Физрукая• 15 июня в 16:58
У вас мобильный интернет или домашний?
интересно, как вы пользуетесь только мобильным интрнетом, или еще и домашний подключен? Или и тот, и другой (но это дорого видимо)?
Результат:
вже голосів:
42 (79.25%)
и мобильный и домашний
9 (16.98%)
только мобильный
2 (3.77%)
только домашний
Кофе в лобби• 15 июня в 17:19
Ответ дляСинди Кроуфорд
Залежить від вашого роутера.
В асус набираєш в браузері стандартні 192.168.1.1
По інших дивіться в Інтернеті як заходити
І все,ви в меню роутера.Там дуже багато всього є.
а тп линк?
Синди Кроуфорд• 15 июня в 17:20
Ответ дляКофе в лобби
а тп линк?
Не знаю.Шукайте в інтернеті.Там по іншому.
Кофе в лобби• 15 июня в 17:21
Ответ дляСинди Кроуфорд
спасибо
суть поняла
Веселуха Муха• 15 июня в 17:21
Ответ дляФизрукая
Полезно было узнать, что еще пользуются домашним. Я уж думала, что этот вид в прошлом.
Дома комп есть. Планшет
. То как без домашнего
Синди Кроуфорд• 15 июня в 17:26
Ответ дляФизрукая
Це залежить від користувача і його вимог.В мене більшість друзів дивляться фільми на великих екранах,з якісним звуком.Багато хто грає онлайн в ігри,або діти грають.Зараз дуже дешеве оптоволокно,і багато хто на нього перейшов.Швидкості вражаючи.Поки я п´ю каву,скачую на SSD декілька фільмів,і їду на дачу.Буквально за хвилини.Комусь це непотрібно.
Я вкладаюсь в 100 в середньому.Але буває,коли їдемо на природу,то я роздаю всім дітям,і вони можуть 20-30Гб випити за добу.
Ондатрова шуба• 15 июня в 17:32
Ответ дляФизрукая
Я не скажу, що мобільний гірше, але кіно, навчання і робота одночасно-то для нього забагато.
ХаДиДиШь• 15 июня в 18:02
Ответ дляФизрукая
Так вдома вай фай потрібен для тв, ’розумної’ техніки, тому звичайно що потрібен домашній інтернет.
Физрукая
• 15 июня в 18:03
Ответ дляХаДиДиШь
Тв я уже года два как не смотрю, и умной техники у меня нет.
Физрукая
• 15 июня в 18:04
Ответ дляОндатрова шуба
Разве сейчас есть интересное кино? Эпоха интересных фильмов закончилась где-то в середине десятых годов.
ХаДиДиШь• 15 июня в 18:09
Ответ дляФизрукая
Так то у вас. У багатьох вона є і відео дивляться на великому екрані, хоч тб може бути й не підключене.
Физрукая
• 15 июня в 18:10
Ответ дляХаДиДиШь
Так а что это за видео? Фильмов интересных нет и телевизор уже все мои знакомые повыбрасывали.
Анонім-ка• 15 июня в 18:19
Ответ дляФизрукая
Я с удовольствием и старые фильмы пересматриваю. Тем более и техника для просмотра совершенствуется и фильмы реставрируют под современную технику
Однозначная• 15 июня в 18:22
Ответ дляФизрукая
Нам домашній вигідніше мобільного і працює краще.
У всіх телефони з пакетом по 25 ГБ
Плюс Вайфай.
Вдома трафіку йде багато - фільми,відео, я працюю, підліток грає в ігри.
У всіх телефони з пакетом по 25 ГБ
Плюс Вайфай.
Однозначная• 15 июня в 18:27
Ответ дляФизрукая
ЇЗараз телевізори більше як монітор для інтернета. У нас телевізор є, але саме телебачення ми не дивимось. Все через інтернет.
І фільми є. Залежить від вподобань
Капризуля• 15 июня в 18:38
Вдома домашній, на вулиці мобільний. Працюю вдома, мобільний інтернет надто повільний, для роботи не підходить.
ХаДиДиШь• 15 июня в 18:55
Ответ дляФизрукая
Фільми, серіали, передачі, довгі відео на ютуб. Хоч нові, хоч старі.