sonnanyo• 16 июня 2025
Очільник МВС Клименко повідомив, що під час репатріацій росія передала Україні
«Під час останніх репатріацій нам передали й тіла російських військових - змішані з тілами українців. Це могло бути зроблено росіянами навмисно, щоб збільшити кількість переданих тіл та завантажити роботою наших експертів, доповнюючи все це цинічним інформаційним тиском. А може й бути звичним для них недбалим ставленням до власних людей. У будь-якому разі ці тіла ми теж ідентифіковуємо», - зазначив Клименко
МВС: росія навмисно ускладнює процес ідентифікації
«Тіла повертаються у вкрай понівеченому стані, частини тіл – в різних мішках. Є випадки, коли рештки однієї людини повертають навіть під час різних етапів репатріації» - міністр МВС Клименко.
«Максимально прискорюємо процес ідентифікації. Та з кожною великою репатріацією робити це стає складніше, і можливо – саме це є метою росії» - Ігор Клименко
Міністр внутрішніх справ зазначив, що кожну експертизу проводять ретельно. Практично завжди є повторні. Фахівців вистачає, лабораторії мають обладнання. Але ідентифікація сама по собі складна процедура. А коли велика кількість тіл надходить одночасно, то це велике навантаження.
Мама Никитки-2• 16 июня 2025
Ответ дляpupsi4ek
а шо вы думалы?
Я нічого не думала, я точно знаю, що після того що ті потвори з живими полоненими витворяють, про адекватний стан мертвого тіла можна навіть і не мріяти.
Ответ дляМама Никитки-2
В сенсі за один? Наскільки я зрозуміла це та кількість, яку кацапи всього збирались передати. Я не знаю скільки наших загиблих у тих тварюк всього. Но більше цифр ніяких не озвучували.
Раніше теж передавали по троху. Зазвичай разом з полоненими. Просто обмін тілами не такий розголос має
spart-5037• 16 июня 2025
Ответ дляЛеска
на кого?
Чтобы не платить за погибших и не идентифицировать
Ответ дляМама Никитки-2
Там не тільки ті, яких катували, а ще і ті, що загинули на полі бою, наприклад, у тій самій Курщині і яких наші не змогли забрати.
Мама Никитки-2• 16 июня 2025
Ответ дляТанюша
Я розумію що це досить тривалий в часі процес.
І за тиждень аж ніяк не могли ідентифікувати тіла.
Щоб робити заяви що там багато росіян
Ну він же і не сказав що всіх перевірили. Но може забагато незатребуваних тіл.
Ответ дляЛеска
ну рос пропаганда на весь світ кричали що трупи опізнані, з тестами ДНК, і вони українські, мають документи і т.д. Хоча питання як вони зробили опізнання та порівнння тестів, мало зробити аналіз ДНК, треба порівняти із зразком.
А тут виявляється ’ частини тіл – в різних мішках. Є випадки, коли рештки однієї людини повертають навіть під час різних етапів репатріації’
Тож питання як вони робили опізнання?? Висновок - пиз*?№ть, як завжди.
Ну дуже грубо кажучи, це цілком можливо.
Я дивилась страшне відео солдата де він розповідав як збирають частини тіл побратимів . І там дійсно каша з частин тіл.
Ответ дляЛеска
Я не слухаю роспропаганду.
spart-5037• 16 июня 2025
Ответ дляЛеска
тобто чесніть, благочествість росіян у вас не викликає сумніву?
Меня очень волнует честь и благочестивость нашей власти. Я не живу в России, чтобы за их власть переживать.
А вот о том, что наша власть врёт на каждом шагу своим гражданам, это известно всем.
Ответ дляТанюша
я до того що їх пропаганда розтрубила на весь світ які вони котики, всіх упізнали, днк зробили (де вони взяли базу ДНК родичів - питання), а погані українці не хочуть забирати своїх полеглих.
Ответ дляМама Никитки-2
Наіть нехтуючи тим що звірити ДНК десяти тіл це довгий процес. Не можна нехтувати тим момент том що не всі ДНК родичів є в базі.
У чоловіка елементарно могло не бути кровних родичів. Або родичі не здавали днк
Мама Никитки-2• 16 июня 2025
Ответ дляpupsi4ek
Це зрозуміло. Я пишу про те, що від тих тварюк очікувати можно шозавгодно. Навіть розчленування мертвого тіла і упаковка частин в різні мішки.
Мама Никитки-2• 16 июня 2025
Ответ дляТанюша
Вибачте, я в це не вірю. Можливо поодинокі випадки і зістрічаються. Но більшість сімей таки чекає і шукає своїх чоловіків.
Mira29-c3c3• 16 июня 2025
Ответ дляOlvia1987
Я не слухаю роспропаганду.
І давно ви її перестали слухати ?
Ответ дляМама Никитки-2
Я з не кажу що не шукають.
Але як приклад, шукає чоловіка дружина.
А батьки чоловіка або померли або в окупації.
Завжди є відсоток тіл які ніколи не іденнтинтифікують - але ж це мабуть не повод вважати ці тіла російськими
Але як приклад, шукає чоловіка дружина.
Мама Никитки-2• 16 июня 2025
Ответ дляТанюша
Я з не кажу що не шукають.
Але як приклад, шукає чоловіка дружина.
Крім батьків ще є діти, у яких можна взяти зразки.
Но ця дискусія марна. Ми з вами ніколи не дізнаємось чого він зробив цю заяву. Хіба шо буде зворотнє повернення «помилкових» трупів
spart-5037• 16 июня 2025
Ответ дляЛеска
це інформаційна війна в тому числі.
Т.е. вы сейчас вы оправдывается вранье нашей власти и того, что происходит в нашей стране, называя это мягко - ’информационная война’.. ?!
Мне интересно где вы были воспитаны и кем.
Ссы в глаза...все божья роса...(с)
Не чіпай - вб ю• 16 июня 2025
Ответ дляТанюша
Я розумію що ви жартуєте
Але все ж цікавить на підставі чого роблять такі заяви високлпосадовці
Думаю, в наших беруть ДНК при зарахуванні на службу