ПробілНеПрацює• 16 июня 2025
Кахель плитка на підлогу
Яку обрати...обрати можна 2 варіанта
Результат:
вже голосів:
14 (50%)
11 (39.29%)
1 (3.57%)
5 темна
Мочалкин блюз• 16 июня 2025
У мене на першу подібна. Вибирали щоб ось такий колір подібний був. Чи то освітлення було в магазині якесь не таке, чи то ми сліпі. Вона на підлозі жовтить. Але вже як є. Вона не слизька взагалі
Тракторні війська• 16 июня 2025
берите такую, чтобы не заркально глянцевую, будет видно любой развод
и не шершавую, каждая невидимая ворсинка зацепится
Коко Шанель• 16 июня 2025
Главное, чтобы не скользили тапки). А то можно и шлепнуться.
Бежевые оттенки нравятся
к.Буланова• 16 июня 2025
Автор, беріть не слизьку і як можна більш однотонну. Мода на плитку так міняється,що доки поклав- воно вже антітренд. Якраз по плитці дуже видно роки ремонту
Я инженер, меряю от 1• 16 июня 2025
У меня как 4 в ванной, капец сколько раз я чуть не убивалась на ней, чуть капля воды и жопа. А вот корридор и кухня под ламинат плитка шершавая, всё отлично.
Стриптизерка• 16 июня 2025
В мене вся ванна в плитці, як на фото 2. Не слизька, колір такий, що не видно нічого) чи то малюнок чи то не прибрано) достатньо універсально. Але можливо трохи скучновато виглядає, мені норм.