Рогнеда Карповна• 16 июня в 10:46
Ви би народжували зараз? Моя ситуація.
Моя ситуація. Мені 35 років.
Чоловік раніше мав бронь, зараз змінилась робота і можуть забрати в любий момент.
В мене є ще пенсіонерка мама.
Ми всі ВПО. Житло знімаємо. Я ще фінансово мамі допомагаю, бо працюю.
Ви би народжували зараз, будучи на моєму місці? Просто цікава ваша думка.
Що мене лякає? Якщо ситуація погіршиться, то ми з мамою сумки в руки і поїдемо далі, як і всі. З дитиною, немовлям, то не просто. Я не водій, машини немає. Зараз в мене є робота і нормальна. Після народження дитини я її втрачу, і якщо чоловіка заберуть, то на що мені жити, враховуючи, що ВПО ми всі і моя мама теж.
Так, я забагато думаю, я знаю. Але в мене немає більше на кого покластись, родичі далеко і своїм життям живуть, батько помер.
В мене є ще пенсіонерка мама.
Море_море_я_скучаю• 16 июня в 11:15
Ответ длясЛАдКОежКА
першу дитину народжувала. Якщо чоловіка заберуть, то в нього буде хороша зарплата (вам вистачить), з 1 року можна дати дитину в садок приватний, якось переживете. За кордон з дитиною теж можете переїхати - немає в тому катастрофи, більшість програм захищають мам з малими дітьми
Яка хороша зарплата у чоловіка, якого заберуть ? 20 тис грн ?
Рогнеда Карповна
• 16 июня в 11:15
Ответ дляЦигарний шланг
Непонятно но здорово.
Т е вы маму не бросите, но она вам с рождением ребенка помогать не будет? Или в чем проблема вам работать в таком случае?
Я не розраховую, що мама буде нянькою. Ви розумієте який зараз час? В одну секунду міняється життя. Я у всьому намагаюсь розраховувати сугубо на свої сили.
Пишущаяся• 16 июня в 11:16
Почему вы потеряете работу после рождения ребенка? Вы физически работаете?
Рогнеда Карповна
• 16 июня в 11:17
Ответ дляПишущаяся
Ви насміхаєтесь?
Паратруперсупер• 16 июня в 11:17
Ну все досить просто. Ви маєте при рішенні розраховувати на самий складний варіант - коли ви сама із дитиною.
От вас турбує, що в разі чого ви не зможете самостійно виїхати, бо нема машини, і прав. Чому б вам цим не підготуватися в цьому сенсі?
Вам буде спокійніше.
Далі - питання, чи зможете ви заробити на життя собі, дитині і мамі.
ну і отак потрошку прибрати самі гострі питання, і тоді вирішувати.
Ваш чоловік делегував це рішення вам цілком і повністю, тут ясно - нічого він гарантувати не може. Тому зважуйте як наче ви народжуєте собі. А як буде інакше, то це приємний бонус.
Вам буде спокійніше.
Пишущаяся• 16 июня в 11:18
Ответ дляКлавдіяЧерепиця
Если уже беременны и в будущем планируеие детей, то рожайте. Первая беременность важна с точки зрения медицины, если сделать аборт, риск не иметь детей становится большая чем если бы это была 2-3 беременность. Если только планируете, то пока лучше не надо, мало ли что завтра будет
Автору 35, думаете у нее есть время ждать?
Пишущаяся• 16 июня в 11:19
Ответ дляСвезло так свезло
Если мужа заберут, то у него будет зп, на нее и жить.
Я не мыслила жизни без детей, потому родила бы. Если бы это был второй или третий, то нет, конечно.
Скорее мужу надо будет ещё высылать деньги, там ЗП копеечные.
ГонУрова дівка• 16 июня в 11:20
Ответ дляПушкининиана
Так а для чого прирікати немовля на злидення? Ви ж, якщо вже ви мама, знаєте напевно скільки зараз коштує підняти дитину? Чи діяти за принципом зайки-лужайки? Автор знімає житло. Автор, якщо чоловіка заберуть, буде єдина кормилиця. Чи ви не знаєте що більшу частину заробленого в армії хлопці витрачають на свої невідкладні потреби, отже сильгно розраховувати на нього не можна. Чи зможе автор працювати якщо буде немовля? Вагітність після 35 вимагає набагато більше підготовки, коштів та просто фізичного здоровя та витривалості, аніж в 20 років. Чи не треба їм буде їхати далі? (автор припускає таку ситуацію). Одні питання. Куди народжувати?
Нормально они зарабатывают в армии, не пишите чушь. Пока учебка, да - там всего 20000. А потом начнутся боевые плюс зарплата. С деньгами у неё как раз все нормально будет, в случае если заберут мужа. А его ещё никуда не забрали.
По поводу съёма вообще не понятно - у нас и до войны полстраны на съёме жили и рожали - что в этом страшного?
Я не вижу ни одной причины не рожать. У автора нет какой-то особенно страшной жизненной ситуации вообще.
Свезло так свезло• 16 июня в 11:20
Ответ дляПишущаяся
Спорить не буду, зп всех не знаю, у моего хорошая, потому по нему сужу.
Знаю бакси• 16 июня в 11:20
Ответ дляРогнеда Карповна
Т е финансово поддерживать маму ок, а когда прижмет и нужна будет ее помощь, то уже не ок? Моя мама в 60 лет ушла на пенсию и помогла мне с дочкой, сидела с ней до 3 лет с 2.5 мес, когда я вышла на работу чтобы быстро закрыть долларовую ипотеку. Да, это не лучший опыт, но если надо, то возможно.
Вам УЖЕ 35. Неизвестно сколько времени уйдет на зачатие. Если для вас быть мамой важно и вы уверены в муже, я бы на вашем месте рожала.
сЛАдКОежКА• 16 июня в 11:20
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
чому так мало? біля 100 тис мій чоловік і знайомі мають
ГонУрова дівка• 16 июня в 11:21
Ответ дляРогнеда Карповна
Ви насміхаєтесь?
Ну, обычно, если работаешь официально, то место сохраняется и уволить не имеют права. Вы неофициально работаете?
Рогнеда Карповна
• 16 июня в 11:21
Ответ дляГонУрова дівка
А всі от в ЗСУ служать великі зп, немає трагічних випадків, малина?
Це ж життя, може бути що хочеш.
ГонУрова дівка• 16 июня в 11:22
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Это в тылу так? Я не знаю никого с такой зарплатой.
Рогнеда Карповна
• 16 июня в 11:22
Ответ дляЗнаю бакси
Я рада, що у вас так. Є різні мами, різні випадки. Не судіть по вашій. Є мами в 65, які вже мають інвалідність, і от мій знайомий з такою мамою возиться, бо вона навіть не ходяча толком. І таке є.
Рогнеда Карповна
• 16 июня в 11:23
Ответ дляГонУрова дівка
Ви точно насміхаєтесь. Навіть пояснювати не буду. Ніби по міркам союзу зараз пишете.
Пишущаяся• 16 июня в 11:24
Ответ дляРогнеда Карповна
Ви насміхаєтесь?
Нет, нормально спрашиваю. У меня младшему 5 лет, а работаю я только на этой работе 9 лет, отпуск месяц на роды, так это у меня кс с осложнениями.
Так почему работу потеряете?
Цигарний шланг• 16 июня в 11:24
Ответ дляРогнеда Карповна
Так в наше время вы и на себя не можете рассчитывать. В чем тогда ваш вопрос?
Пушкининиана• 16 июня в 11:24
Ответ дляГонУрова дівка
А потом начнутся боевые плюс зарплата.
Може і почнуться. Але буває, що це триває дуже недовго. І випадків таких дуже багато нажаль(
ГонУрова дівка• 16 июня в 11:25
Ответ дляРогнеда Карповна
Це ж життя, може бути що хочеш.
Так в жизни вообще много трагических случаев происходит, вы же не отказываетесь от беременности потому что муж под машину может попасть?
Короче, дети вам не нужны в принципе, с этого надо было и начинать.
С чего вы вообще об этом задумались? Мама напрягает внуками?
ГонУрова дівка• 16 июня в 11:25
Ответ дляРогнеда Карповна
Какого союза, дама? Вы никогда не работали в нормальных местах?
Рогнеда Карповна
• 16 июня в 11:25
Ответ дляГонУрова дівка
Вам видніше, а і правда чого то я.
Пишущаяся• 16 июня в 11:25
Ответ дляГонУрова дівка
Если он в штурмовики, то там 20+ 30-40, но больше месяца мало кто живёт. Но! Изначально его собрать надо +/- 2 т евро
Пишущаяся• 16 июня в 11:26
Ответ дляСвезло так свезло
Ну то ваш же наверное со званием уже?
Пишущаяся• 16 июня в 11:26
Ответ длясЛАдКОежКА
Кем служат?
Пушкининиана• 16 июня в 11:26
Ответ дляГонУрова дівка
Ну ви даєте. Перестаньте чморити автора
Знайшли порівняння. Ризик попасти під машину з ризиком участі в активних бойових діях порівняли
Свезло так свезло• 16 июня в 11:27
Ответ дляПишущаяся
Ну то ваш же наверное со званием уже?
Он сразу со званием пришел, после военки в универе.
Всюди влазю• 16 июня в 11:27
Звичайно, що ні. Я взагалі не люблю пливти проти течії. Але є люди полюбляють це діло.
Пупуговка• 16 июня в 11:28
я б взагалі вже не народжувала, якби мені повернули час.. не кажучи вже про зараз.
Була б чайлдфрі.
ВыФсеВрете• 16 июня в 11:28
После фразы мужа решай сама, а я прикроюсь войной и все такое. Я бы даже не думала рожать от него . С мужем все понятно