомных животных. Чувтвую что день прожит не зря.
Колгоспниця• 15 июня в 12:50
Согласна... Кофе утром в тишине, цветы, море, прогулки, успехи детей, внучка скоро приедет в гости, я уже в предвкушении, обнимашки, море, батуты, куклы, мороженое...
В моїй хаті моя правда• 15 июня в 12:53
Ответ дляInspired_by_God
Безпритульним тваринам потрібна стерилізація і вже потім підгодовування. Інакше голодних нещасних тварин від того буде ще більше.
Яйцеголовая• 15 июня в 12:59
вихідний, гарні результати, компанія з ким випити каву і поговорити на цікаві мені теми
ША! я прийшла!• 15 июня в 13:03
Ответ дляInspired_by_God
Я сподіваюсь ви їх кормите біля свого будинку?)
Бо хтось провалився кормити біля будинку моєї мами. Приїжджаю і біля клумби з квітами кістки валяються.
Може ви такого не робите. Прото пишу, для тих хто робить..
автор Сиреневенькая • 15 июня в 13:12
Ответ дляША! я прийшла!
Я підгодовую котів на території своєї дачі. В нас високий паркан, але хіба це колись зупиняло котів. Одна кішечка майже сусідська, вона цілий рік в них на території, тому що вони живуть на дачі і теж її годують, вона сама до них приблудилася. Інші 2-3 коти не знаю звідки приходять, поїдять і уходять. В руки не даються, дуже пугливі. Я приїжджаю, викладаю в мисочки і ставлю за будинком.
П´яна вишня• 15 июня в 13:19
Если из маленьких радостей, то чашка кофе, которую я пью в кровати.
Сяду на шию, дорого!• 15 июня в 13:23
Парфуми
Вот Она Я• 15 июня в 13:28
Коли ніхто від мене не вимагає робити швидко щось, що я не хочу. Коли я спокійна і можу зайнятися тим, що мені цікаво (астрологія, інтер´єри, рослини).
Коли мене оточують гарні речі і цікаві люди.
Несемо світло разом• 15 июня в 13:28
Так и есть
Инстагра_мерша• 15 июня в 13:34
Теплое море, отель 5*, солнышко, цветы, вкусная еда, массаж.
Библиотекарь• 15 июня в 15:32
Гарне самопочуття, але воно так рідко буває, що я вде забула, як це коли абсолютно нічого не болить
Мавка• 15 июня в 16:02
Осознание того что ’есть свое жилье и не надо терпеть офисную работу’
МатьЧасть• 15 июня в 19:32
Конретно ці вихідні - можливість побути наодинці вдома. В мене ремонт і я вже затр халась від чужих людей, звуків, запахів, неможливості просто голою походити, спати до скількох хочу, тощо.

Тож на вихідні затарилася смачненьким ... лежу з ноутом, п´ю чорну кавусю з тістечком. А потім на мене чекає полуниця, абрикоси і черешня.
Маю наміри все це покуштувати.
автор Сиреневенькая • 16 июня в 10:43
Ответ дляМатьЧасть

Маю наміри все це покуштувати.
Ремонт це важко, це треба пережити. Мене підчас ремонту більш за все дратує пил і запах чужих спітнілих чоловіків.
Бажаю вам скорішого завершення ремонту