Водійка хімарса• 17 июня 2025
Девочки Київ тримаймося❤️
Alpha Centauri• 17 июня 2025
Ответ дляЦарівна Жабка
Я вчора після 21:00 побігла в аптеку. Єдину,яка поруч працює до 22:00. По дорозі забронювала те,що треба. Прийшла, і перед самим носом хоба і світло погасло бо тривога. Фармацевт в секунді зібралась і зникла.
Аптека в ТЦ, Сільпо працює, магазини різні теж, а ця зараза швиденько втекла. Наче чекала,коли вже та тривога і можна додому.
Зла я
В нас на районі кажуть є одна така, що цілодобово відкрита ( і причому, кажуть що всі АНРІ-фарм по Києву цілодобові). Піду на розвідку поки шахеди затихли…
ДаЗдраПерма• 17 июня 2025
Ответ для Alpha Centauri
Хтось знає чи працюють в Києві цілодобові аптеки?
У нас на сырце вроде есть но я не проверяла, хз
Голова колгоспу• 17 июня 2025
Ответ дляНе виправдовуюсь
Як не боїтеся?
ну я чую шо шахеди не прям поряд, то можна висунутись у вікно подивитись і послухати.
коли ракети то не висовуюсь особливо. але з кімнати у вікно огляд на півкиєва, то видно шо куди летить 🥴
НаБалКоніХодять• 17 июня 2025
Ответ дляНіколи не збрешу
Не, лучше галлюцинировать 😁
То вже вибір кожного, чого вас це так зачіпає?
Намакушка• 17 июня 2025
Так непривычно. Грохотало- грохотало… а теперь звенящая тишина, звезды и жабы квакают … Ну, шо… теперь ждём ракеты…
Мир Мир Мир!• 17 июня 2025
Ответ дляНамакушка
Вони на півдні
Мир Мир Мир!• 17 июня 2025
Ответ дляЗамурмишка
Та й добре, що він самий
Ну щось да було там. Зранку дізнаємося
Царівна Жабка• 17 июня 2025
Ответ для Alpha Centauri
Глянула на карті. В нас вона одна і та зачинена. 😆 А так, то всі працюють цілодобово.
Перша скрипка• 17 июня 2025
Ответ дляВиниловая пластинка
В смысле через Оболонь все?
Все через Теремки!
а я вот все понять не могу, почему Теремки ?
ну с Оболонью понятно - там граница недалеко.
но Теремки же ближе к Центральной Украине.
если так, откуда запуск ?
Не стесняюсь• 17 июня 2025
Ответ дляТарабарщина
Сік-го?
Кому надо, тот понял. И уже во всех каналах есть
Alpha Centauri• 17 июня 2025
Ответ дляЦарівна Жабка
В нас працюють. Похід здійснено успішно)))
Не стесняюсь• 17 июня 2025
Ответ дляГолова колгоспу
Я бегаю от окна в коридор и назад в зависимости от силы звука
Деловитая• 17 июня 2025
Ответ дляНе стесняюсь
За 3,5 года привыкли
Бесите
Не возможно привыкнуть, можно только ушататься
Царівна Жабка• 17 июня 2025
Ответ для Alpha Centauri
Безстрашна😆
Не стесняюсь• 17 июня 2025
Ответ дляДеловитая
Бесите
Важна терминология? Ну, ок, ушатались
Оцененная• 17 июня 2025
Ответ дляМалинка
Впринципи правильно делает. Лучше так чем надеяться на судьбу.
А работать как?
Я вот не сплю и думаю, как утром идти на работу , да еще и отработать весь день
Гадаю_По_шнуркам• 17 июня 2025
Ответ дляIndividualForce
Дівчата, який канал читаєте, де першими пишуть куди летить? Щось страшно сьогодні дуже((
Київське небо. Немає лишньої інформації, реклами, оперативно.
Замурмишка• 17 июня 2025
Ответ дляМир Мир Мир!
Ну щось да було там. Зранку дізнаємося
Як би не так. Особо нічого й не скажуть.
Не стесняюсь• 17 июня 2025
Ответ дляЗамурмишка
Да, про такое не пишут никогда
Царівна Жабка• 17 июня 2025
Ответ дляОцененная
А работать как?
Прикиньте, як працюють ті, хто в нічну зміну. Мої колишні колеги сидять в сховищі. Харчове підприємство.