Водійка хімарса• 17 июня 2025
Девочки Київ тримаймося❤️
Парасюха• 17 июня 2025
Ответ дляЛовлю капці
Вона недавно з-за кордону повернулась,була там з жовтня 22. Як повернулась- так і ходить тепер...
Мої батьки вже двічі повернулись. Але не ходять нікуди, нам вже прилітало
Малинка• 17 июня 2025
Ответ дляЛовлю капці
Впринципи правильно делает. Лучше так чем надеяться на судьбу.
Ловлю капці• 17 июня 2025
Ответ дляПарасюха
І я двічі повернулась- теж не ходжу,та і немає куди...
IndividualForce• 17 июня 2025
Дівчата, який канал читаєте, де першими пишуть куди летить? Щось страшно сьогодні дуже((
Ловлю капці• 17 июня 2025
Ответ дляМалинка
Кожен обирає свій шлях.
Парасюха• 17 июня 2025
Ответ дляНе стесняюсь
Расхерачили ж-ы
Бл@, тепер зєлєнь буде по рельсам пересуватися
Радикальная• 17 июня 2025
Ответ для Alpha Centauri
І комари гудуть
Наступна ізюмінка - дрони зі звуками комарів, зі звуками мопедів уже були, хай їм трясця.
Alpha Centauri• 17 июня 2025
Ответ дляIndividualForce
Та хз, мені здається у всіх однаково. Київ реальний, Київщина Live
Парасюха• 17 июня 2025
Ответ дляIndividualForce
Смолій
Чижик Пижик• 17 июня 2025
Обидно что многие считают что в Киеве войны нету🫠
У меня уже нет сил, регулярно бьют всем подряд, приехала с Запорожье сюда и думаю что зря😥
Швидкоруч• 17 июня 2025
Ответ дляIndividualForce
Ваньок
Танго утрьох• 17 июня 2025
Ответ дляIndividualForce
Я вот этот читаю
Не стесняюсь• 17 июня 2025
Ответ дляПарасюха
А я не вдома ((
И слава богу. А у меня верхний этаж - первый ряд партера, так сказать
НаБалКоніХодять• 17 июня 2025
Ответ дляНіколи не збрешу
Только у вас
Думаєте, трястися поможе?
Ніколи не збрешу• 17 июня 2025
Ответ дляНаБалКоніХодять
Думаєте, трястися поможе?
Не, лучше галлюцинировать 😁
Не стесняюсь• 17 июня 2025
Ответ для Alpha Centauri
Хтось знає чи працюють в Києві цілодобові аптеки?
Водки выпейте
Царівна Жабка• 17 июня 2025
Я вчора після 21:00 побігла в аптеку. Єдину,яка поруч працює до 22:00. По дорозі забронювала те,що треба. Прийшла, і перед самим носом хоба і світло погасло бо тривога. Фармацевт в секунді зібралась і зникла.
Аптека в ТЦ, Сільпо працює, магазини різні теж, а ця зараза швиденько втекла. Наче чекала,коли вже та тривога і можна додому.
Зла я
Голова колгоспу• 17 июня 2025
Ответ дляIndividualForce
каменський пацюк
Не виправдовуюсь• 17 июня 2025
Ответ дляЛовлю капці
Двічі повернулись це як?