Магиня• 26 мая в 18:17

Як це мені схуднути бо коли мало їм мені в голові крутиться?

Лиса Патрикевна• 26 мая в 18:17
А ви їжте нормально, але нормальну їжу і малими порціями
Тантрический кекс• 26 мая в 18:17
Есть много, но убрать быстрые углеводы.
Love_Love_Love_• 26 мая в 18:18
Не потрібно їсти мало, потрібно вживати кількість калорій в дефіцит
ХтоЯкщоНеЯ• 26 мая в 18:18
Ви не багато,а смачно їжте і отримуйте задоволення не від кількості,а якості.
Love_Love_Love_• 26 мая в 18:18
І не піджерати постійно
Заставляличка• 26 мая в 18:19
Проверьте сахар и щитовидку.
ИзЮмрудная• 26 мая в 18:20
Ешьте достаточно, но низкокалорийную еду. Классика - курогрудь (целая!) с овощным салатом. Я немного знаю людей, кто это осилит. А калорий там фигня.
АяВсёЗнаю• 26 мая в 18:26
Без перекусів і жирно-борошняного. Я не прям худну, але вечеря велика миска зеленої цибулі, салату, руколи, капусти+йогурт 100мл+1/4 пачки кисломолочного сиру. Варене яйце і оселедець. Зранку і в обід були тушковані овочі морква, цибуля, капуста, селера-миска+чайна ложка олії і курка відварена. Сьогодні так. На сніданок був горох відварений і овочі тушковані+горіхи і яблуко
АяВсёЗнаю• 26 мая в 18:28
Ответ дляИзЮмрудная
Але ж неможливо це їсти три рази в день все життя. А схуднення це раціон назавжди +-
тогдалия• 26 мая в 18:36
Поступово знижувати калораж та заінювати харчові вподобання, а не херяк і з понеділка замість 2500 кал їсти 1000 і голодними очима поїдати шоколадки в АТБ
тогдалия• 26 мая в 18:37
Ответ дляЗаставляличка
Проверьте сахар и щитовидку.
Якщо є зайва вага, то цукор апріорі не може бути в нормі
Смажена полуничка• 26 мая в 18:39
Трава очень забивает желудок.
Салат и кусочек мяса/рыбы.
И да, я тоже из тех у кого трясутся руки и кружится голова от голода.
Смажена полуничка• 26 мая в 18:40
Ответ длятогдалия
Почему? У меня в норме.
Заставляличка• 26 мая в 18:42
Ответ длятогдалия
Может.))
ИзЮмрудная• 26 мая в 18:42
Ответ дляАяВсёЗнаю
Не 3, а хоть 1 раз. Множество людей всю жизнь едят одно и то же на завтрак или ужин. Та же Вика Берхем - ее лосось с салатом всегда.
тогдалия• 26 мая в 18:46
Ответ дляСмажена полуничка
Почему? У меня в норме.
Якщо у вас дійсно надмірна вага тіла або ожиріння, а не просто хочу важити на 5-10 кг менше, то у вас є жирова дистрофія печінки та інсулінорезистентність. А при них цукор ніяк не в нормі. І оцінюється це по глікованому гемоглобіну, а не разовим виміром натще
автор Магиня • 26 мая в 18:51
Ответ длятогдалия
В мене вага в нормі по таблиці

Але мені треба бути в першому стовпчику тублиці
13чудоСВЕТА• 26 мая в 19:12
Нужно есть пищу, которая хорошо насыщает, белок + овощи: рыба, курица, кролик, индейка варёные или запечённые, можно творог с ягодами.
Утром кашу или омлет + овощи.
Вариантов много на самом деле.
Та не реву я• 26 мая в 19:14
Ответ дляИзЮмрудная
Воно несмачне.
Тому хочеться потім заїсти чимось смачним, легко зірватися.

Набагато ефективніше замінити більшу частину вуглеводів на білки, але на смачні білки.
Це може бути омлет, запечене м´ясо чи відварене, навіть якщо то куряче стегно чи свинячий ошийок. І так, з овочами чи салатами.
Смачно для людини - це дуже важливо.
Та не реву я• 26 мая в 19:15
Ответ дляАяВсёЗнаю
Є ще інше м´ясо різне і творог. І яйця.
Санта Барбара• 26 мая в 19:16
Ответ длятогдалия
Може.
Та не реву я• 26 мая в 19:16
Ответ длятогдалия
Ще й як може бути нормальний цукор.
У мене з вагою 97 кг рівень глюкози у крові був 4,5.
Одного цього аналізу замало.
ИзЮмрудная• 26 мая в 19:30
Ответ дляТа не реву я
Воно несмачне.

Смачно для людини - це дуже важливо.
Не знаю, почему вам невкусно. Я готовлю вкусно, запеченное или пастрома. Мне нравится вкус курятины. Можно делать легкие соусы. Не обязвтельно давиться сухим филе
Ну есть рыба, морепродукты, тот же кальмар. Свет клином на курице не сошелся
ИзЮмрудная• 26 мая в 19:30
Ответ дляТа не реву я
Воно несмачне.

Смачно для людини - це дуже важливо.
Оябунчик• 26 мая в 19:31
Їжте збалансовано з дотриманням БЖУ, тоді сили будуть. Може у вас калорійність замала. Хочете, порахую? Вкажіть свій вік, зріст, вагу, фізичну активність і кількість кроків за день( приблизно). А також якщо є якась щоденна побутова активність ( готування, прибирання, робота в огороді)
З понеділка на дієті• 26 мая в 19:33
Полноценно питайтесь.но контролируйте размеры порций.
Оябунчик• 26 мая в 19:33
Ответ дляТа не реву я
Воно несмачне.

Смачно для людини - це дуже важливо.
Це неправильно. Складні вуглеводи мають переважати, бо це наша енергія.
Та не реву я• 26 мая в 19:36
Ответ дляИзЮмрудная
Я не люблю курячу грудку, не подобається смак.
І рибу і морепродукти теж.
А стегна люблю, і свинину. І сало, і масло вершкове :)
Та не реву я• 26 мая в 19:39
Ответ дляОябунчик
Від каш я швидко набираю вагу.
А енергії у білку чимало, і надовго вистачає.
Аврорівська тарілка, про яку вже не раз тут писали, з Вами не згодна.
ИзЮмрудная• 26 мая в 19:41
Ответ дляТа не реву я
І рибу і морепродукти теж.
А я люблю все. И прекрасно могу обходиться только курогрудью как основным белком, остальное чисто развлечение.