Вчителька з мікрорайону• 16 июня в 12:32
Є питання з приводу температури
Привіт. Таке питання, поміряла дитині температуру ( на вулиці жара, квартира західна, точно на вечір буде супер жарко, зараз поки норм, але вдома показує 25 градусів). Не хворіє. Нащо міряла не знаю, але вже як є.
Показало 37. Це ж багато, так. Чи в жарку погоду то нормально?
Позитивна• 16 июня в 12:36
може буть і нормально, а може буть перегрів, залежно від того скільки років дитині.
води достатньо п´є?
Вчителька з мікрорайону
• 16 июня в 12:38
Ответ дляПозитивна
води достатньо п´є?
Та наче нормально. Не перегрівся точно. Води п´є. Думаю чи та температура від жари чи що то таке, бо завжди в дитини 36,6-36,8
Вчителька з мікрорайону
• 16 июня в 12:38
Ответ дляБорщик
Лимфоузлы проверьте
Це до чого ви?
Борщик• 16 июня в 12:40
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Це до чого ви?
До того ж до чого і ви
До нехер дєлать
Сладкий лимончик• 16 июня в 12:42
Ответ дляВчителька з мікрорайону
то ви завжди її міряєте від нічого робити?
Вчителька з мікрорайону
• 16 июня в 12:50
Ответ дляСладкий лимончик
Та от щось мене дьорнуло поміряти. Зазвичай такого не роблю
Вчителька з мікрорайону
• 16 июня в 12:50
Ответ дляАтиква
Смотря какой возраст ребёнка. Там до года или полутора у них до 37 норма. Если 37,5 - раздеть. Если 36- одеть
13 років.
Вчителька з мікрорайону
• 16 июня в 12:58
Ответ дляПолтавська галушка
Жарко
Норма
Начало орви
Выбирайте.
Норма
Начало орви
Выбирайте.
Дякую подивимось. Наче симптомів ніяких немає. Просто цікаво коли температура на вулиці зростає, то і температура тіла стає вищою чи ні?
Сладкий лимончик• 16 июня в 13:01
Ответ дляВчителька з мікрорайону
то звідки ви впевнені, що зазвичай температура 36,6 -36,8?
Вчителька з мікрорайону
• 16 июня в 13:05
Ответ дляСладкий лимончик
Бо як міряю після хвороби чи все в нормі, тоді і бачу
Настасья Пицун• 16 июня в 13:08
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Температура в течение дня бывает разная. В т.ч. и до 37 может подниматься. Вы же не меряете ее каждый день утром, в обед и вечером, что бы точно знать какая у вашего ребенка температура.
Бензопирен• 16 июня в 17:44
Ответ дляВчителька з мікрорайону
А яким термометром міряли? Якщо електронним чи безконтактним, то може бути.
А взагалі у мене донька 15 років. Температура до 37,4 може періодично підніматися, годину тримається і падає. Хз від чого це.
Садова гойдалка• 16 июня в 18:48
Ответ дляНастасья Пицун
Есть вероятность, что теперь будет мерять...И ребенок же терпит