Будь ласка, допоможіть порадою.
Вперше сама летітиму до Молдови. Який алгоритм дій? Мені сказали, що купили квиток. Знаю час вильоту.
Що за чим робити?
Багаж є
Що за чим робити?
Багаж є
И.О. человека• 16 июня 2025
Для першого разу приїжджаєте в аеропорт години за три-2.5. На білеті є номер, назва і час рейсу. Сидите в залі очікування і дивитесь на табло. Коли з´явиться ваш рейс, там буде вказано номер посадкового гейту (стійка реєстрації), люди почнуть ставати і чергу на посадку. Знаходите номер своєї ’каси’ і йдете туди, стовідсотково будуть в черзі якісь наші. Можна ще додатково уточнити, чи такий же і них рейс. Чекаєте чергу, перевірка паспорту, квитків, здача багажу. Все. Далі йдете за гуртом. В Анталії не великий аеропорт, загубитись там треба постаратись
Ответ дляВ курсі діла
Анталія в Турції, не Молдова
Я з Анталії до Молдови летітиму
Ответ дляИ.О. человека
Я Вам вдячна дуже
Колупалочка• 17 июня 2025
Я летіла 2 тиждні тому, ніби вчасно приїхали але там такий натовп, дуже багато людей і кругом черга, до виходу я просто вже бігла не встигаючи. Приїдьте раніше! Термінал 2, дуже загруженний зараз.
Ответ дляКолупалочка
Дякую Вам!