Рогнеда Карповна• 16 июня в 10:46
Ви би народжували зараз? Моя ситуація.
Моя ситуація. Мені 35 років.
Чоловік раніше мав бронь, зараз змінилась робота і можуть забрати в любий момент.
В мене є ще пенсіонерка мама.
Ми всі ВПО. Житло знімаємо. Я ще фінансово мамі допомагаю, бо працюю.
Ви би народжували зараз, будучи на моєму місці? Просто цікава ваша думка.
Що мене лякає? Якщо ситуація погіршиться, то ми з мамою сумки в руки і поїдемо далі, як і всі. З дитиною, немовлям, то не просто. Я не водій, машини немає. Зараз в мене є робота і нормальна. Після народження дитини я її втрачу, і якщо чоловіка заберуть, то на що мені жити, враховуючи, що ВПО ми всі і моя мама теж.
Так, я забагато думаю, я знаю. Але в мене немає більше на кого покластись, родичі далеко і своїм життям живуть, батько помер.
В мене є ще пенсіонерка мама.
Треба підробіток• 17 июня в 04:15
Ответ дляРогнеда Карповна
От про це і думаю. Плюс мама. Я її не лишу, вона і зворіє,та і кому вона потрібна. Зараз кожен витягує свою ’шкуру’, кажу як є, бо ВПО і бачила як їхали, як шукали житло, як все.
То виходить, що мама народила вас щоб ви їй допомагали в старості. А собі дитину народити ви вже не можете. Я все розумію, батьки і тд. Але в нас в сім´ї прийнято думати про майбутнє, а не жити минулим. Коли закінчиться війна чи покращаться умови, то вже може настати клімакс. Якщо хочете дитину, то народжуйте. Ідеального часу так і так ніколи не буде.
Море_море_я_скучаю• 17 июня в 06:37
Ответ дляЛеннон_Жив!
ага, типа там рай
Ракетки на голову не летять
Помилуйте мадам• 17 июня в 07:54
1) я хочу дитину (байдуже від кого образно)
2) хочу від мого чоловіка. Дуже хочеться маленьку копію його. Хочеться сім’ю
Якщо народжувати бо нада , не робіть цього!!!!!!!
І нікого не слухайте!!!!!
Я зараз за кордоном. Жінки народжують і в 40, бо живуть довше і до віку ставляться простіше.
Тому якщо тільки того, що часіки тікають- ні в якому разі не народжувала
І нікого не слухайте!!!!!
Тепличная• 11 июля в 08:16
Ответ дляСекс-Бомба
Думайте не только про себя, но и про ребенка. Что вы ему сейчас дадите?
Если вы уж очень сильно хотите ребенка, то отложите на 2 года оренды + на 2 года жизни ( с учетом памперсом и смеси) и тогда уже беременеть
В 37, ага