Хтомолодець? Я!• 15 июня 2025
Смена отчества
Девочки может был у кого то опыт. Дочери скоро 18, хочет сменить отчество и взять отечеством имя моего мужа ( её отчима) . Как это можно сделать , понимаю через суд. Но возможно ли вообще такое?
Ну ниче се• 15 июня 2025
Так, в Україні можна змінити по батькові, але існують певні вікові обмеження та умови. Особи віком від 16 років можуть змінити по батькові на власний розсуд. Для дітей віком від 14 до 16 років потрібна згода батьків на зміну по батькові.
Основні моменти щодо зміни по батькові:
Вік:
Особи, які досягли 16 років, можуть змінити по батькові самостійно.
Згода батьків:
Діти віком від 14 до 16 років можуть змінити по батькові лише за згодою обох батьків.
Підстави:
Зміна по батькові може бути здійснена за власним бажанням, а також у зв´язку з усиновленням, розірванням шлюбу, зміною імені батька дитини або якщо відомості про батька виключено з актового запису про народження.
Процедура:
Заява про зміну по батькові подається до відділу державної реєстрації актів цивільного стану за місцем проживання заявника.
Документи:
До заяви додаються документи, що посвідчують особу, свідоцтво про народження, а у відповідних випадках - свідоцтво про шлюб, розірвання шлюбу, свідоцтва про народження дітей та інші документи, передбачені законодавством.
Основні моменти щодо зміни по батькові:
Вік:
Згода батьків:
Підстави:
Процедура:
Документи:
Хтомолодець? Я!
• 15 июня 2025
Ответ дляНу ниче се
Основні моменти щодо зміни по батькові:
Вік:
Згода батьків:
Підстави:
Процедура:
Документи:
Основні моменти щодо зміни по батькові:
Вік:
Згода батьків:
Підстави:
Процедура:
Документи:
В Рагсе сказали только с решением суда .поэтому и спрашиваю тут
Я-ваш шанс• 15 июня 2025
Ответ дляХтомолодець? Я!
В Рагсе поняли, сколько лет девушке? Может они подумали, что маленький ребенок, потому через суд. Это я просто уточняю.
Хтомолодець? Я!
• 15 июня 2025
Ответ дляЯ-ваш шанс
Конечно я сказала, что 18. Что при смене паспорта хотела бы изменить отчество. Причём это не просто детский закидон, а есть весомые причины у ребёнка. Поэтому ищу как это осуществить
Гуляю босоніж• 15 июня 2025
Ответ дляХтомолодець? Я!
В каком конкретно?
Хтомолодець? Я!
• 15 июня 2025
Ответ дляГуляю босоніж
В каком конкретно?
В Днепровском ,Киев.
Хтомолодець? Я!
• 15 июня 2025
Ответ дляСвекруховна
Удалено администрацией...
Это Вы про себя и дочь свою ?
Свекруховна• 15 июня 2025
Ответ дляХтомолодець? Я!
Это Вы про себя и дочь свою ?
меняй и не замучуй тут людей....
Гуляю босоніж• 15 июня 2025
Ответ дляХтомолодець? Я!
В Днепровском ,Киев.
И кто вам мог такое сказать, должность, фамилия?
Хтомолодець? Я!
• 15 июня 2025
Ответ дляСвекруховна
меняй и не замучуй тут людей....
Выздоравливайте
Хтомолодець? Я!
• 15 июня 2025
Ответ дляГуляю босоніж
Во вторник обязательно заеду ещё раз и уточню для Вас .
Гуляю босоніж• 15 июня 2025
Ответ дляХтомолодець? Я!
Ви ж пишете неправду.
Зміна по-батькові здійснюється в РАЦСі за заявою повнолітньої особи
Хтомолодець? Я!
• 15 июня 2025
Ответ дляГуляю босоніж
Ви ж пишете неправду.
Вам виднее, для смены сказали нужно решение суда , может мне не повезло со специалистом в Загсе. Так же мне ответили в паспорт сервис, решение суда с ним в загс и уже с разрешением от загса к ним. Такоы вот замкнутый круг. Если Вы владеете информацией , то подскажите Она имеет право просто прийти в Загс оставить заявление в котором указывает новое желаемоп отчество? Аргументируя приложив копию нашего с мужем свидетельства о браке? У меня ребёнок реально страдает из за отчества своего
Гуляю босоніж• 15 июня 2025
Фізична особа, яка досягла шістнадцяти років, має право на власний розсуд змінити своє прізвище та (або) власне ім’я, та (або) по батькові.
стаття 295 Цивільного кодексу України
Папобус• 15 июня 2025
Ответ дляХтомолодець? Я!
Аргумент - власне бажання і нічого більше.
Ви не питали у тих фахівців, на якій підставі вони стверджують про суд? На які закони і нпа вони посилалися?