НетЕщеНаверное• 17 июня в 22:44
Хто майже не відчуває нічого?
В першу чергу емоцій?
Як так сталось?
НетЕщеНаверное
• 17 июня в 22:49
Ответ дляЗ горіха зерня
Постоянно?
Иногда бывают такие периоды, но не постоянно
Постійно
Доктор Варвар• 17 июня в 22:50
Навпаки, все загострилось. Передчуття, емпатія, любов, все гостріше.
Стефанія• 17 июня в 22:51
Майже постійно, почалося після початку війни. АД на час допомогли, але не повністю. В цьому є і плюси і мінуси
Ждун с Нибиру• 17 июня в 22:51
В мене так сталося, але це трапилось після операції на голові, стало пофіг абсолютно на все
НетЕщеНаверное
• 17 июня в 22:51
Ответ дляСтефанія
В мене до війни. Плюси звісно є великі, але і мінуси теж.
НетЕщеНаверное
• 17 июня в 22:52
Ответ дляЖдун с Нибиру
Може вам заділи якісь центри? Чи щось типу з цим зв´язано.
Большой секретик• 17 июня в 22:53
Ответ дляНетЕщеНаверное
Постійно
через депресію в мене і гтр, тільки відчуття тривоги
Ждун с Нибиру• 17 июня в 22:53
Ответ дляНетЕщеНаверное
Я й сама так думаю інколи , але хто ж скаже , лікарі кажуть все добре
НетЕщеНаверное
• 17 июня в 22:54
Ответ дляБольшой секретик
Тривога буває, але періодами. Коли загострення.
Стефанія• 17 июня в 22:55
Ответ дляНетЕщеНаверное
Ви хочете щось з цим зробити чи зрозуміти, як так сталося і для чого?
НетЕщеНаверное
• 17 июня в 22:56
Ответ дляСтефанія
Як і для чого я +- розумію. Більше цікавить як відновити життя. А не жити як окремо від тіла.
Доктор Варвар• 17 июня в 22:57
Я автор, навколишній світ відчуваю по іншому. Коли ти розумієш, що тут нам нічого не належить, обірватись може в будь яку хвилину, навіть рослини, вітер, природа сприймається, по іншому. Кіт який муркоче, мої чорнобривці, все має дуже обмежений термін. Це миттєвість. Коли я дивлюсь на страждання батьків, на фото, розумію що все що лишилось, це спогади про час, разом з сином. Це єдине що важливо.
Стрибну в гречку• 17 июня в 23:06
Я. І нікому розповісти, закидають. Чоловік мій каже, у нього так само, але він бачив смерть, дивився в очі смерті, тому це хоч пояснити можна. Я вже десь рік чи й більше не відчуваю ні гніву, ні страху, ні відчаю, просто нуль. Дивлюся на фото загиблих і всередині нічого немає. Але от бачу кота надворі вуличного обідраного- плачу, бачу тварин, який витягають з-під завалів- плачу.
Фісташкова кава• 17 июня в 23:07
Ответ дляДоктор Варвар
Нам у світі справді нічого не належить, ні будинки, ні речі, ні машини… навіть власне тіло ми орендуємо :)
Фісташкова кава• 17 июня в 23:07
Ответ дляСтрибну в гречку
Що ж з вами сталося?(
Доктор Варвар• 17 июня в 23:07
Ответ дляФісташкова кава
Так, згодна. Все залишимо.
Доктор Варвар• 17 июня в 23:08
Ответ дляСтрибну в гречку
Свій котик у вас є?
Фісташкова кава• 17 июня в 23:08
Ответ дляДоктор Варвар
Так, згодна. Все залишимо.
Але ви красиво написали першу відповідь. Все - миттєвість, минулого фактично не існує, є тільки тут і зараз.
ХвилювАллочка• 17 июня в 23:10
Ответ дляНетЕщеНаверное
Антидепрессанты, у Вас скорей всего депрессия, тесты Бекка не проходили?
Стрибну в гречку• 17 июня в 23:10
Ответ дляДоктор Варвар
Свій котик у вас є?
Є, моя радість найбільша, з притулку взяла.
Стрибну в гречку• 17 июня в 23:12
Ответ дляФісташкова кава
Що ж з вами сталося?(
Нічого, війна, думаю. Я не була такою раніше. Але тут і плюси, і мінуси є. Мінуси- бо я працюю з людьми і у роботі потрібна емпатія, якої мало. Плюси- сплю під ракетами і не нервуюся через усі ці новини, мені просто байдуже.
Карамбулкул• 17 июня в 23:12
В мене почалось таке в минулому році. Перед цим ще більш менш було. Ще й на додачу майже всю війну я відчуваю слабкість, енергія на нулі. Я через це навіть не можу працювати на повну зайнятість. Втомлююсь миттєво. Жесть, відчуваю себе немічною. Перший раз у житті таке.
Емоційно на все байдуже, нема сил чогось хотіти і прагнути. Живу на автопілоті. Я вже не пам´ятаю, як це - жити звичайним життям. Але цей депресивний стан дійсно допомагає пережити темні часи. Я дуже сподіваюсь, що війна колись закінчиться, і я знов стану нормальною людиною.
Фісташкова кава• 17 июня в 23:31
Ответ дляСтрибну в гречку
😔 бережіть себе
НетЕщеНаверное
• 18 июня в 00:46
Ответ дляХвилювАллочка
Зверталась до психіатра. Діагноз є.
ХвилювАллочка• 18 июня в 07:38
Ответ дляНетЕщеНаверное
Зверталась до психіатра. Діагноз є.
Назначили ад? Вы принимаете?