Брюльтик• 16 июня 2025

Дитина, яку закачує і подорож автобусом

Малого закачує і в машині, і в автобусі. На короткі поїздки даю Драміну, то допомагає, хоч і сонливість сильна. А якщо їхати добу? як давати ці таблетки? В кого був досвід?
бЭйбА• 16 июня 2025
Давати по інструкції і нема проблем
Сиренькая• 16 июня 2025
Їдьте поїздом
Котогосподиня• 16 июня 2025
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3729218?utm...
Этой темы не достаточно было?
автор Брюльтик • 16 июня 2025
Ответ дляКотогосподиня
Этой темы не достаточно было?
дякую! не побачила
Сама не знаю• 16 июня 2025
Не мучте дитини і попутників
автор Брюльтик • 16 июня 2025
Ответ дляСама не знаю
Не мучте дитини і попутників
дитині 10 років. вона нікого не мучить. а закачувати буде що довго, зі свого досвіду знаю.
Атиква• 16 июня 2025
Мою сильно качає, але тільки в спринтерах, у великих автобусах - ні. Добре допомагає браслети від закачування і таблетки авіаморе... ну і звісно тримати пакет на поготові((( в моїй сім´ї такої хєрні не було ..я в шоці... доню захитує через 30 хвилин в маленькому бусі. То піпець
автор Брюльтик • 16 июня 2025
Ответ дляАтиква
а у мене і в чоловіка було, і в мене самої, тому в сина варіантів не було))
Оце потужно• 16 июня 2025
Мої не хочуть пити цю драміну. Не даю їсти за 2-3 години до поїздки, тільки пити малими дозами по пару ковтків. Вже в дорозі десь через 1,5 -2 год починаю давати печиво чи якісь снеки по-трошки, а потім вже іншу їжу невеликими порціями.
Атиква• 16 июня 2025
Ответ дляБрюльтик
Бідолаха( наша до 3 рочків ок. А в три почала скандалити в авто. Ми навіть подумати не могли шо їй погано. Поки вирішили не вестися на ’капризи’ і не їхати далі. Боже, бідна моя дитина, як їй погано стало... скільки разів я вибачилася( вона і сама не розуміла що з нею... і по сей день. Їде, все ок. І зненацька ’всьо!!! Я виходу!!!’
автор Брюльтик • 16 июня 2025
Ответ дляОце потужно
мене колись і на голодний шлунок укачувало(
Оце потужно• 16 июня 2025
Ответ дляАтиква
А де браслети купляєте?
автор Брюльтик • 16 июня 2025
Ответ дляАтиква
ага. у мого теж десь років з 3-4 почалось. зараз вже добре, бо дорослий і хоча б розуміє, коли шось не так. а тоді просто починав плакати, нити
Атиква• 16 июня 2025
Ответ дляОце потужно
А де браслети купляєте?
В аптеці. В нас вони продаються всюди . Я купляла в аптеці мед.аеадемії , Дніпро, тоді там акція була -50%
Атиква• 16 июня 2025
Ответ дляБрюльтик
Так само... але ...чи вони переростаютьту фігню?
автор Брюльтик • 16 июня 2025
Ответ дляАтиква
я переросла. зараз буває нудить деколи, але до рвоти ніколи не доходило. десь в старшій школі стало суттєво легше
автор Брюльтик • 16 июня 2025
але знаю і дорослих, в яких така проблема залишилась(
Всміхайлик• 16 июня 2025
Скоріш за все у вашої дитини Дисплазія з´єднувальної тканини. Раджу вам під час подорожі заклеювати пупок пластирем, пошукайте в інеті інструкцію
Викачую яйцями• 16 июня 2025
Не допомагає нічого.
Навіть в автомобілі-,проблеми
Атиква• 16 июня 2025
Ответ дляБрюльтик
Як мені шкода всих людей в кого така проблема((( в нас є можливість відпочити в Італії, доня вже боїться((( там нам трошки бусом малим хвилин 40 проїхати( боїться капець(( плачу разом з нею. Аби ж то можливо було до Криму то і проблем б не було(((
Атиква• 16 июня 2025
Ответ дляВсміхайлик
Заклеювати пупок пластирем?
Всміхайлик• 16 июня 2025
Ответ дляАтиква
Заклеювати пупок пластирем?
Так
Атиква• 16 июня 2025
Ответ дляВсміхайлик
Так
Дякую, подивлюся! А саму ту дисплазію можна вилікувати?
автор Брюльтик • 16 июня 2025
Ответ дляАтиква
мій теж через це часто тривожиться і відмовляється від поїздок
Мамина квіточка• 16 июня 2025
Можна уникнути автобуса. Потяг обирайте і не буде проблем
Булькаю• 16 июня 2025
Дочка зараз їй 13 таблетки браслети окуляри не допомагає. Все що хоч ковток з´їсть або вип´є через короткий час вирве. Тільки відкрите вікно, своя машина , цукерки типу чупа-чупс які вона любить. Тож в автобусі чи маршрутках взагалі не їздимо. На дальні відстані голод і цукерки і пакети і в будь-яку пору року відкрите вікно
Буває драміна на деякий час допомагає але це година може дві . Але не їсти
Крию матом страшно• 16 июня 2025
Ответ дляВсміхайлик
Тільки-но хотіла про пупок написати. Як не дивно, моїй доньці це допомагало.
Навіть не знала, що проблема може бути в дисплазії...
Крию матом страшно• 16 июня 2025
Колись ще давала їй таблетки від захитування, але важливо було дати мінімум за годину до поїздки. То дитина просто відключалася в поїздці, спала всю дорогу.
Сиамская сороконожка• 17 июня 2025
Ответ дляАтиква
нет конечно,єто генетика.
если стадия небольшая уродилась, то этим ограничится. если стадия похлещще, то до инвалидности((
Чебураха з перцем• 17 июня 2025
дочка сутки ехала в болгарию. драмину сразу дали, потом уже не понадобилась