вкрации• 16 июня в 13:32
Как быстро похудеть в ногах и бёдрах?
Очень толстые ноги и бедра. При этому талия еще норм. Как можно быстро похудеть?
Платье Длинное бальное• 16 июня в 13:34
Липосакция. Только так можно быстро и в конкретном желаемом месте похудеть.
Українська Мрія• 16 июня в 13:36
Пийте багато води щодня. Дуже швидко побачите результат по ногам, коли вийде лишня рідина, застояна лімфа.
Ну і нічого краще ніж дефіциту калорій з нормою бжв, немає.
Мэри Попкинс• 16 июня в 13:36
а якщо не швидко?
колись мала класні ноги - струнки, рел’єфні
але набрала лишнього, на бедрах целлюліт
що допомає схудненню в нижній частині тіла? кардіо чи силові більше? випади, присідання - чи стрибки, біг?
Точу ляси• 16 июня в 13:37
Ответ дляМэри Попкинс
а якщо не швидко?
Все в комплексе
Сама сейчас в процессе
Но мне40+, очень медленно все, никак раньше (
Сама сейчас в процессе
Love_Love_Love_• 16 июня в 13:42
Ніяк, через хірургічне втручання лише.
Локально схуднути не можливо
Love_Love_Love_• 16 июня в 13:43
Ответ дляМэри Попкинс
а якщо не швидко?
Не існує локального схуднення. Можна зробити форму нижньої частини вагами
Українська Мрія• 16 июня в 13:46
Ответ дляМэри Попкинс
а якщо не швидко?
Харчування в першу чергу.
Мэри Попкинс• 16 июня в 13:46
Ответ дляТочу ляси
Все в комплексе
Сама сейчас в процессе
аналогічно :(
вкрации
• 16 июня в 13:51
Ответ дляМама Чели
Вам так, чтобы до завтра сбросить 5 кг, потому, что в среду на море?
Ну не до завтра конечно
вкрации
• 16 июня в 13:52
Ответ дляУкраїнська Мрія
Так я уже 3 месяца на 800 ккал
вкрации
• 16 июня в 13:52
Ответ дляМэри Попкинс
а якщо не швидко?
Я даже не знаю что
Українська Мрія• 16 июня в 13:54
Ответ длявкрации
Так я уже 3 месяца на 800 ккал
Ви що! 😳 Ви так ніколи не схуднете. Це дуже мало.
Додаю напруги• 16 июня в 13:55
Локально частини не худнуть((
Я за місяць скинула 6 кг
Вага у мене не велика, живіть, боки, груди)) все пішло
А от ноги верх досі не так як би ще хотілось
Я за місяць скинула 6 кг
Love_Love_Love_• 16 июня в 13:56
Ответ длявкрации
Так я уже 3 месяца на 800 ккал
І як ваш організм житиме далі? З вами все ок? Місячні ще не пропали?
На скільки ви схудли?
Точу ляси• 16 июня в 13:59
Ответ длявкрации
Так я уже 3 месяца на 800 ккал
Ужас
Вы так не похудеете
Вы ж свой метаболизм остановили
Ешьте на 1600 хотя бы и занимайтесь спортом дома, хотя бы скакалка и вес пойдет вниз
Вы так не похудеете
Вы ж свой метаболизм остановили
Безпринципова• 16 июня в 14:00
Ответ длявкрации
Так я уже 3 месяца на 800 ккал
Ви тільки ввели в стрес в організм і він не віддасть вам той жир. А потім ще довго будете ’йому розказувати і доводити’, що голодовки не буде , можна трішки скинути жиру..
По тренуванням- багатоповторка на ноги.
Це коли 1 раз, повільно, без додаткової ваги робите жим ногами до 3хвилин, присідаєте теж повільно і протягом 2хвилин(не важливо скільки разів, просто повільно і без зупинки).
Можна в окремі дні на біговій доріжці по 40-50хв провести.
Але потрібно хоча б півторамісяці-два місяці + правильно здорОво харчуватися на 1500кал хоча б.
Я не спец. Але ’груша’ і пишу на особистому досвіді
По тренуванням- багатоповторка на ноги.
Одна_на_всей_планете• 16 июня в 14:21
На підрахунку калорій скидала 8 кг. Стегна останні йшли. Дуже добре пілатес на ці частини, але я його терпіти не можу, тож перейшла просто на вправи для ніг.
Добила целюліт і ’вушка’ на стегнах - кавітація, масажі і потім 1 раз ліполітики вколола (збільше не схотіла).
Шопингмонстр• 16 июня в 14:31
Ответ длявкрации
Так я уже 3 месяца на 800 ккал
это так не работает, у меня вес стал, подняла на 100 кал и дело снова пошло, организм в стрессе и не отдает
вкрации
• 16 июня в 14:35
Ответ дляУкраїнська Мрія
Ну а почему не похудею? Чем меньше ккал, тем больше шансов похудеть.
вкрации
• 16 июня в 14:37
Ответ дляLove_Love_Love_
На скільки ви схудли?
Да, ок. Месячные есть. Не похудела, а еще и на 1 кг поправилась..хочу урезать еще ккал. Правда не знаю как уже, так как сил вообще нет, постоянно сонная и еле хожу.
Шопингмонстр• 16 июня в 14:40
Ответ длявкрации
нет, так это не работает, организм на грани, потому не отдает вес
Love_Love_Love_• 16 июня в 14:48
Ответ длявкрации
Ви троль?
Почитайте як працює організм.
Як вииживете на 800 кал якщо організм на звичну життєдіяльність витрачає 2000 щодня?
Почитайте як працює організм.
Українська Мрія• 16 июня в 14:59
Ответ длявкрации
Ні, це так не працює. Ваш організм систематично недоотримує, тому навпаки запасає жир на випадок голоду, хвороб тощо.
Вам потрібно 1400-1600. Але це має бути збалансоване, здорове харчування. А не я зʼїм булку з маслом на 800 кал і буду худнути. Не будете.
вкрации
• 16 июня в 16:11
Ответ дляLove_Love_Love_
Ви троль?
Почитайте як працює організм.
Ну как то я ж живу уже 3 месяца)
вкрации
• 16 июня в 16:11
Ответ дляУкраїнська Мрія
Да нет, в том то и дело, что масла вообще не ем, как и булки. Максимально растительная пища.
Love_Love_Love_• 16 июня в 16:34
Ответ длявкрации
Ну как то я ж живу уже 3 месяца)
Ви розумієте що чудес не буває?
Для звичної життєвої діяльності організм витрачає приблизно 2000 калорій, ви жаєте йому 800, де йому брати інші, знаєте де? Економити на якості процесів які в ньому відбуваються щодня, а деякі з них взагалі зупинити і не виконувати, з часом це само собою дається в знаки, також він економить кожну одиницю енергії, кожну клітинку, в тому числі жирову, він вам нічого не віддає бо йому самому не хватає. Якщо ви думаєте що якось воно буде- не буде! Якщо ви не знаєте і не розумієте процесів роботи вашого організму це не значить що вони не відбуваються.