Там-тарарам• 16 июня в 05:45
Луцк или Бровары?
Девочки куда лучше ехать жить ,стою перед выбором ?! Буду ехать с детьмт и животными .Хочу учесть все нюансы. В Луцке мы жили два года , дети ходили в школу в принципе нам нравится ,у детей есть друзья там. Пришлось уехать из-за обстоятельств сейчас стоим перед выбором , куда ехать ? Или полностью менять жизнь или ехать более менее в привычную среду . Но ! Жилье в Луцке хуже за те деньги, что в Броварах . С животными вообще проблема снять . По работе по зп точно не знаю где лучше?! Есть языковой барьер, не критично но есть . Не комфортно себя чувствуешь , на работе говорю на украинском в быту на русском взгляды с детьми на себе ощущаю. ( но не критично) . Как в Броварах не знаю, по отзывам моих близких людей которые там , проблем с этим нет . В Луцке близких нет людей просто знакомые все, в Броварах и по области много своих девченок, но надеюсь на себя . Дайте дельный совет .
Забула що?• 16 июня в 06:30
Ответ дляЩось не спиться
Там кордон добре укріплений. Як попруть так і зупиняться, прям попруть, ага. Могли б то поперли б ще в22му
можливо, не продуть, але обстрілиможуть початись , як в прикордонні, навіть наш говорив, що невідомо, що від них чекати зараз...
Щось не спиться• 16 июня в 06:33
Ответ длябифидобактерияЖоржик
О, вот и пошёл менталитет, о котором вы и писали... хотя кроме как здесь я с таким не сталкивалась...
То я Вас треную, на майбутнє, бориспільців це далеко не південні люди (добродушні і щирі). Не ображайтеся.
Мушля з Криму• 16 июня в 06:40
Ответ дляЧемна панночка
Велика частина шахедів на Київ заходять через Бровари, також це сторона кордону з білорашкою. Самі Бровари не цікаві. Я так розумію, що у вас там багато знайомих, саме тому такий вибір стоїть?
Луцьк також близько до кордон с Б. В
Але шахедів значно меньше, як і влучень, вибухів
Мушля з Криму• 16 июня в 06:42
Ответ длябифидобактерияЖоржик
))).
А я как раз из обл центра - Одессы- переехала в Борисполь.
И скажу вам что качество жизни в Борисполе намного выше
Що, серйозно?? Розкажуть, чим саме
Мушля з Криму• 16 июня в 06:45
Ответ дляЩось не спиться
Через поліські болота попруть)
ЦібаФу• 16 июня в 06:50
Ответ дляТам-тарарам
Да это тоже понимаю. Но недавно Луцк сильно обстреливали, что понимаю и там не безопасно, тем более он маленький, кто его знает.
Бровари більші Луцька?
бифидобактерияЖоржик• 16 июня в 07:01
Ответ дляМушля з Криму
Що, серйозно?? Розкажуть, чим саме
Во-первых нет такого сумасшедшего автомобильного движения
Во-вторых - решать любые вопросы намного легче
В-третьих намного чище
В-четвертых - спорт, курсы ребенка - намного дешевле
И для меня ещё важно, что зелено.
Поэтому мы купили не квартиру в Киеве, а дом в Борисполе
В-третьих намного чище
И для меня ещё важно, что зелено.
Щось не спиться• 16 июня в 07:02
Ответ дляМушля з Криму
Через поліські болота попруть)
Ну? Там мінували, мій брат приймав участь в укріпленні. Де не проходила машина укріплювали люди
Щось не спиться• 16 июня в 07:05
Ответ длябифидобактерияЖоржик
В-третьих намного чище
И для меня ещё важно, что зелено.
В-третьих намного чище
И для меня ещё важно, что зелено.
Спорт і курси в Борисполі м´яко кажучи дуже не дуже. До війни навіть аероклубу тут не було ( такі працювали в багатьох обл.центрах і рай центрах, де були летовища), Бориспіль це красіва обгортка, а начиння пшик
бифидобактерияЖоржик• 16 июня в 07:08
Ответ дляЩось не спиться
Вы как-то очень далеки от реальности.
Мой ребенок ходит на хортинг - тренер чемпион Украины. Прекрасный парень, котрый имеет контакт с детьми.
А английский у него ведёт носитель. Оффлайн индивидуально. За такую цену - что никто не поверит, если написать...
Анонимба• 16 июня в 07:17
Ответ дляТам-тарарам
недавно раз. а бровари щоночі під прицілом.
навчання нормального в школі не було , бо часті тривоги.
але я б всеодно вибрала Бровари, а не Луцьк через близькість до Києва. більше можливостей.
Щось не спиться• 16 июня в 07:20
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Вы как-то очень далеки от реальности.
Можна подумати в мене діти не навчалися в Борисполі , чи мій чоловік не вів гурток для дітей (державний, безеоштовно) по своєму хоббі. Чи хортінга не було б в Одесі, чи носія мови
оффлайн.
Хортінг, взагалі сумнівний вид спорту. Ким він визнаний, окрім України? Звичайно чемпіон бо напрямок не розвинений ні в Україні, ні в інших країнах
оффлайн.
бифидобактерияЖоржик• 16 июня в 07:21
Ответ дляЩось не спиться
оффлайн.
У вас с логикой какая-то беда...
Щось не спиться• 16 июня в 07:22
Ответ длябифидобактерияЖоржик
У вас с логикой какая-то беда...
Добре хоч на бойовий гопак сина не віддали, в Борисполі дуже популярний
бифидобактерияЖоржик• 16 июня в 07:23
Ответ дляЩось не спиться
оффлайн.
Вы чудите про хортинг? Мой кум четырехкратный чемпион мира по полицейскому хортингу.
бифидобактерияЖоржик• 16 июня в 07:23
Ответ дляЩось не спиться
Зачем вы так позоритесь?
Щось не спиться• 16 июня в 07:34
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Ви розумієте, що такі види спорту як хортінг ні про що, вони не визнані міжнародними, ніколи не матимуть підтримку ні держави, ні на місцях. Лише спосіб заробляти бабло на довірливих. В обл центрах є школи олімпійського резерву, де дійсно готують майбутніх олімпійських чемпіонів, а цей вид спорту молодий і мало поширений навіть в Україні, екзотична назва не більше
Психологічка• 16 июня в 07:39
Ответ дляЧемна панночка
Оболонь цікавіше, звісно, але дивлячись де саме. В часи моєї молодості, був одним із самих наркоманських районів. Там де старі будинки. Ви розумієте як часто зараз обстрілюють Київ? Врахуйте цей момент. По моїм спостереженням, верхні поверхи страждають частіше, краще шукати житло 3-5 десь.
Все життя жила там, де старі будинки я понятия не мала про наркоманський район.
Пишна молодиця• 16 июня в 07:45
Ответ дляТам-тарарам
Ми зараз в селі . Але буду їхати знову жити в місто , тільки не знаю яке .
Я не понимаю, что заставляет менять место жительства, кроме собственной блажи. У ребёнка уже адаптация прошла, друзья в школе появились. Вам предложили работу в Броварах? Нет. Про языковый барьер, вообще, смешно. Не Франция и не Германия.
Щось не спиться• 16 июня в 07:52
Ответ дляПишна молодиця
Мені здається це просто провокативна тема бота чи троля. Сьогодні на ресурсі це не перша про мову, про кордони, переїзди. І обрано Луцьк(вінтпрекрасний) і Бровари(для як супутник Києва достойний, але дуууже зараз неспокійна обстановка, а в перші дні війни до Броварів дійшли ворожі війська, для мене це дуже важкий момент , хоча я зараз живу в мікрорайоні де теж їздили ворожі танки, благо відкинули свого часу ворога від міста)
Пожарник• 16 июня в 07:54
Я живу в Броварах.
Дит садки, школи тріщать в 2 зміни 28-48 дітей в класах).
Машин повно, нема ніякої природи і красивих місць взагалі. Типу водойми.
Лиш парк один
Анонимушка• 16 июня в 08:27
Ответ дляЗабула що?
я з Луцька, вчора читала новини про ученія в белорахе ось-ось, пишут наши, що можливий наступ, обманни маневр на Чернигв, а основна маса попре на Ковель...от і думайте, би перечекала оце і тоді б їхала..
Чия б корова мичала…. Ви добре знаєте як Луцьк захищають, причину теж бачите кожен раз під час тривог
Силиконочка• 16 июня в 08:28
Для мене Бровари, комфортніші з цих двох опцій, дуже зручна інфраструктура, багато варіантів навчання для дітей, близькість до Києва. У Луцьку жила, з плюсів, природа.
Щось не спиться• 16 июня в 08:36
Ответ дляСиликоночка
Луцьк комфортний для життя, сучасна система розвинена громадського транспорту, охайно, якісне оснащення лікарень, а от броварчанам треба звертатися в Київ,в них з медичними закладами скромно
НеВРотик• 16 июня в 09:03
Ответ дляТам-тарарам
а Бровары большие по сравнению с Луцком?
тем более вы уже в Луцке жили и всё хорошо знаете.
НеВРотик• 16 июня в 09:06
Ответ дляТам-тарарам
Ну це важливо . Там підтримка нормальна, якщо треба буде приглянути за дітьми, або щось трапиться, то вони на підхваті .
Ну на каком подхвате? Все работают, уверена. И у всех семьи/дети.
Бросят всё и побегут вас нянчить?
НеВРотик• 16 июня в 09:10
Ответ длябифидобактерияЖоржик
))).
В Борисполе есть свой оперный театр, музеи? Клиника Филатова? Про море и разницу в климате вообще молчу.
Забула що?• 16 июня в 09:24
Ответ дляАнонимушка
про що ви7