Заздрість то погано• 17 июня 2025
Хто може розповісти про Польщу?
Плануємо виїхати. Куда-без поняття . Двоє дорослих і кіт . Прошу поради -яке місто вам подобається? Де дивитись житло -сайти, ріелтори ? З чого почати по документам ? Дякую .
Кудрі кручу сама• 18 июня 2025
Ответ дляЗаздрість то погано
Мені вже якщо чесно пофіг де жити , море або гори , аби тихо . Про міста окрім Варшави і Кракова зовсім не знаю , якщо щось порадите буду вдячна .
в зависимости от того какая работа вам нужна.
В больших городах легче найти работу
Кудрі кручу сама• 18 июня 2025
Ответ дляГлас_Народа
Я вам раджу не великі міста. Лодзь, Катовіце, Битом, Люблін.
Ціни на житло не дорогі- відносно.
в этих городах не жида, но жилье действительно дешевле.
Кудрі кручу сама• 18 июня 2025
Ответ дляЗаздрість то погано
Про Данію чула що дуже дорого. Ми мріємо повернутися в Україну , хочеться десь півроку -рік відносно не дорого перекантуватись
т.е. у вас есть накопления, которых на год хватит? тогда вам надо что интересный город или недорогое жилье?
П´яна вишня• 19 июня 2025
Возьмите дубликаты свидетельств о рождении ваших родителей, нужны будут при подаче на гражданство
Мишка-шалунишка• 21 июня 2025
Ответ дляЗаздрість то погано
Моя психіка на грані, якщо чесно . Хочеться просто спокійно пожити деякий час , відносно не дорого
Так от, спочатку займаємось своїм станом. Критика є, а це вже перемога. Всі в таких умовах.