Тро Нью-Йорку• 16 июня в 13:55

Дівчата, що закордоном, що вам кажуть ваші чоловіки…

Які лишилися в Україні? Я виїхала з сином пів року тому, чоловік не виїзний. Рішення прийняли разом, розуміли, що буде важко, він там, ми тут, але він сам після прильотів казав, що треба виїжджати нам, чиплятися якось. Поїхали. Дитині тут подобається, особливо школа, вчителі, спокійне життя, займається футболом, організація оплатила на рік йому тренування і всі витрати. Він дуже швидко пристосовується в колективі, хоча сумує за татом, але попри все каже, що йому тут краще. Не треба сидіти в коридорах вночі , в шкільному підвалі. Я поки на курсах, шукаю роботу. В Україні маємо торгівельну точку, раніше працювали разом з чоловіком, тепер він найняв продавців, через що заробіток дуже впав. Кожен раз, як розмовляємо по телефону він натякає, що павільйоном треба займатися, працювати самим, бо діл не буде, сам він стояти не буде, через мобілізацію зайвий раз не виходить. Зранку написав, що любить нас, досить скитатися, вертайтеся додому. Я навіть не відреагувала поки, бо не знаю як на це реагувати.
Дама с заначкой• 17 июня в 17:42
Ответ дляМрію про пончик
Удалено администрацией...
Це ви хвора на голову, що дозволяєте переходити на особистість.
Папобус• 17 июня в 19:13
Ответ дляГоловнаЯ
Вы много иностранных языков знаете?
Два. Польский и английский, ну и русский, и украинский.
В Польше не была никогда)
ЭкстрасенсиХаЯ• 17 июня в 19:15
Ответ дляГоловнаЯ
На себе вывезли?) Я серьезно, как?
Вы до сих пор не знаете ?
ЭкстрасенсиХаЯ• 17 июня в 19:17
Ответ дляПапобус
Бедненькие устали. Не смешите хоть
Судить со стороны всегда проще )
Я вам больше скажу на работе легче чем на тих курсах . Особенно если вам пол 40 лет и дома детские хлопоты вместе уроков .
Ласковая_львица• 17 июня в 22:23
Ответ дляПапобус
Ваши концерты мы уже послушали
Ну давайте, теперь ваш концерт, на бис, расскажите, как надо ехать с сыном назад в Киев, чтоб папка не сам остался под бомбежками.
ГоловнаЯ• 18 июня в 14:04
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Вы до сих пор не знаете ?
Нет. Так как?
ЭкстрасенсиХаЯ• 18 июня в 18:34
Ответ дляГоловнаЯ
Нет. Так как?
За деньги . Как и все
ГоловнаЯ• 19 июня в 13:14
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
За деньги . Как и все
И за сколько?
ГоловнаЯ• 19 июня в 13:23
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
За деньги . Как и все
Ну и ваше как и все - это ни о чем) Не все выехали, не все выехали за деньги, и так далее. У всех все по-разному.
ЭкстрасенсиХаЯ• 20 июня в 02:28
Ответ дляГоловнаЯ
Кто хотел тот выехал , у кого нет официальных причин за деньги выезжали . Стоимость разная ,, от5 и более , зависит от времени выезда и условий / комфорта
ГоловнаЯ• 20 июня в 23:05
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Еще раз - НЕ ВСЕ, КТО ХОТЕЛ ВЫЕХАЛИ. Уж не знаю как вам доходчивей написать.
Молода і нерозважлива• 21 июня в 06:56
Ответ дляГоловнаЯ
Есть тг каналы, где объясняют как выехать, выйти, опыт, видео, метки
Пути, дороги.
Есть и путь через Приднестровье
Кто хочет ищет, люди выходят и выезжают постоянно
ЭкстрасенсиХаЯ• 21 июня в 11:50
Ответ дляГоловнаЯ
В нашей стране можно все . Главное желание